Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Super hotel, dobre jedzenie, profesjonalny serwis sprzątający, Ibrahim sprzatal nasz pokój rewelacyjnie, mozna odpoczac, kazdy znajdzie cos dla siebie, mozna korzystac ze sportow wodnych, bociany, lotki, step, polecam

Dziękujemy, Dagmara J
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: euphoriahotels, Yönetici, Euphoria Aegean Resort & SpaOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Drodzy Goście,

Bardzo dziękujemy za wspaniałą recenzję naszego hotelu! Cieszymy się, że jesteście zadowoleni ze swojego pobytu i mamy nadzieję wkrótce zobaczyć się z Wami ponownie!

Zrecenzowano: 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel przyjemny, polozony na uboczu;
Jedzenie wysmienite: duzy wybor i bardzo dobrze doprawione.
Animacje ok, mily team.

Minusy:
- nalezy pozostawic napiwek inaczej pokoj nie zostanie posprzatany- tylko wymienione reczniki...co jak na hotel 5-cio gwiazdkowy jest nie do przyjecia.
-jeden bar przy basenie;

Dziękujemy, Yaga203
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: euphoriahotels, Yönetici, Euphoria Aegean Resort & SpaOdpowiedź udzielona 27 lipca 2019

Zrecenzowano: 9 czerwca 2019

najlepszy hotel i obsługa w jakim byłem w turcji jedzenie tak urozmaicone ze trzeba tygodnia zeby wszystkiego spróbować,pokoje komfortowe ,napoje w barach bardzo dobrej jakosci ,panie sprzątające tworzą coda poscieli

1  Dziękujemy, FarAway325757
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: euphoriahotels, Yönetici, Euphoria Aegean Resort & SpaOdpowiedź udzielona 11 czerwca 2019

Zrecenzowano: 16 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pokoje, serwis spoko. Jedzonko dobre, duży wybór. Bary drinki na poziomie. Zero nagabywaczy. Animatorzy sympatyczni i pomocni a między nimi klon Cristiano Ronaldo EKREM, tylko lepszy. Gorąco polecam !!!

Termin pobytu: maj 2019
1  Dziękujemy, Snatch866
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: euphoriahotels, Yönetici, Euphoria Aegean Resort & SpaOdpowiedź udzielona 18 maja 2019

Drodzy goście,

Zrecenzowano: 15 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjne położenie hotelu, świetni animatorzy, olbrzymi wybór jedzenia, świetna infrastruktura, spa hotelowe, otoczenie hotelu ciekawe, pokoje komforortoqe i bardzo czyste, personel przyjazny, Ekrem to najlepszy z animatorów.

Termin pobytu: maj 2019
Typ podróży: Podróż w pojedynkę