Zrecenzowano: 29 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

W hotelu byliśmy z chłopakiem w grudniu 2018. Apartamenty bardzo duże, czyste i przyjemne. Obsługa miła, dobre jedzenie w restauracji. Jest to bardzo duży kompleks, dużo atrakcji dla dzieci. Pobyt wspominamy bardzo dobrze. Jedyny minus to brak sprzątania wokół basenu przy naszym apartamencie, przez cały tydzień chyba nikt tam nie zajrzał.

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, Monika S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Guest Experienc... T, Director de Relaciones con Clientes, THB Tropical IslandOdpowiedź udzielona 4 lutego 2019

Dear Monika!

Dziękujemy za wspaniałe opinie na temat ostatnich wakacji w naszym THB Tropical Island Resort, cieszymy się, że ogólnie rzecz biorąc, miałeś przyjemny pobyt wśród nas.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za uczynienie ośrodka THB Tropical Island Resort swoim wyborem podczas wizyty w tej okolicy. Mamy nadzieję, że wkrótce do zobaczenia u nas!

Byłoby miło powitać cię z powrotem podczas następnej podróży na Lanzarote. Najlepsze życzenia w imieniu wszystkich pracowników personelu THB Tropical Island Hotel.

Zrecenzowano: 10 stycznia 2019

Super hotel!Jedzenie,obsługa,lokalizacja jak najbardziej na plus!Przemili ludzie,a obiekt mieści się niedaleko promenady i oceanu.Polecam dla wszystkich bez względu na wiek!Chętnie wróciłabym tam jeszcze raz !

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Marta K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Guest Experienc... T, Director de Relaciones con Clientes, THB Tropical IslandOdpowiedź udzielona 13 stycznia 2019

Dear Marta!

Jest to fantastyczne dla wszystkich zainteresowanych, gdy otrzymujemy takie bezpłatne recenzje od gości, którzy wyraźnie cieszyli się naszym hotelem od momentu przybycia do momentu ich odejścia i dlatego wszyscy tutaj na THB Tropical Island są bardzo wdzięczni.

MUCHAS GRACIAS!!! :)))

Zrecenzowano: 14 sierpnia 2018

Hotel absolutnie nie godny polecenia. jeden wielki wybetonowany i wyasfaltowany plac. Jedzenie gorzej niż podłe.Jedyne co im wychodzi to frytki i pizza, reszta niestety niezjadliwa. Soki z dystrybutorów rozcieńczona tak maksymalnie że w zasadzie jest to woda o posmaku jakimś tam a nie sok. Oszukują ilością basenów. W życiu nie ma tam 16 basenów. Jest jeden wielki basen beż żadnych w zasadzie atrakcji bardzo zimny i głęboki, 4 mniejsze baseny a reszta to coś w stylu małych jacuzzi oczywiście z zimną wodą.
Sprzątnie pokoi też byle jak, papierki na podłodze leżały i leżały i Pani sprzątaczka nie raczyła ich podnieść przez parę dni, ręczniki wymieniane wedle uznania tzn. raz wymieniona a następnie przez parę dni wogle.

Obsługa chodzi z minami jakby pracowała tam za karę a w barku przy basenie jedzenie jest rzucane do klienta na barek z mina "czego tu chcesz i po co przyszedleś". Bardzo niefajne uczucie dla gościa hotelowego.

Generalnie nigdy tam już nie pojadę i będę wszystkim odradzał ten hotel.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, jangalkowski
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Guest Experienc... T, Director de Relaciones con Clientes, THB Tropical IslandOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2018

Dear guest,

Zawsze jest wspaniałe, że otrzymujemy takie bezpłatne recenzje, jak Twoja. Naprawdę doceniamy czas i wysiłek, jaki podjęliście, aby podzielić się opinią z waszych ostatnich wakacji w naszym THB TROPICAL ISLAND RESORT.

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2018

Obiekt duży, pierwsze wrażenie pozytywne - ładny teren, obiekt zamknięty, bezpieczny. Teren ogólnie zadbany. Baseny - w zasadzie jeden duży basen, reszta to mmiejsze baseny lub brodziki (plus zamknięty basen dla dorosłych - duży – prawie pusty, podczas gdy reszta pękała w szwach i ciężko było znaleźć wolny leżak). Jak na kompleks reklamowany dla rodzin z dziećmi strefa basenowa kompletnie nie przemyślana. Głębokość basenów: albo brodziki 40cm, albo baseny od 150 cm. W basenach przez większość pobytu czasu woda wręcz lodowata. Jedzenie – wybór teoretycznie duży, ale jakość mizerna, było dosłownie kilka dań, które można zaliczyć do smacznych, reszta była w zasadzie jakości przemysłowego fast food-u. Prawdopodobnie ze względu na to, iż większość gości to Brytyjczycy - jedzenie dopasowane bardziej dla nich, szczególnie na śniadania. Mało dań warzywnych, surowe warzywa – duży wybór – ale jakość wszystkiego przeciętna, np. niedojrzałe zielone pomidory, podgniła rukola czy szpinak. Zamiast lokalnych czy hiszpańskich specjałów, dobrych owoców i warzyw, miało się wrażenie jedzenia przemysłowego, byle jak, byle dużo, byle tanio. Sytuację ratowały sery – większość dobra. Desery różnie, ale dało coś się wybrać. Drinki i wino – o jakości nawet szkoda mówić, do koktajli dolewane sztucznie barwione, przemysłowej jakości słodkie napoje, nie do wypicia. Czystość sztućców, szklanek itp. pozostawia duża do życzenia (prawie wszyscy mieliśmy afty), do tego w pokojach i restauracji mrówki faraonki. Personel niewyszkolony, przepracowany i czasem niezbyt uprzejmy. Ta sama osoba zmywa podłogę, podaje jedzenie i jest barmanem…. po 2 tygodniach pobytu więcej nagromadziliśmy minusów niż plusów.. . a szkoda, bo miejsce z potencjałem. Restauracje przepełnione, szczególnie podczas lunchu, gdy czynna jest jedna restauracja… Sprzątanie pokoi - bardzo słabe, o mydło i papier trzeba prosić. Animacje to jakaś żenada, szkoda się nawet rozpisywać . Sama wyspa piękna, dobre drogi, niedrogie auta do wypożyczenia. Jedzenie w lokalnych knajpach rewelacja. Dobre ceny i ciekawe lokalne markety. Podsumowując Lanzarote jak najbardziej tak - hotel absolutnie nie do polecenia, szczególnie na dłuższy pobyt.

Wskazówka dotycząca pokoi: Najlepsze i najwygodniejsze pokoje na parterze i blisko basenów.
Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, A D

Dear guest,

Zrecenzowano: 5 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy w tym hotelu 10 dni z naszym 2-latkiem.hotel czysty .jedzenie ok lecz:woda w basenach lodowata a pluskadełko do remontu podłoże z siatki popękane odstające części mogące rozwalić stopę mam nadzieje że już zostało to naprawione gdyż byliśmy tam rok temu.Piękne miejsce i świetny personel.

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, KathyW2709
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Guest Experienc... T, Director de Relaciones con Clientes, THB Tropical IslandOdpowiedź udzielona 7 sierpnia 2018

Dear Kathy,