Zrecenzowano: 8 września 2019

Hotel w zyciu nie ma 3 gwiazdek , chyba ze w ichnej , greckiej skali. O pokoj zgodny z wykupiona opcja musielusmy sie prosic i czekac na zmiane pokoju 4 godziny pod recepcja , nierozpakowani. Pokoje marne , najgorsze lazienki- male , obskurne z zaciekami i stara wanna. Jedzenie monotonne najgorsze sniadania. W dniu wyjazdu musielismy sie wyprowadzic do 12 pomimo ze transfer na lotnisko mielismy ok 24. Koczowalismy przy basenie . Po kilku godzinach od wyprowadzki przypomnielismy sobie ze zostala suszarka w pokoju. Zglosilismy to na recepcji, po kilku tel do obslugi pani nas poinforowala ze nie dzialala (!) i zostala wyrzucona do smieci. Suszarka ktora rano suszylam wlosy...hotel w srodku niczego, daleko wszedzie- na plaze, do sklepow, wszedzie. Na plus przemila obsluga i 3 fajne baseny.

Dziękujemy, Snopek123
Zrecenzowano: 1 września 2019

Dobry punkt wypadowy
Komary to istna plaga
Jedzenie spoko
Pokoj w starej czesci z łóżkiem piętrowym- nieporozumienie
Jedzenie sie powtarza ale jest spoko
Animator sie stata i nawet mj wychodzi oupa
Pogoda zarabista

Dziękujemy, Tomcio44
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Okolica spokojna wiec mozna wypoczac. Dobre Miejscse dla rodzin bo jest duzo atrakcji dla dzieci. Jedzenie bardzo urozmaicone I bardzo dobre. Animatorzy super. 3 baseny, stol do bilarda I pink pong skutecznie zapewnialy rozrywke w wolnym czasie. Polecam glownie rodzinom ale mysle ze inni tez sie odnajda.

Dziękujemy, OktawianK15
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Spędziłem tutaj cudowny czas. Można sobie wypocząć przy basenie w spokoju lub wziąść udział w świetnych zabawach, jak na przykład ping pong, polo wodne lub rzutki (te polecam najbardziej) i wiele innych. Również polecam bufet, jedzenia do wyboru do koloru Polecam!

Dziękujemy, Patryk O
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Właśnie wróciliśmy z tygodniowego pobytu w hotelu Club Lyda, oceniamy hotel na 5 w skali od 1-5, wszystko było dobrze zorganizowane, pyszne jedzenie, pokoje sprzątane codziennie, ręczniki wymieniane co 2 dni, baseny czyste, na terenie hotelu panował porządek, miły personel, jedynie wifi bardzo słabe, w restauracji minimalny zasięg. Polecam zdecydowanie :)

Dziękujemy, DominikaO205