“Najpyszniej w Chacho Fresh Burger”
Chacho Fresh Burger — recenzja

Chacho Fresh Burger
Nr 11 wśród 246 Restauracje (Playa Blanca)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedna z pyszniejszych knajpek w Playa Blanca. Bardzo dobre hamburgery dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Świeże produkty i nieprawdopodobna różnorodność, bardzo miła i fachowa obsługa. Serdecznie polecam.

Dziękujemy, EwelinaC547

Zrecenzowano 5 września 2017 z urządzeń przenośnych

Wyśmienite jedzenie, porcje ogromne. Opis zgodny z jakością i wielkością. Burger "Mission Impossible" nie do przejedzenia.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Grzegorz W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: zuzi7, Gerente, Chacho Fresh BurgerOdpowiedź udzielona 8 września 2017

Dziękuję bardzo! :)

Zrecenzowano 11 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Witam polecam to miejsce wszystkim tym którzy doceniają bardzo dobre jedzenie i super klimat. Właścicielami lokalu są bardzo fajni ludzie dbający o to aby wszyscy klijenci byli zadowoleni i najedzeni , niepowtarzalne miejsce byłem wielokrotnie i zawsze było Rewelacyjnie. Ps. Oprócz pysznych Burgerów polecam również regionalne Piwa i Wina oraz super czekoladowy deser naprawdę warto spróbować .

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, MariuszMJ
Zrecenzowano 31 stycznia 2017

Do chacho fresh burger trafiliśmy dwukrotnie w trakcie naszych wakacji na Lanzarote
Miejsce znajduje się prawie w samym centrum Playa Blanca na ulicy Calle la Coriquia. Przed wejściem widnieje szyld który sygnalizuje że w miejscu tym możemy zjeść świeże hamburgery.
Lokal jest dosyć duży oprócz stolików wewnatrz są także miejsca na zewnątrz
Karta jest przejrzysta podzielona na sekcje z której najdłuższa stanowią burgery o ciekawych nazwach : terminator, Missisipi imposible etc..
Na przystawkę postanowiliśmy wybrać krążki cebulowe które okazały się chrupiące i złociste
Na danie główne wybrałem celowo burgera klasycznego aby dodatki nie zabiły smaku mięsa które okazało się świetne soczyste i kruche, bardzo dobrze doprawione. Całość podana w oryginalny sposób wraz z frytkami i dodatkowym sosem
Obsługa jest bardzo sprawna i miła doradza w wyborze odpowiedniego dania.
Podsumowując jadąc na taką wyspe jaj Lanzarote warto spróbować lokalnych produktów, owoców morza i ryb ale przede wszystkim warto wpasc do Chacho na pysznego i zdrowego burgera ze swiezego mieska miam......

Termin wizyty: styczeń 2017
Dziękujemy, pzygmunt
Zrecenzowano 24 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Mógłbym rozpisać się okrutnie.. ale wystarczy, że napisze:
Mega smacznie, fajnie podane i oby każdy dał radę tej porcji! Przemiła obsługa!
Poprostu przyjdźcie :)

Termin wizyty: styczeń 2017
1  Dziękujemy, Dawid P

Chacho Fresh Burger — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Playa Blanca, Lanzarote

Byłeś(-aś) w Chacho Fresh Burger? Podziel się wrażeniami!