Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel nie warty ceny. Zacznę od początku. Do Turcji jeździmy co najmniej raz w roku czasami dwa. Sieć Trendy znamy z hotelu Trendy Aspendos Beach. Który w mojej ocenie jest rewelacyjny. Postanowiliśmy wybrać hotel z tej samej sieci ale inny. Padło na Verbena. Czytając opinie gości a także opinie z biura podróży i zapewnienia agentów turystycznych hotel miał być poprostu super. Wiec czemu nie... Niestety hotel nas rozczarował i absolutnie nie jest warty ceny za jaka jest sprzedawany. Hotel ciasny - mało miejsca wokół basenów, leżak na leżaku i ludzie ściśnięci obok siebie. Zajmowanie leżaków obowiązkowe... Masakra. Jedzenie Ok. Niestety mało urozmaicone codziennie praktycznie to samo sie powtarza tylko w innej wersji - więcej lub mnie warzyw. Zupy ciagle pomidorowe raz z makaronem raz bez i zupa krem z soczewicy. Na obiad i na kolacje. Poza tym dania mięsne i warzywne na jedno kopyto. Jak już pisałam podobne, różnia sie ilością warzyw. Bar przy plaży Ok. Kebab z kurczaka pyszny. Natomiast z baraniny smakował jak scierwo , raz śmierdział tak ze ludzie go oddawali i nikt nie chciał jeść. Śmierdział starym mięsem. Dosyć o jedzeniu. Baseny małe i ciasne. Plusem zakryty basen. Mało kto o nim wiedział wiec była tam cisza i spokój. Plusem jest plaża i dostęp do morza. Aczkolwiek w miesiącach wakacyjnych moze być gorąco. Woda w morzu tez ciepła. Dla dzieciaków Ok. Pokoje tez Ok. Bez rewelacji. Bywałam w lepszych hotelach i lepiej urządzonych pokojach. Nasz był chyba niedaleko kuchni bo od czasu do czasu odlatywały przez balkon dziwne zapachy. Balkon mieliśmy wyjątkowo duży. Przez cała długość pokoju. Ale co tam balkon. Wieczorami siedzieliśmy, piliśmy swoją wódkę i słuchaliśmy animacji z hotelu obok. Bo animacje w Verbenie nic specjalnego. Dla tych co chca z dziećmi to jest klub dzieciecy ale animatorzy z Czech. Mini disco po czesku. Dużym plusem jest blisko hotelu położone centrum handlowe i bazary dla tych co chca na zakupy. Podsumowując. Nie warty ceny za jaka oferują go np w Itace. Nie wrócę. Chodź do Trendy Aspendos Beach wróciłabym chetnie. A to ta sama sieć....

Dziękujemy, katarzynao326
Zrecenzowano: 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Fantastyczny hotel pod każdym względem.Pokoje nowocześnie urządzone i codziennie sprzątane.Super baseny,wyśmienita kuchnia i świetnie zaopatrzony bar.Obsluga hotelowa miła i zawsze pomocna.Plaża szeroka praktycznie przy samym hotelu.Hotel godny polecenia.

1  Dziękujemy, marcinkotkiewicz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: İSMAİL G, Генеральный директор, Trendy Verbena Beach HotelOdpowiedź udzielona 15 sierpnia 2019

Szanowny użytkowniku, marcinkotkiewicz,
Serdecznie dziękujemy za pozytywny komentarz o naszym hotelu Trendy Verbena Beach.
Cieszymy się, że hotel spełnił Państwa oczekiwania i mamy nadzieję, że do zobaczenia w przyszłym roku!

Zrecenzowano: 12 września 2018

Jest to kolejny pobyt w Turcji i bardzo dobry wybór hotelu jakiego dokonaliśmy, wybierając Trendy Verbena Beach.Powitanie lampką szampana i przemiła obsługa przy zameldowaniu,a to dopiero był początek.Hotel nowoczesny z pięknymi pokojami ,cudowną plażą , smacznym jedzeniem oraz drinkami.Przesympatyczna i miła obsługa z którą spotykaliśmy się na każdym kroku (kelnerzy,barmani panie sprzątające zawsze uśmiechnięci i pomocni)Super grupa animatorów ,która uprzyjemniała czas wypoczynku. Dziękujemy bardzo kierownictwu i całemu personelowi hotelu za mile spędzony czas.Do zobaczenia wkrótce. Görüşürüz :) :)

Termin pobytu: sierpień 2018
2  Dziękujemy, Gosia B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: İSMAİL G, Генеральный директор, Trendy Verbena Beach HotelOdpowiedź udzielona 14 września 2018

Szanowna Pani Gosia B!

