Gouves
Zrecenzowano: 1 września 2019

Dobry punkt wypadowy
Komary to istna plaga
Jedzenie spoko
Pokoj w starej czesci z łóżkiem piętrowym- nieporozumienie
Jedzenie sie powtarza ale jest spoko
Animator sie stata i nawet mj wychodzi oupa
Pogoda zarabista

Dziękujemy, Tomcio44
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Okolica spokojna wiec mozna wypoczac. Dobre Miejscse dla rodzin bo jest duzo atrakcji dla dzieci. Jedzenie bardzo urozmaicone I bardzo dobre. Animatorzy super. 3 baseny, stol do bilarda I pink pong skutecznie zapewnialy rozrywke w wolnym czasie. Polecam glownie rodzinom ale mysle ze inni tez sie odnajda.

Dziękujemy, OktawianK15
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Spędziłem tutaj cudowny czas. Można sobie wypocząć przy basenie w spokoju lub wziąść udział w świetnych zabawach, jak na przykład ping pong, polo wodne lub rzutki (te polecam najbardziej) i wiele innych. Również polecam bufet, jedzenia do wyboru do koloru Polecam!

Dziękujemy, Patryk O
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Właśnie wróciliśmy z tygodniowego pobytu w hotelu Club Lyda, oceniamy hotel na 5 w skali od 1-5, wszystko było dobrze zorganizowane, pyszne jedzenie, pokoje sprzątane codziennie, ręczniki wymieniane co 2 dni, baseny czyste, na terenie hotelu panował porządek, miły personel, jedynie wifi bardzo słabe, w restauracji minimalny zasięg. Polecam zdecydowanie :)

Dziękujemy, DominikaO205
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

To były bardzo fajne wakacje spędzone w tym hotelu. Nie mam sie do czego przyczepić. Pokoje czyste, sprzatane codziennie. Pościel zmieniana co drugi dzień, ręczniki codzienie wymieniane na nowe w razie potrzeby. W łazience suszarka do włosów. W pokoju aneks kuchenny i lodówka. Jedzenie bardzo dobre i róznorodne. Każdy coś znajdzie dla siebie.Napoje wszelakiego raodzaju ( cola, lemoniada, sprayt, woda, fanta, soki owocowe: jabłokowy i pomoarńczowy kawa i herbata, z alkoholi: uzo, rakija, brendy, piwo, wino - zgodne z opisem) , Baseny 4, każdy z róznymi głębościami do wyboru do koloru. Lęzaków dużo. Codzienie aimacje dla dzieci i dorosłych. Od 10.30 do 12.30 mini club dla dzieci - moj syn był zachwycony (super sala z róznymi grami i zabawkami) dla dorosłych: areobik wodny, zawody w lotki i pinponga , oraz woter polo. Wieczorem dyskoteka dla dzieci potem dla dorosłych. Różne gry i zabawy, Karoke. Codzieniie coś innego. obsługa kotelu bardzo miła, kelnerzy na jadalni też. Do plaży około kilometra na nogach, ale można jechać hotelowym busem za darmo w inne ładniejsze miejsce i jest ok. Blisko przystanejk autobusowy z którego można pojechać wszędzie (jezdzi co 20 minut) Naprawdę nie mam się do czego przyczepić. Wszystko było bardzo dobrze zoraganizowane. Mogę polecić ten holtel w 100 %

Dziękujemy, Dominika N