124 USD
161 USD
  • Basen
Princesa Yaiza Suite Hotel Resort(Playa Blanca)
270 USD
306 USD
294 USD
  • Przy plaży
211 USD
189 USD
Dreamplace
  • Basen
Palmeras Garden(Playa Blanca)(Świetna cena!)
100 USD
80 USD
  • Basen
H10 Rubicon Palace(Playa Blanca)
178 USD
Expedia.com
  • Bezpłatny parking
H10 Timanfaya Palace(Playa Blanca)
173 USD
169 USD
Expedia.com
Uwaga, okazja! 15% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 15% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (199 USD).

Bungalows Coloradamar(Playa Blanca)(Świetna cena!)
154 USD
170 USD
163 USD
  • Śniadanie w cenie
Zrecenzowano 4 sierpnia 2014

Super hotel świetna obsługa cisza i spokój w basenie może trzy osoby byliśmy tydzień i jesteśmy bardzo zadowoleni. Jedzenie rewelacja. Na pewno tu wrócimy. Niedaleko polska baza nurkowa z super ludźmi. Gorąco polecam

• Data pobytu: lipiec 2014, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Bodek2014
Zrecenzowano 9 maja 2014

Atutem hotelu jest z pewnością jego doskonała lokalizacja ( z całą pewnością najpiękniejsza i najatrakcyjniejsza część wyspy) i zastosowanie ciekawych rozwiązań architektonicznych (obiekt przypominający małe miasteczko), ale na chwilę obecną ogromnie potrzebujący renowacji i gruntownego remontu oraz zmian w systemie zarządzania (odpowiedniego nadzoru i szkolenia personelu). Wszystko jest bowiem stare, zużyte i w wielu wypadkach niewydolne (permanentne wyziewy z kanalizacji, wentylacji i klimatyzacji!!, słabo działający internet), uszkodzone tynki itp. Zaznaczam, że mieszkaliśmy w przestronnym apartamencie w strefie klubowej o podwyższonym standardzie więc trudno nam sobie wyobrazić pokoje z oferty podstawowej. Nasz ogromny taras z przepięknym widokiem na marinę również w kwestiach estetyki budził sporo zastrzeżeń. Nie mamy uwag do bufetu śniadaniowego w części klubowej, który był zawsze smaczny i urozmaicony, ale bufetowe kolacje w restauracji Florida były już całkowitą porażką. Jeszcze nigdy w żadnym hotelu 5-gwiazdkowym nie spotkaliśmy się z tak niesmacznym, źle lub wcale niedoprawionym i często nieapetycznym jedzeniem (nieświeże duszone przepiórki, rozgotowane makarony, wodniste sosy). Mamy również zastrzeżenia co do personelu sprzątającego nasz pokój. Ograniczał się on jedynie do wymiany ręczników i wyrzucenia śmieci, a reszta prac zawsze z pominięciem tarasu trwała maksymalnie kilka minut. Często nie uzupełniano nam również zużytych kosmetyków, a do niektórych np. płynu do kąpieli dolewano wody. Obsługa baru w części klubowej serwująca w wyznaczonych godzinach kawę i herbatę oraz potem bezpłatne napoje i alkohol - działała często bez nadzoru. Stoliki nie były na bieżąco sprzątane, notorycznie brakowało czystego szkła za to bar był uprzątany zawsze dużo przed wyznaczonym czasem. Wszystkie te spostrzeżenia utwierdziły nas w przekonaniu, że na dzień dzisiejszy ten doskonale położony hotel absolutnie nie zasługuje na 5 gwiazdek, a jego czasy świetności już dawno minęły.

Wskazówka dotycząca pokojów: Prawdopodobnie hotel nie spełni oczekiwań bardziej wymagających klientów. Jeśli jednak ktoś szuka wyciszenia i spokoju - powinien się zdecydować na część klubową tylko dla dorosłych i z rozszerzoną ofertą.
  • Data pobytu: maj 2014, podróż z ukochaną osobą
2  Dziękujemy, AniaBWarszawa
Zrecenzowano 2 lutego 2014

hotel niestety nie wart jest swoich gwiazdek jest już stary i zniszczony , wymaga napraw, remontu , wymiany mebli w pokojach,telewizorów ,na balkonach foteli i stolików , przy basenach zniszczone, popętane materace w spa rozwalające się stoły do masażu ale jest czysto , sprawna obsługa choć nie rewelacyjna , przepyszne śniadania w spa dobre masażystki .

Wskazówka dotycząca pokojów: tylko pokoje z widokiem na morze , widok na ogród nie polecam
  • Data pobytu: styczeń 2014, podróż ze znajomymi
3  Dziękujemy, tuiteraz
Zrecenzowano 11 listopada 2013

Cudowny klimatyczny hotel. Cisza i spokój. Nie ma hałaśliwej muzyki przy basenie. Personel uśmiechnięty i życzliwy. Na powitanie każdy dostaje do pokoju wino i talerz owoców. Pokoje przestronne, urządzone w kolorach biało-niebieskich. Czysto! Jedzenie bardzo smaczne. Szczególne podziękowania należą się polskiej załodze (Pani Ida!), która podpowiadała i namawiała do uczestnictwa w atrakcjach organizowanych przez hotel. Bardzo polecam.

• Data pobytu: listopad 2013, podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, Bożenna S
Zrecenzowano 1 października 2013

Piękny hotel ulokowany na klifie, w pobliżu białej plaży, świetnie wkomponowany w architekturę Lanzarote. Klimatyczny, spokojny, dobry dla par i ludzi szukających odpoczynku i wyciszenia. Nie dla dzieci, mogłyby się tam nudzić. Pokoje duże i czyste. Jedzenie dobre i urozmaicone. Kilka basenów z różną temperaturą wody i głębokością. Blisko kameralnego, czystego portu i masta Playa Blanca.

• Data pobytu: listopad 2012, podróż z ukochaną osobą
2  Dziękujemy, JustynaSz