Burgh-Haamstede

“Pyszne!”
Bistro West — recenzja

Bistro West
Zrecenzowano 3 września 2019

Po ciężkim dniu pracy postanowiliśmy zjeść posiłek na tarasie tego fajnego bistro. Mój brat zjadł żeberka, a ja zjadłem tournedos. Nasz posiłek zakończyliśmy pyszną kawą po irlandzku. Kelner był bardzo przyjazny i mogliśmy komunikować się w języku angielskim i niemieckim. Na pewno wrócimy! ;))

Dziękujemy, KrzysztofKropka

Zrecenzowano 12 lutego 2019

Termin wizyty: luty 2019

Bistro West — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Westenschouwen, Zelandia

Byłeś(-aś) w Bistro West? Podziel się wrażeniami!