Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Super hotel, dobre jedzenie, profesjonalny serwis sprzątający, Ibrahim sprzatal nasz pokój rewelacyjnie, mozna odpoczac, kazdy znajdzie cos dla siebie, mozna korzystac ze sportow wodnych, bociany, lotki, step, polecam

Dziękujemy, Dagmara J
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: euphoriahotels, Yönetici, Euphoria Aegean Resort & ThermalOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Drodzy Goście,

Bardzo dziękujemy za wspaniałą recenzję naszego hotelu! Cieszymy się, że jesteście zadowoleni ze swojego pobytu i mamy nadzieję wkrótce zobaczyć się z Wami ponownie!

Zrecenzowano: 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel przyjemny, polozony na uboczu;
Jedzenie wysmienite: duzy wybor i bardzo dobrze doprawione.
Animacje ok, mily team.

Minusy:
- nalezy pozostawic napiwek inaczej pokoj nie zostanie posprzatany- tylko wymienione reczniki...co jak na hotel 5-cio gwiazdkowy jest nie do przyjecia.
-jeden bar przy basenie;

Dziękujemy, Yaga203
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: euphoriahotels, Yönetici, Euphoria Aegean Resort & ThermalOdpowiedź udzielona 27 lipca 2019

Zrecenzowano: 9 czerwca 2019

najlepszy hotel i obsługa w jakim byłem w turcji jedzenie tak urozmaicone ze trzeba tygodnia zeby wszystkiego spróbować,pokoje komfortowe ,napoje w barach bardzo dobrej jakosci ,panie sprzątające tworzą coda poscieli

1  Dziękujemy, FarAway325757
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: euphoriahotels, Yönetici, Euphoria Aegean Resort & ThermalOdpowiedź udzielona 11 czerwca 2019

Zrecenzowano: 16 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pokoje, serwis spoko. Jedzonko dobre, duży wybór. Bary drinki na poziomie. Zero nagabywaczy. Animatorzy sympatyczni i pomocni a między nimi klon Cristiano Ronaldo EKREM, tylko lepszy. Gorąco polecam !!!

Termin pobytu: maj 2019
1  Dziękujemy, Snatch866
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: euphoriahotels, Yönetici, Euphoria Aegean Resort & ThermalOdpowiedź udzielona 18 maja 2019

Drodzy goście,

Zrecenzowano: 30 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

W hotelu byliśmy z żoną i dwójką (1,5 roku i 6 lat) dzieci w czerwcu 2017 roku.
Pogoda wspaniała, cały tydzień ani jednej chmurki temp. 38-42 stopni.
Morze czyste i ciepłe.
Hotel bardzo elegancki i luksusowy, bardzo mało Polaków co dla nas było plusem, oprócz nas tylko chyba dwie pary były z Polski, tak to trochę Niemców, Rosjan i Turków.
W czasie naszego pobytu w hotelu było około 50% obłożenia, a mimo to codzienne przedstawienia, animatorzy i pracownicy starali się jakby była pełnia sezonu i 100% obłożenia.
Jedzenie smaczne, doprawione, nie da się wszystkiego spróbować, masa deserów, warzyw, szef kuchni chodził i doglądał wszystkiego. W ofercie ultra all inclusive, dostępnych chyba z 7 barów w różnych godzinach, jeden z nich Terrace Bar 24h. Oryginalne napoje coca cola, fanta, sprite, nie żadne ala biedronkowe. Barmani nie żałowali alkoholu, robili różne fajne drinki.
Minusem było to że po przybyciu, przez 2 dni nikt nie posprzątał nam pokoju, ale po zwróceniu uwagi w recepcji wszystko było jaknależy.
Położenie hotelu wspaniałe, warto wziąć pokój z widokiem na morze, choć przy wieczornych animacjach trochę głośno, ja napisałem przed przyjazdem do hotelu o możliwość zakwaterowania w pokoju z widokiem na morze, nie było z tym problemu.
Duże i czyste baseny, basen dla dzieci, ekstra zjeżdżalnie, bar przy basenie, ekstra grupa animatorów którzy nienachalnie zachęcają do wzięcia udziału w zabawach, witają się, pytają czy wszystko ok.
Na pewno chciałbym wrócić do tego hotelu, ze względu na położenie i obsługę. Odnośnie bezpieczeństwa ani przez chwilę nie było sytuacji, żebym czuł sie zagrożony. Aha, woda butelkowana dostępna praktycznie wszędzie i 24h, minibar w pokoju uzupełniany codziennie za darmo, wifi na terenie całego hotelu bezpłatnie.
Wspaniały urlop!!!

Termin pobytu: czerwiec 2017
1  Dziękujemy, tomaszk333
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: EuphoriaAdmin, Konuk İlişkileri Müdürü, Euphoria Aegean Resort & ThermalOdpowiedź udzielona 1 lipca 2017

Dear guest,

Thank you for your comment and interest.It would be a pleasure to welcome you in our hotel again.

Kind Regards,