Gouves

Hotel jak najbardziej polecam zarówno rodzince z dziećmi jak i grupce znajomych.
Jedzenie pyszne, obsługa bardzo pomocna i zawsze uśmiechnięta :)
Codzienne wieczorami jak i w dzień różne atrakcje organizowane przez super animatorów : Karolinę i Krisa, nie dało się z nimi nudzić ;)
Pokoje zadbane i nowoczesne.
Hotel polecam,super wspomnienia i jak najbardziej udane wielkie greckie wakacje :)

Dziękujemy, wiki_timo

Hotel mogę spokojnie polecić każdej osobie, grupie znajomych, czy rodzinie z dzieckiem :) genialne jedzenie, cudowni i pomocni ludzie, świetne drinki robione przez barmana Mirosa. Pokoje bez zastrzeżeń, miałam okazję spać w najnowszym wybudowanym budynku St. Constantin i są to na prawdę wygodne i ładne pokoje. Kelnerzy i cała obsługa zawsze uśmiechnięta - Minas, Giwrgos super było poznać tak fajnych ludzi! ;) Karolina i Kris - najlepsi animatorzy, tworzyli na prawdę super atmosferę i to nie tylko dla dzieci ale i dorosłych, nie dało się z nimi nudzić! Polecam polecam i jeszcze raz polecam :)

Dziękujemy, ankabajka
Zrecenzowano: 4 września 2019

Świetny hotel w przepięknym miasteczku, a co najważniejsze pracownicy dzięki którym człowiek wstawal z uśmiechem na twarzy. Jedzenie bardzo dobre, napewno dla każdego coś się znajdzie. Personel hotelu jak i animatorki BOOOOMBA, a w szczególności Karolina, która zawsze pomogła, powiedziala troszkę o okolicy, gdzie warto się wybrać, a przede wszystkim lubiła pozartowac i się pośmiać ☺️☺️☺️ Miros is the Best barman in Crete, człowiek który daje na pełnych obrotach 24h, miros "kooopytko", - "a co to" przesympatyczny Renos, starszy Pan naprawdę bardzo miły. Lista osób które mógłbym tu wymienić jest naprawdę bardzo długa. Dziękujemy że daliscie nam możliwość bycia z Wami przez te 7 dni. SAS EFCHARISTÓ
Paweł 4.09.2019

Dziękujemy, Paweł B
Zrecenzowano: 3 września 2019

W 100 % polecamy. Pomimo 2 piatra bez windy atmosfera hotelu a raczej jego personelu wszystko wynagradza. Miros to mega pozytywny człowiek, który zaraża swoim uśmiechem :) z każdym zbije piątkę :) Patrycja i Mateusz

Dziękujemy, Patrycjaimateusz
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

W tym roku postanowiliśmy po 10 latach ponownie odwiedzić Kretę. Wakacje uważamy za fantastyczne. Hotel spełnił nasze oczekiwania w 100%. Byliśmy w pokoju rodzinnym, może nie najbardziej komfortowym ale za to przestronnym (2 pokoje) i w spokojnym miejscu. Jeśli. chodzi o jedzenie to uważam, ze było dobrej jakości, smaczne i urozmaicone. Fantastyczna obsługa kelnerska w restauracji. Uwielbialiśmy jeść na dworze, zawsze świeże powietrze i fantastyczni kelnerzy- Lazaros i Fanis witali nas z uśmiechem, dzieci ich uwielbiały . W restauracji wszystko czyściutkie, sprzątane bardzo sprawnie, nie było problemu ze stolikami.
Podobne jeśli chodzi o basen- leżaki dostępne niezależnie od powy dnia, fajne, nie narzucające sie animacje. Karolina- dzięki za fajna aqua zumby, Gosia i Klaudia- animatorki z Klubu Delfinki tez świetnie organizowały animacje dziecięce. No i oczywiście super Miros barman z baru przy recepcji. Fantastyczny !!!!
Podsumowując- Fantastyczny hotel z fantastyczna i pomocna obsługą!!! Pozdrawiamy

Dziękujemy, Marticcca