Club Lyda to hotel dla osób nie wymagających ,którzy wypoczną przy 3 basenach dla dorosłych i 2 dla dzieci.Sam obiekt czysty ,pokoje codziennie sprzątane .I tu się kończą plusy .Posiłki monotonne ,ciągle to samo i nie smaczne .Nie widać ,,serca kucharza,, wszystko ,aby ,,tylko,, zapchać brzuchy turystom. Na śniadanie jajko gotowane ,jajko sadzone a omlety,czy jajecznica to z proszku jajecznego ,wszystko bez jakiegokolwiek smaku .Wędliny a właściwie wędlina 1 gatunek,tak samo jak ser żółty .Brak sera białego .Bardzo uboga kuchnia jak na ALL.Ciasta ciągle to samo -babka jasna i ciemna -masakra .W ofercie są przekąski !!! ciasto francuskie z serem lub z kiełbasą i na tym kończy się wybór .Jestem bardzo zawiedziona kuchnią grecką w tym hotelu Foteliki dla dziecka w restauracji popsute !! a w pokoju łóżeczko dla dziecka bez materaca !!! A jeśli chodzi o sam hotel ,to miejsce zabaw dla dziecka pozostawia wiele do życzenia .Miejsce nie osłonięte od słońca z czarną podłogą ,w ciągu dnia nie można stanąć, bo pali w stopy .Zabawki uszkodzone ,zjeżdżalnia popękana - masakra ,strach dziecko tam zostawić.Do plaży dowozi autobusik ,który jest antyreklamą hotelu ,brudny,siedzenia z dziurami .W czasie pobytu córka obchodziła urodziny ,chcieliśmy zorganizować uroczysta kolację (zarezerwować stolik, jakiś torcik ,obsługę kelnerską tak jak jest to praktykowane w innych hotelach z All ) Od Pani menadżer dowiedzieliśmy się ,że hotel nie zajmuje się takimi sprawami ,ewentualnie animator może zaśpiewać odpłatnie Happy Birthday !!!! My na pewno już tam nie wrócimy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Wybierać pokoje od 1 piętra .
Dziękujemy, danchom17

Club Lyda to hotel trzy gwiazdkowy zasługujący na cztery gwiazdki.
W hotelu przebywaliśmy od 08 do 15.09.2019 r. Pogoda w całym okresie bardzo dobra. Temperatura w dzień do 28 stopni w cieniu.
Na miejscu pomimo przybycia przed godziną 23 spotkaliśmy się z miłym przyjęciem, posiłkiem, odprowadzeniem do pokojów. Jest to świetne miejsce zarówno dla par jak i rodzin z dziećmi.
Hotel ma trzy baseny i jeden brodzik dla małych dzieci. Każdy z basenów ma lekko spadziste dno tak, że mogą z nich korzystać mniejsze dzieci pod kontrolą dorosłych. Przy basenach leżaki, parasole, stoliki z krzesłami. Można się opalać do woli jak i posiedzieć w cieniu. Woda jest czysta. Baseny jak i teren przyległy codziennie czyszczony, sprzątany. Duża ilość ogólnie dostępnych materacy do pływania, zabawek do wody. Baseny w nocy podświetlane.
Hotel o ciekawej architekturze, z dużą ilością zadbanej zieleni i chodniczków. Początkowo ze względu na rozległość gubiliśmy się lekko w terenie.
Na terenie hotelu dobrze wyposażony sklepik z artykułami spożywczymi, alkoholem, pamiątkami, artykułami basenowymi, torbami itp. Polecamy ze względu na miłą obsługę i ceny. Porównanie robiłem z marketem w Hersonissos. Ceny części artykułów na pewno były niższe. Jest również biuro oferujące lokalne wycieczki. Osoby, które z niego korzystały były zadowolone.
Pokoje w różnym standardzie wykończenia ale codziennie sprzątane, czyste. W trakcie pobytu nie widzieliśmy żadnego robactwa. Co drugi dzień sukcesywnie wymieniane ręczniki, zmieniana pościel. Mieliśmy pokój z balkonem z widokiem na basen.W szafie dodatkowo płatny sejf, ale nie korzystaliśmy, płatna klimatyzacja, dało się żyć bez tak więc nie wiem jak działa. Balkon na którym spokojnie mieszczą się trzy, cztery dorosłe osoby ze stolikiem i krzesłami.
Na terenie hotelu jest duża restauracja z częścią tarasową i rozsuwanymi oknami wewnątrz. Obsługa miła i posiłki na czas. W czasie większego tłoku posiłki sprawnie uzupełniane. Najmniej ale bardziej ze względu na mięsożerność niż brak wyboru smakowały mi śniadania. Nie mogłem się przyzwyczaić do smaku greckiej wędliny, żótego sera. Obiady i kolacje uważam za bardzo dobre. Do wyboru, do koloru, codziennie coś nowego. Do każdego posiłku kawa, soki, herbata, mleko, woda. Na śniadaniach i kolacjach dodatkowo na części tarasowej odrębnie kucharz pichcił greckie dania. Bar czynny od godziny 11-ej. W ramach all inclusive piwo, drinki, uzo, whisky, raki itd. Miła obsługa.
W trakcie pobytu do dodatkowej aktywności zapraszał Zara. Nienachalnie z uśmiechem zachęcał do zabawy, zawodów gry w ping-ponga, rzutki, tańców. W tle muzyka.
Zgodnie z opisem do morza jest 1 kilometr. Plaża piaszczysta, dno w zależności od miejsca mniej lub bardziej kamieniste. Polecam buty do wody. Woda ciepła. Dwa dni w trakcie pobytu mieliśmy dwa dni ze sporymi falami. Niezła frajda. Nad może można iść pieszo lub jechać hotelowym busem. Polecam spacer promedą Kato Gouves. Ma parę kilometrów z pięknymi widokami, małym kościółkiem, falochronem i zatoką dla łódek. Pełno sklepików, kafejek, restauracji.
Przy samym hotelu około 150 m znajduje się przystanek z którego można jechać zarówno w kierunku wschodnim, jak i zachodnim. Do Hersonissos jest około 5 kilometrów a bilet w jedną stronę kosztuje 1,80 EUR. Autobusy nowoczesne, klimatyzowane. W okolicy dwa markety, wypożyczalnia samochodów, bankomat, bar, postój taksówek.
Wi-Fi działa przy basenach, recepcji, restauracji. Mało korzystałem ponieważ dla mnie był zbyt wolny pomimo dobrej siły sygnału.
Na koniec pomimo końca doby hotelowej o godzinie 12 nie mieliśmy przy późniejszym wyjeździe problemu aby nadal korzystać z posiłków, napojów i przebywania w restauracji.
Podsumowując siłą tego miejsca poza atrakcyjnym miejscem i okolicą są ludzie, mili, życzliwi, uśmiechnięci, których przy okazji pozdrawiam. Marek

