Zrecenzowano: 17 października 2017 z urządzeń przenośnych

Miałem okazję być w hotelu Iberostar na początku tego miesiąca z biura podróży w ofercie last minute, mogę śmiało polecić ten hotel, myślę że zasługuje na ****+które deklaruje, pokoje czyste, codziennie sprzątane. Obsługa bardzo miła, jedzenie w restauracji na dobrym poziomie, każdy coś dla siebie znajdzie, bardzo dobre lody

Termin pobytu: październik 2017
Dziękujemy, Rafał K
Zrecenzowano: 10 października 2017

Hotel jest fantastyczny. Pięknie położony. Perfekcyjna czystość i perfekcyjna, zawsze uśmiechnięta i pomocna obsługa. Mimo iż hotel jest duży, podział na strefy powoduje, że atmosfera jest wręcz kameralna. Warto wybrać wariant Star Prestige - tylko dla osób 18+. Oddzielna część hotelowa, oddzielna część wypoczynkowa i oddzielna restauracja. W niej serwowane są bardzo bogate i urozmaicone śniadania oraz kolacje - dania zasługują na najwyższe noty. Goście Star Prestige mogą również korzystać z drugiej restauracji z bufetem kolacyjnym. Do ich dyspozycji jest również specjalna salka w części recepcyjnej z napojami, przekąskami i słodkościami. Pokoje są duże z bardzo wygodnymi, dużymi łóżkami. W pobliżu piaszczysta plaża, fajne animacje, leżaki dostępne o każdej porze. Fantastyczne miejsce na Lanzarote. Specjalne podziękowania za wyjątkową obsługę w recepcji dla Raphaela :)

Termin pobytu: październik 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, NinaDeDe
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2017

Pokój jest bardzo schludny. Na półce jest mały ekspres do kawy i lodówka. Za napoje z niej, jeśli nie ma opcji all inclusive ultra trzeba chyba płacić. Poza tym pierwszy raz spotkałam się z tym, żeby ręczniki wymieniano 2 razy dziennie. W porze kolacji zostawiane były w pokoju cukierki. Na bieżąco uzupełniano braki szamponu, żelu pod prysznic itp. Czystość w pokojach jest nieskazitelna. Na terenie całego hotelu również. To jest klasa sama w sobie. Rewelacja! Bravo!

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje na piętrze 3 zapewniają piękny widok na ocean. W naszej części hotelowej panował spokój bo były tam goście bez dzieci.
Dziękujemy, 796Monika
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel pod każdym względem był bardzo dobry. Miejsce znajdzie się i na leżakach przy basenie i na plaży Flamingo, która jest w odległości paru kroków. A dla bardziej aktywnych w okolicy można wejść na wulkan lub przejść się do portu Marina Rubicon. W samym hotelu najbardziej podobało mi się chyba jedzenie. Myślę, że nie ma osoby, która mogłaby na nie narzekać. Wiele rodzajów serów, makarony, pizze, ryby, owoce morza, hamburgery, mięso duszone, smażone, naleśniki, w niektóre dni kuchnia japońska lub Meksykańska. Na desery torty, ciasta, ciasteczka, owoce, lody.
Pokoje bardzo ładne, czyste, a pokojówki miłe i sprzątały bardzo dokładnie. Cała obsługa w hotelu jest uśmiechnięta i radosna, a każdego wieczora na gości czekają różne przedstawienia, np. pokazy iluzji, przedstawienia o tarzanie, abbie itp.
Hotel świetny dla rodzin z małymi dziećmi, jak i nastolatkami.

1  Dziękujemy, faworko
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2017

Hotel w zewnętrznej bryle może sprawiać wrażenie niższej jakości, niż jest jest.
W środku, a przede wszystkim w pokojach okazuje się, że jest wszystko zgodnie z oczekiwaniami. Dookoła hotelu jest zielona trawka, co na Lanzarote już jest nie lada wyzwaniem. Trzy budynki hotelu, oddzielne od siebie, jako trzy osobne strefy dla osób z dziećmi, dla imprezowiczów, czy też dla tych, którzy szukają spokoju.
Pokoje bardzo przestronne, czyściutkie, nowe i w nowoczesnym stylu. Bardzo miła i pomocna obsługa. W pokojach sprawnie i cicho działająca klimatyzacja.
Na osobną i szczególną uwagę zasługuje restauracja, czy też posiłki w hotelu. Takiej różnorodności przepysznych dań, spełnienia każdej zachcianki chyba nie spotkałem w żadnym hotelu na świecie.
Rozpatrywałem wcześniej pobyt w hotelach sieci Iberostar i byłem ciekaw tego pobytu, ponieważ opinie bywają rożne. Teraz wiem, że mogę z całego serca polecić pobyt w tym hotelu wszystkim przyjeżdżającym do Playa Blanca na Lanzarote.

Wskazówka dotycząca pokoi: Koniecznie z widokiem na ocean i nie na parterowych kondygnacjach. Najlepiej drugie piętro
2  Dziękujemy, piotrfarbotko