Najpiękniejsza na południu Lanzarote!

Uwielbiam tą plażę, położona w zatoczce, otaczają ją falochrony, dzięki czemu prawie nigdy nie ma... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 3 grudnia 2018
agulec121
Wrocław, Polska
Nice sandy beach/ ładna piaszczysta plaża

Plaża piaszczysta, sporo miejsca, prysznic i siłownia. Woda dość zimna jak to w oeanie, ale... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2018
A D
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 634)

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2017

Plaża z jasnym piaskiem. Leżaki płatne. Raczej płytki ocean w odległości 20 m.od plaży. Widać było pływające motorówki i prom. Często nurków można spotkać, którzy organizują dla chętnych podziwianie skarbow oceanu.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2017
Dziękujemy, 796Monika
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Plaża nie duża ale wporządku.Kiedy wrzucałem bułkę stojąc w wodzie po pas pojawiło się mnustwo ryb.Co było nie lada atrakcją dla dzieci.Leżaki oraz parasole płatne.Polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2017
Dziękujemy, Lukasz D
Zrecenzowano: 31 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Plaża jak plaża - złoty piasek, fale dość silne (zwalily mnie z nóg w pewnym momencie ze śliskich kamieni), blisko żarło w koło, ale największą atrakcją tej plaży jest widok na promy dokujące nieopodal - nawracają tuż przy plaży (są boje). Super widok, niestety spędziłam na tej plazy tylko jeden dzień ale moim zdaniem jest o wiele lepsza niż Playa Flamingo.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2017
Dziękujemy, Kam S
Zrecenzowano: 26 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Piękna plaża ale wiatr jest nie do wytrzymania przy 28 stopniach siedziałam okryta ręcznikiem i trzeslam sie z zimna

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2017
2  Dziękujemy, Kinga M
Zrecenzowano: 22 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Idealna plaża dla rodzin z dziećmi.W ładnej zatoczce(najlepszy widok z góry).My zwyrzymaliśmy się tutaj w drodze na plaże Papagayo,ale spędziliśmy tutaj trochę czasu.Plusem jest bliskość do restauracji i barów.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2017
Dziękujemy, 1986Justyna