Dziękujemy, Marek L
Zrecenzowano: 10 września 2019

Nie rozumiem osób, które polecają ten hotel i tak się zastanawiam kto to robi. Albo ktoś kto pierwszy raz wyjechał na wakacje, albo ktoś komu nie przeszkadza to co napiszę poniżej... Zacznijmy od położenia tego obiektu. Hotel jest w beznadziejnym miejscu. Wszędzie daleko. Plaże, które znajdują się około 1km są malutkie i brudne. Hotel posiada 3 baseny w których woda czyszczona była raz. Baseny są głębokie, co uważam za minus. Pokoje są brudne, na ścianach pełno zabitych komarów co wygląda okropnie. Ręczniki zmieniane dwa razy podczas 7 dniowego pobytu. W łazience zatkana kanalizacja. Żółte osady w wannie etc... Na ścianach grzyb. Zepsute okna. Klimatyzacja tylko za opłatą. Rano trzeba się ewakuować, bo pokojowka wygania już o 8 z pokoju. Na terenie hotelu biegają 3 psy i dwa koty co jest słabe, bo koty biegają po hotelowej restauracji. Teraz wyżywienie. Nigdy nie jadłem tak ochydnego jedzenia. Monotonne dania. Na stołówce brudno. Resztki mięsa są mielone i na drugi dzień serwowane w innej postaci, tak samo z ciastami... Jeżdżę sporo po świecie i znam również 3 gwiazdkowe hotele w Grecji, ale ten nie zasługuje nawet na to, by dać mu jedną gwiazdkę. I naprawdę dziwię się, że ludzie dają max punktację. Ach jak już ktoś wspomniał ostatniego dnia do 12 trzeba opuścić pokój kiedy transfer na lotnisko po 23...

Dziękujemy, Bejjita
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ROULA N, Manager, Club Lyda HotelOdpowiedź udzielona 11 września 2019

dear guest ,

thank you for taking the time to write your comment about our hotel which you present in your comment as a dirty stall. It is totally unfair to expect someone to turn to his house and behind a anonymity
to bury a hotel and to cancel the hard work of about 50 peopleI .
if you are traveling you should know that before choosing a hotel you must first read the description of the hotel to which the location refers, the cleaning program, ΑΙ program, additional charges and of course check in and check out hours.As far as our swimming pools are concerned, they are crystal clear and wonderfu lsomething that is confirmed by all our visitors.the rooms are basic but clean and well maintained.As for dogs and cats, the hotel has neither dogs nor cats.
I regret not MEET your expectations
regards
Roula Niraki

Zrecenzowano: 8 września 2019

Hotel w zyciu nie ma 3 gwiazdek , chyba ze w ichnej , greckiej skali. O pokoj zgodny z wykupiona opcja musielusmy sie prosic i czekac na zmiane pokoju 4 godziny pod recepcja , nierozpakowani. Pokoje marne , najgorsze lazienki- male , obskurne z zaciekami i stara wanna. Jedzenie monotonne najgorsze sniadania. W dniu wyjazdu musielismy sie wyprowadzic do 12 pomimo ze transfer na lotnisko mielismy ok 24. Koczowalismy przy basenie . Po kilku godzinach od wyprowadzki przypomnielismy sobie ze zostala suszarka w pokoju. Zglosilismy to na recepcji, po kilku tel do obslugi pani nas poinforowala ze nie dzialala (!) i zostala wyrzucona do smieci. Suszarka ktora rano suszylam wlosy...hotel w srodku niczego, daleko wszedzie- na plaze, do sklepow, wszedzie. Na plus przemila obsluga i 3 fajne baseny.

Dziękujemy, Snopek123
Zrecenzowano: 1 września 2019

Dobry punkt wypadowy
Komary to istna plaga
Jedzenie spoko
Pokoj w starej czesci z łóżkiem piętrowym- nieporozumienie
Jedzenie sie powtarza ale jest spoko
Animator sie stata i nawet mj wychodzi oupa
Pogoda zarabista

Dziękujemy, Tomcio44