“Jesteśmy w 100% zadowolone ”
Mylos — recenzja

Mylos
Nr 5 wśród 60 Restauracje (Gouves)
Kuchnie: Grecka
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Duże grupy, Kuchnia miejscowa, Specjalne okazje, Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Obiad, Po godzinach, Lunch, Dostawa, Rezerwacje, Na wynos
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecamy tą taverne. Pyszne greckie jedzenie. Wspaniała obsługa, szybko podane, duże porcje.
Booomba!!! Zadowolone najedzone wracamy z uśmiechem na twarzy do domu

Dziękujemy, 515emilias

Zrecenzowano 6 czerwca 2017

Spacerując po plaży trudno ominąć ... Przyjemne zapachy, gwar, serdeczność obsługi- To prawie codzienny rytuał.

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, Patrycja S
Zrecenzowano 22 października 2016

Miałem przyjemność zjeść tutaj pyszną, a zarazem bardzo ostrą pizzę INFERNO. Cena bodajże 8€, polecam spróbować amatorom ostrych smaków.

Termin wizyty: październik 2016
Dziękujemy, 19szumi10
Zrecenzowano 4 października 2016

Piękne miejsce, świetni ludzie, dobre jedzenie i fantastyczna zabawa.
Trafiliśmy tam przez przypadek, ale polecamy każdemu. ;-)

Termin wizyty: listopad 2015
Dziękujemy, cukier_w_kostkach
Zrecenzowano 15 września 2016

Wspaniale miejsce świetna kuchnia i atmosfera piękny Grecji wystrój i bardzo miła atmosfera absolutnie wszystkim polecam to najlepsze miejsce w Gouves .czasami organizują muzykę na żywo z tradycyjnymi greckimi tańcami w ktore włączają tez gości wspaniała zabawa.niedrogo ale zawsze dość tłoczno najlepiej zarezerwować stolik .

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, y0la123

Mylos — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Mylos? Podziel się wrażeniami!