Hotel HL Rio Playa Blanca
Palmeras Garden(Playa Blanca)(Świetna cena!)
76 USD
  • Basen
THB Tropical Island(Playa Blanca)
116 USD
Uwaga, okazja! 13% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 13% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (133 USD).

206 USD
189 USD
161 USD
Dreamplace
Uwaga, okazja! 24% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 24% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (211 USD).

Lanzasur Club(Playa Blanca)
267 USD
144 USD
  • Śniadanie w cenie
289 USD
  • Bezpłatny parking
H10 Rubicon Palace(Playa Blanca)
181 USD
Expedia.com
Uwaga, okazja! 11% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 11% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (204 USD).

H10 Timanfaya Palace(Playa Blanca)
245 USD
Expedia.com
Zrecenzowano 13 grudnia 2016

Hotel brudny i stary , meble w pokoju wysłużone i śmierdzące . Sprzątanie pokoi sprowadzało się tylko do wymiany ręczników . Leżaki przy basenie stare i rozwalające się . Odległość do morza około 650 metrów . Jedzenie ok . Internet w recepcji darmowy . Słaby ale wiadomości odbierzesz . Hotel nie zasługuję na 4 gwiazdki

• Data pobytu: grudzień 2016, podróż z ukochaną osobą
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, agaplewka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelesLopez, Gerente, Hotel HL Rio Playa BlancaOdpowiedź udzielona 23 grudnia 2016

Dziękujemy za opinii o naszym hotelu. Nieustannie staramy się ulepszać nasze wysokie standardy poprzez komentarze i obserwacje naszych gości. Zapewniamy, że traktujemy bardzo poważnie zwrotne od naszych gości i sprawdzać każdy znany szczegół tak, że możemy poprawić się stale.

Jeszcze raz dziękuję za szczerość

Zrecenzowano 8 grudnia 2016

Plusy:
Cisza i spokoj, bungalow z tarasem, kuchnia, lazienka, 2 pokoje.
Ladne, zadbane terytorium, mnostwo zieleni.
Duzy i smaczny wybor podczas posilkow, obsluga mila i uprzejma.
Niedaleko od plazy (okolo 10-12 minut piechota).

Minusy:
Niewiele brakowalo, abym doznal porazenia pradem (nocna lampka miala wylacznik z niezabezpieczonymi przewodami elektrycznymi na wierzchu), cudem uniknalem porazenia. Na recepcji nie przeproszono nas, wymieniono jedynie lampke.
Przy lozkach tylko jedna lampka nocna.
Bak sygnalu wi-fi, mimo informacji, ze jest internet. Chodzilismy do restauracji nad brzegiem morza, gdzie byl sygnal.
W pokojach ciemnawo, w bungalow 1116 tylko 2 z 4 zarowek swieca sie.
Komary - brak w hotelu srodkow zwalczajacych komary.
Tzw. "Supermarket" na terenie hotelu, to po prostu klitka z roznymi rzeczami, bardzo drogo. po zakupy chodzilismy nad morze (np. woda 4 razy tansza).
Lezaki nad basenem (nie wszystkie) nadaja sie do wymiany, polamane, postrzepione i wyblakle.
Sejf w numerze platny (16 euro z tydzien), zamykany tylko na kluczyk (kaucja 10 euro).
Telewizor chyba z XX wieku, pilot mozna dostac na recepcji, po zaplaceniu kaucji zwrotnej (10 euro).
Reczniki plazowe mozna dostac po zaplaceniu kaucji zwrotnej, 10 euro za recznik.

• Data pobytu: grudzień 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, KrzysztofKossakowski

Serdecznie dziękujemy za poświęcenie czasu, aby twoje doświadczenie na niedawnego pobytu z nami poprzez serwis zna. Nieustannie staramy się ulepszać nasze wysokie standardy poprzez opinie i sugestie naszych gości. Możesz mieć pewność, że bierzemy na poważnie swoją opinię o ewentualnych zmianach.

Jeszcze raz dziękuję za rzetelny przegląd i mamy nadzieję, że do otrzymania w przyszłości w naszym hotelu.

Zrecenzowano 13 października 2016

Hotel w porzadku, jednakze jest to mały obiekt z przewaga (odwiedzajacych go )starszych osob -przynajmniej tak bylo w momencie naszego pobytu.. Nie jest tloczno, dosc spokojnie, jedzenie ok-choc moglby byc wiekszy wybor.. bungallow czyste zadbane-choc wystroj ich byl ciut staroswiecki.. zaslony i "kapy" w kratke troiche przytlaczaja... -sprzatane codziennie;)- Świetna obsluga i animatorzy.. codziennie wioeczorem cudowne konkursy i zabawy- obsluga hotelu pozytywnie nastawiona do gosci- mila atmosfera;) Jednakze zabraklo mi w nim wiecej atrakcji dla dzieci.. np jakiejs zjezdzalni malutkiej w brodziku czy zcegos w tym stylu (przydalaby sie tez maskotka na mini disco). Blisko do plazy. Hotel odpowiedni dla osob szukajacych spokoju ;)

• Data pobytu: marzec 2016, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Andzekia

Dziękuję bardzo za pobyt i pozytywnej recenzji. Cieszymy się, że mamy spełnione Państwa oczekiwania i że ty i twoja rodzina zadowoleni z wakacji. Twoje komentarze są bardzo mile widziane w celu utrzymania naszych wysokich standardów jakości.

To będzie przyjemność powitać Państwa ponownie w przyszłości!

Zrecenzowano 25 października 2015

Hotel dobry dla rodzin z dziecmi lub osobom wypoczywajacym w grupach. Na Lanzarote sa komary( koszmar) ,bylismy na innych Wyspach Kanaryjskich i tam ich nie bylo, wiec mielismy nie mila niespodzianke. Sama wyspa ladna, ma ladne plaze z dostepem do oceanu.

Data pobytu: wrzesień 2015
Dziękujemy, marzanna1964
Zrecenzowano 17 marca 2014

Ostatnio mieliśmy z moim chłopakiem okazję odwiedzić Lanzarote. Piękna wyspa, hotel też niczego sobie choć...Wybraliśmy typ bungalow, czyli cały domek był dla Nas. Salon kuchnia sypialnia i łazienka + taras. Wszystko spoko, czysto codziennie sprzątane przez obsługę hotelu, nowe ręczniki nowe saszetki z żelem i szamponem, mieszkanie spryskane odświeżaczem, ale jak na 4 gwiazdki w sypialnii łóżko dla dwójki w formie dwóch małych łóżek zsuniętych do siebie to jednak przeginka! Znieśliśmy to jakoś, ale nie jest komfortowo bo w dodatku sie sprytnie szybko rozsuwały materace...a na samym końcu okazało się że zginęła mi para kolczyków plus jeden od drugiej pary...za pewne sprawka sprzątaczki, ale nie upominałam się bo ich mi szkoda...bieda tam jak się patrzy, a nie były one aż tak cenne. Poza tym cisza i spokój, bezpiecznie. Jedzenie bardzo dobre, serwis na wysokim poziomie.

• Data pobytu: marzec 2014, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Weronika1986