Playa Blanca

“Jestem na taaak!”
Chacho Fresh Burger — recenzja

Chacho Fresh Burger
Nr 11 wśród 246 Restauracje (Playa Blanca)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Cokolwiek by nie znaczyła nazwa tego lokalu, jest tam prawdziwie swojsko i smacznie. Świetna lokalizacja w centrum Playa Blanca. Pyszne i porządnie przyprawione burgery. Ilekroć zawitam do Playa Blanca zaglądam do Chacho...Polecam
Signifique lo que signifique el nombre del lugar, es realmente hogareño y sabroso. Excelente ubicación en el centro de Playa Blanca. Hamburguesas deliciosas y bien sazonadas. Cada vez que vengo a Playa Blanca, visito Chacho ... recomiendo
Whatever the name of the place means, it is really homely and tasty. Excellent location in the center of Playa Blanca. Delicious and well seasoned hamburgers. Every time I come to Playa Blanca, I have to drop in Chacho ... I recommend

Dziękujemy, Cezary C

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedna z pyszniejszych knajpek w Playa Blanca. Bardzo dobre hamburgery dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Świeże produkty i nieprawdopodobna różnorodność, bardzo miła i fachowa obsługa. Serdecznie polecam.

Dziękujemy, EwelinaC547
Zrecenzowano 5 września 2017 z urządzeń przenośnych

Wyśmienite jedzenie, porcje ogromne. Opis zgodny z jakością i wielkością. Burger "Mission Impossible" nie do przejedzenia.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Grzegorz W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: zuzi7, Gerente, Chacho Fresh BurgerOdpowiedź udzielona 8 września 2017

Dziękuję bardzo! :)

Zrecenzowano 11 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Witam polecam to miejsce wszystkim tym którzy doceniają bardzo dobre jedzenie i super klimat. Właścicielami lokalu są bardzo fajni ludzie dbający o to aby wszyscy klijenci byli zadowoleni i najedzeni , niepowtarzalne miejsce byłem wielokrotnie i zawsze było Rewelacyjnie. Ps. Oprócz pysznych Burgerów polecam również regionalne Piwa i Wina oraz super czekoladowy deser naprawdę warto spróbować .

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, MariuszMJ
Zrecenzowano 31 stycznia 2017

Do chacho fresh burger trafiliśmy dwukrotnie w trakcie naszych wakacji na Lanzarote
Miejsce znajduje się prawie w samym centrum Playa Blanca na ulicy Calle la Coriquia. Przed wejściem widnieje szyld który sygnalizuje że w miejscu tym możemy zjeść świeże hamburgery.
Lokal jest dosyć duży oprócz stolików wewnatrz są także miejsca na zewnątrz
Karta jest przejrzysta podzielona na sekcje z której najdłuższa stanowią burgery o ciekawych nazwach : terminator, Missisipi imposible etc..
Na przystawkę postanowiliśmy wybrać krążki cebulowe które okazały się chrupiące i złociste
Na danie główne wybrałem celowo burgera klasycznego aby dodatki nie zabiły smaku mięsa które okazało się świetne soczyste i kruche, bardzo dobrze doprawione. Całość podana w oryginalny sposób wraz z frytkami i dodatkowym sosem
Obsługa jest bardzo sprawna i miła doradza w wyborze odpowiedniego dania.
Podsumowując jadąc na taką wyspe jaj Lanzarote warto spróbować lokalnych produktów, owoców morza i ryb ale przede wszystkim warto wpasc do Chacho na pysznego i zdrowego burgera ze swiezego mieska miam......

Termin wizyty: styczeń 2017
Dziękujemy, pzygmunt

Chacho Fresh Burger — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Playa Blanca, Lanzarote

Byłeś(-aś) w Chacho Fresh Burger? Podziel się wrażeniami!