Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Dobry hotel godny polecenia w dogodnej lokalizacji. Duży plus za nowe i urządzone z gustem pokoje z bezpośrednim wyjęciem do basenu (choć płytkiego ok 0,8 m) przez taras. Obsługa na wysokim poziomie. Jedzenie dobre w miarę urozmaicone, ale bez szału. Napoje alkohol - wiadomo miejscowy, Tequila, piwo, wino Ok - reszta wg gustu. Hotelowa infrastruktura w szczególności wyposażenie stołówki do wymiany (m.in. stoły krzesła)

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, demmotrip
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Tegoroczne wakacje w hotelu St.Constantin na Krecie były niezwykle udane i niezapomniane. Wspaniałe miejsce, wspaniali ludzie, pyszne jedzenie, atrakcje zapewnione.. Pokój z wejściem wprost do basenu, lepszego nie można było sobie wymarzyć...♥️ I morze na wyciągnięcie ręki Wszyscy wokół mili i uczynni, a najbardziej odnajdująca się wśród turystów - Karolina z Polski. Fajna, wesoła, przemiła dziewczyna, potrafiąca i rozbawić, i zabawić towarzystwo, wciągnąć do gier,tańców, ćwiczeń czy rozmów. Zawsze pomocna, o co tylko człowiek by nie poprosił, czy o załatwienie jakiejś sprawy, czy przetłumaczenie z angielskiego na polski. Jednocześnie super przewodnik po miejscu tymczasowego zamieszkania No nie ma się do czego doczepić, można tylko chwalić i chwalić. Jesteśmy z mężem z tego wyjazdu mega zadowoleni! Na pewno wrócimy w to cudowne miejsce

1  Dziękujemy, Donka-obiezyswiat
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w pokoju superior z bezpośrednim wyjściem na basen. W środku czysto, regularnie sprzątane, panie sprzątające bardzo pomocne.
Jedzenie dobre, choć monotonne. Stołówka bez klimatyzacji, ale jest też cześć zewnętrzna gdzie jest w miarę przyjemnie. Kelnerzy bez przerwy pracują na pełnych obrotach.
Obsługa anglojęzyczna, można było bez problemu uzyskać jakiekolwiek informacje. Barmani w porządku, przoduje bardzo sympatyczny Miros .
Plaża blisko, wystarczy przejść przez ulicę, ale jest wąska i pozostawia wiele do życzenia.
Wakacje jak najbardziej udane, a hotel gody polecenia.

1  Dziękujemy, _ukaszd2019
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

W hotelu St.Constantin spędziliśmy tydzień wspaniałych wakacji z rodziną. Hotel położony jest przy promenadzie, plaża piaszczysta przejście przez ulicę. Zostaliśmy zakwaterowani w pokoju rodzinnym z prywatnym basenem (nr 303), duża sypialnia z podwójnym łóżkiem i oddzielny pokój dla dzieci. Pokoje codziennie sprzątane, obsługa bardzo miła i pomocna. Najlepsi barmani to Miros i Irena. Wszyscy są zawsze uśmiechnięci ratownik, barmani, kelnerzy, animatorzy, obsługa w recepcji. Hotel czysty, zadbany, godny polecenia, bardzo dobre wyżywienie, zróżnicowane. Nigdy nie brakuje miejsc w restauracji. Miros jest THE BEST ! Dla dzieci super zajęcia w Klubie Delfinki i nauka pływania z Panem Jackiem. Szczerze polecam Marek z rodziną

Dziękujemy, basenowicz
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

W hotelu St.Constantin spędziliśmy cudowny tydzień.Hotel spełnił nasze oczekiwania,blisko plaży, czyste duże pokoje, w hotelu super atmosfera,klimatycznie i przytulnie,obsługa zawsze uśmiechnięta i pomocna .Ulokowano nas w starszej części przy basenie i SUPER było to hotelowe ,,centrum rozrywki",zjeżdżalnie,water polo i aqua aerobic i dużo więcej.My akurat z klubu delfinki nie korzystaliśmy-syn za duży :) ale dziewczyny z Grecosa świetnie zabawiają dzieciaki, nawet wieczorami przy głównym barze bawiły się z dziećmi żeby rodzice mogli sobie spokojnie posiedzieć SUPER !!,dla starszych też nie zabrało rozrywek wspomniany water polo uwielbiany przez syna,zjeżdżalnie, konkursy itp.No i uwielbiany przez ze mnie aqua aerobic prowadzony 2xdziennie między innymi przez Karolinę z Polski -SUPER ,,BABKA", zawsze uśmiechnięta,miła,serdeczna i pełna energii.Właściwa osoba na właściwym miejscu bardzo umiliła mi czas pobytu.Pozostali animatorzy tez super.Jedzenie przepyszne, duży wybór codziennie coś innego ,jedzenie dostępne przez cały dzień na stołówce głównej i w barach przy basenach(można było jeść cały dzień) tak samo napoje bezalkoholowe(bardzo duży wybór ) jak i alkoholowe(pyszne białe wino i drinki ) Serdecznie pozdrawiamy Mirosa -Super Barmana!!! Zwariowany,zawsze uśmiechnięty dzięki niemu każdy wieczór był wesoły
mam tylko jedną uwagę stół do ping ponga i bilardu mógłby zostać wymieniony na nowy. Spędziliśmy w tym hotelu super tydzień w super atmosferze z super ludźmi SZCZERZE POLECAM

Dziękujemy, Paula M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: George P, Γενικός Διευθυντής, St. Constantin HotelOdpowiedź udzielona 12 września 2019

Dear Paula M,

We would like to thank you for choosing our St. Constantin Hotel for your visit and for recommending us to the travel community of Tripadvisor, this is undoubtedly the best reward for us all. We always find it nice to read that our guests went home with great holiday memories and we would like to thank you for your kind words towards our location, cleanliness, pools, water activities, animation team, food and drink selections and our staff services. Once more we thank you for sharing your experience with us and look forward to serving you again next summer.

With best regards,

George K. Pagonakis