Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Tygodniowy pobyt z rodziną w tym hotelu oceniam na wysoce zadowalający.
Jedzenie wyśmienite:kuchnia włoska, baranina, rybki, mątwy i inne owoce morza. Obsługa hotelu czarująca, zawsze uśmiechnięta, życzliwa i spełniająca każda zachcianki. Szczególny ukłon w stronę drobniutkiej kelnerki Patrycji z Polski, która pełniła obsługę wybiegajaca poza jej obowiązki, serdeczne dzięki. Pokoje nieduże, ale w większości z widokiem na morze, a wyposażone są nawet w jednorazowe szczoteczki do zębów z pasta, pastę do butów i balsamy po opalaniu.
Przez cały dzień odbywały się różnego rodzaju zawody sportowe, a wieczorami imprezy dla dzieci i dorosłych.
Z basenu na piaszczysta plaże jest 5m. Zejście do morza delikatne, równe, ale uwaga! Od północy wyspy wieje często wiatr, tworzy on niewysokie fale. Zadko jest tu spokojne morze, ale fale dostarczają frajdy dla dorosłych i starszych dzieci.
Nad głowami w sezonie przelatuje kilka samolotów na godzinę, ale nie jest to bardzo uciążliwe. Niedaleko jest CRETAquarium (15min pieszo).
Nie mam w zwyczaju wracać w te same miejsca, ale kto nie był to serdecznie polecam. Spokojny hotel przyjazny rodzinom.

Dziękujemy, MarcinB3766
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Pobyt w hotelu zaliczam do udanych, hotel położony blisko plaży co jest jego atutem, dobra baza wypadowa do zwiedzania wyspy. W hotelu najlepsi są barmani a przede wszystkim Patrycja, Igor i Dominic którzy mówią po polsku i Stelios! Obsługa na najwyższym poziomie i bardzo miła i przyjacielska. Polecam osobą na wakacje z rodziną i dziećmi

Dziękujemy, Konrad P
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Sam hotel oceniłbym na dobry, jednakże mili kelnerzy oraz barmani rekompensują bardzo dużo. W pokoju „standard” jako małżeństwo mieliśmy dwa osobne łóżka, jedno z nich zapadało się za każdym razem, gdy chciało się na nie usiąść (materac leżał na belkach które spadały)...
Hotel ładnie odnowiony, kelnerzy oraz barmani, a w szczególności (Stelios, Igor, Patrycja) doskonale wykonywali swoją pracę umilając nam każdy wieczór na Krecie. Jedzenie dobre i świeże. Przed hotelem 3 baseny, a zaraz za hotelem piękne morze z piaszczystą plażą!

Dziękujemy, Mateusz M
Zrecenzowano: 29 czerwca 2019

Hotel dbający o swoich klientów . Bardzo czysto , ludzie bardzo mili. Jedzenie smaczne , restauracja czysto nakryta . Przez właściwie cały dzień przekąski , owoce i desery w opcji all inclusive. Plaża piaszczysta blisko hotelu z łagodnym wejściem do wody .3 baseny plus brodzik dla dzieci . Hotel w 70% odnowiony . Ręczniki codziennie zmieniane , pościel również . Polecam rodzinom w szczególności .Myślałam że przy 4* będzie gorzej - miło się zaskoczyłam .

1  Dziękujemy, Katarzyna M
Zrecenzowano: 30 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajny, czysty hotel. Jedzenie urozmaicone i bardzo dobre, każdy znajdzie coś dla siebie. Dużo owoców pyszne desery. Pokoje codziennie sprzątane. Obsługa bardzo miła. Blisko czysta piaszczysta plaża.

Termin pobytu: wrzesień 2018
2  Dziękujemy, marzena741