Zrecenzowano: 6 sierpnia 2018

Tydzień temu wrócilismy z wakacji gdzie przebywaliśmy w Trendy Verbena Beach- jednym słowem było bosko- jedzenie rewelacyjne cały czas był tak ogromny wybór, że cięzko było się na coś zdecydować. Praktycznie cały czas jedliśmy owoce morza----- było ich całe mnóstwo. Baseny, plaża, obsługa oraz hotel zasługuje na 5 *. Polecam z całego serca!

Termin pobytu: lipiec 2018
2  Dziękujemy, Grzeho107

Szanowna Pani Justyna P,
Bardzo dziękujemy za podzielenie się wrażeniami z pobytu w naszym hotelu Trendy Verbena Beach.
Cieszymy się, że hotel spełnił Państwa oczekwiania, a w szczególności posiłki oraz plaża.
Mamy nadzieję, że będziemy mogli gościć Państwa ponownie w naszym hotelu.

Zrecenzowano: 21 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Moja opinia na temat Trendy Verbena Beach pisana jest przez pryzmat piątego Tureckiego hotelu 5* w jakim byliśmy oraz wielu innych w Europie i nie tylko. Z czystym sumieniem mogę polecić ten hotel dla nawet bardzo wymagających klientów, serwis na najwyższym poziomie. Idealny na odpoczynek ( może mniejsze noty zbierze u ludzi szukających rozrywki typu dyskoteka, czy hałaśliwy plac zabaw – byliśmy na przełomie kwietnia i maja więc obraz mogę mieć nie do końca prawdziwy nie wiem jak jest w sezonie ). Nie miej jednak w mojej ocenie nawet w wysokim sezonie nie jest to hotel „masówka” jak wyjeżdżaliśmy z informacji uzyskanych od obsługi zakwaterowanych było ponad 600 gości. Nie było żadnego rezerwowania leżaków zarówno przy basenie jak i plaży po godzinie 9:00 masa wolnych miejsc. Alkohole i napoje markowe w przeważającej ilości, a te które były miejscowe również w wysokiej jakości. Hotel na pewno wyróżnia kuchnia, ilość i smak jak na Turcję przystało  ale jakość tzw. 1 liga, bardzo dużo owoców morza krewetki, ośmiornice, ryby wszystko podane pod każdą postacią np. tatar z łososia rozpływał się w ustach. Do obiadu i kolacji codziennie grlil na świeżym powietrzu i ponownie mięsa, drób i ryby, co do drobiu co prawda już nie z grilla ale bywały takie smakołyki jak kaczka i przepiórki. Jeżeli chodzi o wyżywienie wiśnią na torcie okazała kolacja złożona z owoców morza na plaży, a którą zaproponowała nam przesympatyczną Pani ( chyba jedna z menadżerów hotelu ). Kolacja obłęd - siedem przystawek, zarówno na zimno jak i ciepło, danie główne wybrane z karty i deser. Ta sama Pani podczas standardowej rozmowy jak się bawimy itd. Proponowała nam również „wycieczkę” po innych hotelach sieci Verbena w okolicy gdzie mogliśmy zostać dowiezieni i spróbować wszystkich atrakcji oraz kuchni, niestety był to nasz przedostatni dzień i nie skorzystaliśmy :( Drugi największy plus to właśnie obsługa, poza wspomnianą Panią wszyscy zasługują na podziękowanie za uprzejmość i zaangażowanie. Nie mniej jednak pozwolę sobie wyróżnić personalnie dwie osoby tj. barmana z baru przy basenie p. Nurettin – zawsze uśmiechnięty i otwarty, poza standardowymi drinkami serwował także takie na indywidualne zamówienie. Drugi Pan to kelner w restauracji głównej Murat K. – również bardzo miły i pomocny, a do tego pełen profesjonalizm w swoim fachu co w Turcji nie koniecznie się zdarza. Generalnie na wyjazdy typu odpoczynek nie jeździmy do tych samych hoteli, ale jeżeli w przyszłości wybór padnie na Turcję zgodnie z żoną i znajomymi którzy byli z nami tym razem ustaliliśmy że tu wrócimy.
Dziękuję całej obsłudze Trendy Verbena Beach !!!
Marek

Termin pobytu: kwiecień 2018
8  Dziękujemy, Marek P

Szanowny użytkowniku,
Bardzo dziękujemy za podzielenie się Państwa wrażeniami z pobytu w naszym hotelu Trendy Verbena Beach.
Cieszymy się, że spędzili Państwo z nami udane wakacje i mamy nadzieję gościć ponownie w naszym hotelu.
Z wyrazami szacunku.