Żal odieżdżać wspaniała obsługa mam nadzieję że wrócimy w to samo miejsce, Miros, Karolina są super!!!!!! Jedzenie bardzo dobre. Jest w czym wybierać. Plaża blisko hotelu, to duży plus. Na terenie hotelu dużo basenów.

Dziękujemy, Dariusz S

Hotel atrakcyjny, trzy baseny z czego dwa dla dzieci. Atmosfera w hotelu bardzo przyjazna. Do plaży ok. 200m spkojnym spacerkiem. Jedzenie bardzo dobre, a i drinki sa ok. Najlepsze drinki robi oczywiscie Miros z poolbaru. Hotel godny polecenia.

Dziękujemy, Patryk Ł

Hotel jak najbardziej polecam zarówno rodzince z dziećmi jak i grupce znajomych.
Jedzenie pyszne, obsługa bardzo pomocna i zawsze uśmiechnięta :)
Codzienne wieczorami jak i w dzień różne atrakcje organizowane przez super animatorów : Karolinę i Krisa, nie dało się z nimi nudzić ;)
Pokoje zadbane i nowoczesne.
Hotel polecam,super wspomnienia i jak najbardziej udane wielkie greckie wakacje :)

Dziękujemy, wiki_timo

Hotel mogę spokojnie polecić każdej osobie, grupie znajomych, czy rodzinie z dzieckiem :) genialne jedzenie, cudowni i pomocni ludzie, świetne drinki robione przez barmana Mirosa. Pokoje bez zastrzeżeń, miałam okazję spać w najnowszym wybudowanym budynku St. Constantin i są to na prawdę wygodne i ładne pokoje. Kelnerzy i cała obsługa zawsze uśmiechnięta - Minas, Giwrgos super było poznać tak fajnych ludzi! ;) Karolina i Kris - najlepsi animatorzy, tworzyli na prawdę super atmosferę i to nie tylko dla dzieci ale i dorosłych, nie dało się z nimi nudzić! Polecam polecam i jeszcze raz polecam :)

Dziękujemy, ankabajka
Zrecenzowano: 4 września 2019

Świetny hotel w przepięknym miasteczku, a co najważniejsze pracownicy dzięki którym człowiek wstawal z uśmiechem na twarzy. Jedzenie bardzo dobre, napewno dla każdego coś się znajdzie. Personel hotelu jak i animatorki BOOOOMBA, a w szczególności Karolina, która zawsze pomogła, powiedziala troszkę o okolicy, gdzie warto się wybrać, a przede wszystkim lubiła pozartowac i się pośmiać ☺️☺️☺️ Miros is the Best barman in Crete, człowiek który daje na pełnych obrotach 24h, miros "kooopytko", - "a co to" przesympatyczny Renos, starszy Pan naprawdę bardzo miły. Lista osób które mógłbym tu wymienić jest naprawdę bardzo długa. Dziękujemy że daliscie nam możliwość bycia z Wami przez te 7 dni. SAS EFCHARISTÓ
Paweł 4.09.2019

Dziękujemy, Paweł B