Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Hotel dość duży z bardzo urozmaiconą infrastrukturą wypoczynkową. Każdy znajdzie dla siebie coś co lubi poza oczywiście trzema basenami położonymi w różnych częściach hotelu. Wyżywienie wspaniałe i urozmaicone. Ogromna dbałość o czystość w hotelu i podczas posiłków. Wspaniałe drink bary oraz dostęp całodzienny do baru z kawą i zimnymi napojami. Bardzo mało Polaków, natomiast dużo obywateli Francji, Niemiec,Rosji i Turcji.
Jedynymi tylko mankamentem jest plaża ogólnodostępna położona naprzeciw wejścia do hotelu. Podczas pobytu bardzo duża ilość kąpiących a woda w morzu dość brudna. Program artystyczny - wieczorny dość urozmaicony- szkoda że nie w języku polskim.

Dziękujemy, goldseb
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Clubresortatlantis, Yönetici, Club Resort AtlantisOdpowiedź udzielona 20 sierpnia 2019

Drogi Gościu,

Dziękuję za miłą recenzję. Zawsze miło jest czytać świetne komentarze, takie jak twoje. Sprawia, że czujemy się jeszcze bardziej dumni z naszego zespołu i ciężkiej pracy włożonej w to, aby wszyscy nasi goście byli tak samo szczęśliwi jak Ty. Zapewnienie relaksującego i satysfakcjonującego doświadczenia jest dla nas kluczowe i doceniamy twoją opinię, ponieważ pozwala nam się uczyć i znajdować obszary do poprawy. Wszystkie twoje komentarze zostały udostępnione naszemu zespołowi zarządzającemu.
Mamy nadzieję, że z przyjemnością powitamy Cię ponownie podczas następnych wakacji.

Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019

Uwazam pobyt mojej rodziny w tym hotelu za bardzo nie udany.Poza polozeniem hotelu w urokliwym miejscu na klifie nic dobrego o nim nie mozna powiedziec.Ogolnie w calym obiekcie panuje straszy halas meleksy z przybywajacymi i wyjezdzajacymi turystami kursuja praktycznie cala dobe i do tego maly traktorek ktory jezdzi po osrodku co 15 minut.W glownym barze przy lobby w ktorym wydawane sa drinki panuje potworny smrod a kolejki do niego sa dlugie i stanie w takich warunkach to istna porazka.Lezaki najlepiej rezerwowac o 6 7 rano bo pozniej nic nie znajdziecie.Internet to fikcja dziala tylko w lobby ale i tak trzeba miec szczescie zeby sie polaczyc.Czesc pokoj jest wyremontowana ja akurat dostalem pokoj po remoncie wymiar 10m na trzy osoby.Jedzenie na tej stolowce nie nalezy do przyjemnosci pozatym ze wszystko jest wydzielane (mieso ryby potrawy z grila)to do tego wszystkiego trzeba odstac w dlugich kolejkach.Niektorzy barmani i barmanki mjeli tak brudne koszulki jakby nigdy ich nie zmieniali.Podsumowujac hotel zasluguje moze na 2 gwiazdki i jezeli nie chcecie miec nieudanego urlopu to omijajcie ten hotel szerokim lukiem.A zapomnialbym woda w mozu bardzo zimna lipiec 2019

Dziękujemy, bartek l
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Clubresortatlantis, Yönetici, Club Resort AtlantisOdpowiedź udzielona 2 sierpnia 2019

Drogi Gościu ,

Dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie recenzji o swoim pobycie w Club Resort Atlantis Hotel. Twoje komentarze prowadzą nas.
Satysfakcja naszych gości ma najwyższy priorytet. Przykro nam, że nie mogliśmy spełnić Twoich oczekiwań.
Chcielibyśmy poinformować, że podzieliliśmy się komentarzem z naszym kierownictwem i podjęliśmy związane z nimi działania.
Byłoby dla mnie zaszczytem powitać Cię w naszym hotelu.

Z poważaniem,
Zarząd hotelu!

Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Na wybór akurat tego hotelu zdecydowaliśmy się ze względu na jego położeniem - na cyplu, wzgórzach skąd rozciąga się przepiękny widok. Hotel położony jest ok 3 km od miasteczka Sigacik - z przepiękną starówką, która zachwyca wąskimi uliczkami, barami oraz niedzielnym bazarem z rękodziełem.
To co jeszcze nam się podobało to bardzo zadbany ogród na terenie hotelu, i to niestety koniec pozytywów a zaczyna się cała lista minusów:
1. Bardzo duże kolejki na śniadaniu, obiedzie, kolacji, ludzie przepychają się po jedzenie. Jedzenie jest wydzielane, racjonowane przez kucharzy (np. dwa malutkie kawałki kurczaka, jedna łyżka potrawki, itp), to nie były incydentalne sytuacje tylko standard w tym hotelu od śniadania do kolacji - dotyczy potraw serwowanych na zewnątrz na tarasie. To co mnie najbardziej oburzało to nakładanie np. grillowanych mięs ręką przez kucharza na talerze gości, co prawda w rękawiczce ale jednak ręką!!! Żadnej możliwości wyboru, to kucharz decydował jaki kawałek mięsa nakładał!!! Można było się poczuć jak w bezpłatnej jadłodajni dla bezdomnych a nie w hotelu z opcją all inclusive. Smaczku sytuacji dodaje równie różne traktowanie przy posiłkach gości z Turcji i pozostałych, oczywiście na korzyść Turków - sytuacja z 29.07 przy kolacji, goście z Turcji mieli nakładane po 2 - 3 łyżki potrawki z indyka z warzywami, a pozostali po 1 łyżce!!!.
2. Jeden bar czynny wieczorem, który serwował napoje bezalkoholowe i alkoholowe, do baru stała cały czas długa kolejka. Przy barach okropny smród, drażniący nozdrza, osoby bardziej wrażliwe na zapachy nie są w stanie stać tam nawet przez chwilę.
3. Wi-fi przy basenach fikcja, pomimo oznaczeń przy basenach, że tam jest wi-fi - nie ma szans na połączenie. W lobby hotelowym bardzo słaby internet, też w zasadzie bez większych szans na skorzystanie z niego.
4. Pokoje rodzinne malutkie klitki, wejście najpierw do sypialni rodziców, w którym oprócz łóżka nic się więcej nie mieści, druga sypialnia (z balkonem i telewizorem) przeznaczona jest dla dzieci.
5. W pokojach brakuje gniazdek, my mieliśmy jedno gniazdko w całym pokoju!
6. Sprzątanie pokoi ok godz. 16.30-17.00 co dla mnie jest nie do przyjęcia, o tej porze mam ochotę odpocząć w pokoju a nie czekać na sprzątanie, i nie jest to absolutnie wina pan pokojowych tylko fatalnej organizacji pracy jaki i zbyt małej ilość pokojowych.
Podsumowując: goście hotelu to w 60-70% Turcy, bardzo dużo Rosjan i garstka Polaków oraz innych narodowości.
Świetne widoki, ładny ogród nie rekompensuje tych wszystkich minusów, gdyby to był mój pierwszy pobyt w Turcji (a nie 7) to zniechęciłby mnie to skutecznie do ponownego odwiedzenie tego kraju.

Wskazówka dotycząca pokoi: pokoje z tarasami 1514,1516, 1518, 1520, z widokiem na morze od 1200; nie polecam rodzinnych 1800 itd
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Kropka_KK
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Clubresortatlantis, Yönetici, Club Resort AtlantisOdpowiedź udzielona 31 lipca 2019

Drogi Kropka_KK,

Przykro nam z powodu problemów, które spowodowały twoje rozczarowanie. Szczerze przepraszamy za wszelkie niedogodności i mamy nadzieję, że dasz nam kolejną szansę i wrócimy do naszego hotelu w przyszłości, aby zobaczyć nasze zaangażowanie w doskonałość i zmienić zdanie. Byłoby dla nas wielkim zaszczytem powitać Państwa ponownie w hotelu Club Resort Atlantis.

Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Hotel składa się z wielu domków/segmentów lepiej lub gorzej odremontowanych. Pokoje czyste, ale...dostaliśmy pokój bez klimatyzacji, co przy 44 stopniowym upale jest absurdem. Ani rezydent ani obsługa hotelu nie byli skłonni do pomocy, więc niemal siłą musieliśmy wziać wiatrak z recepcji, żeby nasze dzieci się nie ugotowały. Teren jest duży, ładna zieleń, piękne widoki, a dla leniwych jeździ meleks lub traktor z podpiętą przyczepą. Jedzenie daobre, każdy znajdzie coś dla siebie, jak to w tureckim hotelu. Pełno bezpańskich psów i kotów, brudnych, zapchlonych, kręcących się pokół restauracji, wskakujących na stoły. Plaża to jakieś nieporozumienie, a zdjęcia nie mają wiele wspólnego z rzeczywistością. To raczej wąski pas burego piachu w zatoce, brudno i nieprzyjemnie. Spróbowaliśmy raz i wiecej się nie skusimy na tego typu budżetową wersję Turcji.

Wskazówka dotycząca pokoi: Najlepsze pokoje są w pierwszej części hotelu, mają widok na morze, są na klifie, więc widok jest piękny.
Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Karolina Z

Drogi Karolina Z,

w imieniu zespołu hotelowego Club Resort Atlantis pragniemy wyrazić naszą szczerą wdzięczność za wybranie naszego obiektu na pobyt i poświęcenie czasu na zapoznanie się z doświadczeniami z wakacji w naszym hotelu. Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna, ponieważ daje nam możliwość ponownej oceny naszego serwisu i ulepszenia go w oparciu o cenne komentarze i sugestie. Jesteśmy hotelem przyjaznym dla zwierząt i można zobaczyć zwierzęta w naszym hotelu. mamy 2 prywatne plaże, 1 publiczną plażę i 3 pokłady słoneczne, które można popływać.

Zrecenzowano: 27 lipca 2019

Hotel rewelacja! Miejsce niezwykle urokliwe, przepiekne widoki. Góry, klify, morze.. po prostu jak z pocztowki. Miejscowość bardzo spokohna i przyjazna. Mieszkancy wyznaja zasade tzw. Slow City i celebruja kazda chwile. Nie ma pośpiechu i typowo tureckiego nagabywania.
Jedzenie pyszne i ogromny wybor. Codziennie inne dania i dla dzieci i dla dorosłych. Alkohol tylko w barze w lobby. W barach przy basenach napoje bezalkoholowe i piwo. Pokoje standardowe, sprzątanie "tureckie" :) internet tylko w lobby.
Baseny fajne i duze, trzeba jednak wcześniej zajac sobie lezaki bo ok 9 juz ciezko z miejscem. Woda w morzu bardzo zimna.
Hotel przebija wszystkie inne widokami i jedzeniem. Najlepsze jakie widzialam.
Polecam goraco!

Dziękujemy, Companion545997
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Clubresortatlantis, Yönetici, Club Resort AtlantisOdpowiedź udzielona 27 lipca 2019

Drogi Gościu,

Dziękujemy za cudowną recenzję. Zawsze jest miło czytać tak wspaniałe komentarze jak twoje. To sprawia, że czujemy się jeszcze bardziej dumni z naszego zespołu i ciężkiej pracy, jaką włożyli w to, aby wszyscy nasi goście pozostawali tak zadowoleni jak Ty. Zapewnienie relaksującego i satysfakcjonującego doświadczenia jest dla nas kluczowe i doceniamy Twoją opinię, ponieważ pozwala nam się uczyć i znaleźć obszary do poprawy. Cały twój komentarz został udostępniony naszemu zespołowi zarządzającemu.
Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność powitać Państwa ponownie podczas następnych wakacji.

Gorące pozdrowienia,