216 USD
Hotels.com
  • Przy plaży
THB Tropical Island(Playa Blanca)
173 USD
165 USD
  • Basen
Bungalows Coloradamar(Playa Blanca)(Świetna cena!)
253 USD
Rezerwuj teraz, płać w dniu wyjazdu
233 USD
163 USD
43 USD
318 USD
  • Bezpłatny parking
Jardines del Sol by Diamond Resorts(Playa Blanca)(Świetna cena!)
197 USD
  • Basen
H10 Rubicon Palace(Playa Blanca)
235 USD
197 USD
Expedia.com
  • Bezpłatny parking
H10 Timanfaya Palace(Playa Blanca)
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 28/07
Rezerwuj teraz, płać w dniu wyjazdu
179 USD
Hotels.com
Zrecenzowano 29 czerwca 2017

Hotel składa się z podwójnych bungalowów, sypialnia i pokój dzienny dostosowany do możliwości przekształcenia go w sypialnię z 2 łóżkami (np. dla dzieci).
Niewątpliwą atrakcją jest przylegający do terenu hotelowego świetny, bezpieczny i czysty Aquapark. Kuchnia i baseny na terenie hotelu bez zastrzeżeń. Plaża jak na wyspy kanaryjskie całkiem fajna, piaszczysta, położona w zatoczce. Dojście do plaży nie uciążliwe. Za parasole i leżaki trzeba płacić. Najlepsze bungalowy położone przy 1 i 10 alei, pozostałe - nieco uciążliwe dojście po schodach. Ogólnie hotel wart polecenia - czysto, ładnie, smacznie. Usterki usuwane b. szybko. Karaluchów zupełny brak!!!

Wskazówka dotycząca pokojów: Napisałam powyżej, dla niepełnosprawnych i wózków dziecięcych 1 lub 10 aleja (vial).
  • Data pobytu: czerwiec 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Joanna S
Zrecenzowano 22 czerwca 2017

Wyjazd mogę zaliczyć do udanych. Hotel - a raczej domki znajdują się około 200-300 metrów od plaży. Kod do wyjścia bocznego - skąd udajemy się na plażę - dostajemy przy zakwaterowaniu w recepcji. Po wyjściu z bocznej bramy udajemy się lekko w prawo i w lewo i dochodzimy do plaży. Aqua Park bardziej dla małych dzieci, choć dla dorosłych też są fajne zjeżdżalnie. W aqua parku wifi darmowe, jedzenie też, aczkolwiek na jadalnie nie wpuszczają w strojach - trzeba założyć spodenki i koszulkę. Domki raczej małe, my byliśmy w trzy osoby i nie wyobrażam sobie żeby była tam jeszcze jedna osoba. Łazienka duża, czysta. Ręczniki niby wymieniane dwa razy na tydzień, aczkolwiek jeżeli poprosi się osoby sprzątające o czyste ręczniki, to dostaje je się bez problemu.O mydło trzeba prosić, bo sami nie dają, szamponu brak. Dwa razy w tygodniu, bodajże środa i piątek nie ma sprzątania pokoi. Jedzenie - rewelacja. Ukłony dla szefa kuchni. W ciągu tygodnia nie było dnia, aby wyjść z jadalni głodnym. Przekąski w ciągu dnia skromne - ale jak dla nas zupełnie nie były one potrzebne. Recepcja pomocna, nigdy nie odeszliśmy bez odpowiedzi na nasze pytania, mino że nasz angielski jest mocno ograniczony, to doskonale nam wszystko tłumaczono. Animacje dla najmłodszych rewelacja - my nie korzystaliśmy, bo nie mamy małych dzieci, ale rodzice, którzy przyjechali z małymi dziećmi mieli pełny luz. Animatorzy próbują nawiązywać kontakt z wczasowiczami, ale nie są przy tym nachalni. Klimatyzacja płatna, wifi płatne. Polecam kupić kartę na internet w sklepie - trzeba dojść do centrum - 15 euro 3 GB internetu. Do centrum około 15-20 minut spacerkiem wzdłuż plaży, czas się nie dłuży, ponieważ idzie się piękną promenadą. Taxi tanie jak barszcz. Jeżeli lubiłabym jeździć dwa razy w jedno miejsce to na pewno wybrałabym ten hotel. Jeżeli zależy Ci na dobrej zabawie, bliskości morza, znakomitym jedzeniu, to jest to hotel dla Ciebie. Jeżeli zależy Ci na pokojach ze złotymi klamkami, to poszukaj innego :) Aha w pobliżu nie ma dyskotek, także jeżeli ktoś chciałby potańczyć do białego rana, to będzie zawiedziony - ale to nie wina hotelu. Kolejne wakacje naprawdę udane.

• Data pobytu: maj 2017, podróż z rodziną
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, jaluiza
Zrecenzowano 20 lutego 2017

Plusy: świetna lokalizacja o 300m od nadmorskiej promenady i piaszczystej plaży, o ok. 1,5 km od portu z promami do innych zakątków wyspy, świetna kuchnia pełna ryb i owoców morza, potraw regionalnych i świeżych owoców. Domki, które mają już swój wiek, są przytulne i czyste. Dla dzieci baseny i animacja. Dla aktywnych miejsce wypadowe do wycieczek po całej wyspie. Minusy: dodatkowe opłaty za Wifi (bardzo blokowany - brak możliwości Skypa/Youtuba) oraz za użycie klimatyzacji. Trochę za słabe oświetlenie w domkach. Ocena ogólna 5+

Wskazówka dotycząca pokojów: Wszędzie udogodnienia dal niepełnosprawnych
  • Data pobytu: luty 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Dariusz G
Zrecenzowano 23 grudnia 2016

Hotel położony jest blisko plaży. Na terenie hotelu jest kilka basenów oraz aquapark. Domki ładne czyste i przestronne. Jedzenie urozmaicone ( organizowane sa wieczorki tematyczne) bardzo dobre. Szczególnie polecam świeże ryby. Na początku pobytu uległam wypadkowi menadżer hotelu oraz personel zapewnili mi bardzo dobrą opiekę do końca pobytu ( Przynoszenie jedzenia , picie, telefony kontrolne z recepcji ). Polecam wszystkim ten hotel. Dziękuję jeszcze raz całej obsłudze za pomoc.

• Data pobytu: grudzień 2016, podróż w pojedynkę
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, flamenko30
Zrecenzowano 5 września 2016

Hotel, a właściwie domki położone są wokół głównego basenu przy recepcji. Bardzo czyste i sprzatane codziennie, z małym tarasikiem i stolikiem i krzesłami. Łazienka czysta i jak na domki elegancka. Bardzo fajny aquapark położony zaraz przy ośrodku. Duza liczba ratowników - praktycznie każdej atrakcji pilnuje jedna osoba. W aquaprku w razie wypadku jest lekarz (córka skaleczyła sobie noge). Fachowa i miła obsługa medyczna. Jedzenie bardzo urozmaicone i dobre - obsługa hotelowa bardzo miła. Wakacje spędzaliśmy z 5 letnią córką

• Data pobytu: październik 2015, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Maciej C
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Relaxia L, Relaxia Team, Lanzasur ClubOdpowiedź udzielona 13 września 2016

Dear Maciej C

We appreciate your positive comments regarding your stay at our facilitites here in Our Relaxia Lanzasur club in Playa Blanca!
We are truly bright to read that you have relished your holidays with us and that we hopefully remain in good memory!
We wish you all the best for your future and hope that we will be able to welcome you once again to our Relaxia Resort

Your Relaxia Team