Zrecenzowano: 12 grudnia 2018

Bardzo dobry hotel. Super serwis, świetne i różnorodne jedzenie. Super pomysł ze strefami bez dzieci. Hotel na uboczu ale do cywilizacji prowadzi piękna promenada. Świetne wieczorne koncerty na żywo.
Na minus - zimna woda w basenach (ale to była zima:D) i brzydka plaża.

Termin pobytu: styczeń 2018
Dziękujemy, Mysiatek
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CalidadDreamplace, Director de Relaciones con Clientes, Gran Castillo Tagoro Family & FunOdpowiedź udzielona 9 stycznia 2019

Dear Mysiatek,

Thank you very much for taking your precious time to write this amazing review about your recent stay in Gran Tagoro on TripAdvisor.

We are very happy to know that you consider our hotel to be a very good option and that you liked our services. Moreover, we are very happy to read that you found our gastronomic offer great and varied as we always use fresh, natural and high quality products to satisfy our guests' tastes.

Furthermore, it is very gratifying to read that you think our only adult zones are a good idea as they were created in order to ensure that everyone enjoys their holidays and to make sure that those who travel without children can enjoy a peaceful stay with us. Also, it is very nice to know that you liked the hotel location and the live concerts.

To conclude with, we would like to tell you that our whole team from Gran Tagoro would be more than happy to welcome you again.

Kind regards.

Zrecenzowano: 24 czerwca 2018

Hotel bardzo dobry, bez większych zastrzeżeń. Nastawiony na rodziny z dziećmi jak i dla dorosłych (wyodrębnione strefy dla dorosłych). Położony w niedalekiej odległości od plaż papagayo oraz miasteczka Playa Blanca. Godny polecenia.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, Robert A
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CalidadDreamplace, Director de Relaciones con Clientes, Gran Castillo Tagoro Family & FunOdpowiedź udzielona 19 września 2018

Drogi Robert A,

Na początku pragniemy podziękować za pozytywny, przychylny i niezwykle miły komentarz oraz ocenę Gran Tagoro na portalu TripAdvisor!

Lokalizacja naszego hotelu w pobliżu Playa Blanca idealnie nadaje się do wycieczek i odkrywania atrakcji wyspy oraz różnych plaż, więc cieszymy się, że oceniłeś hotel jako dogodnie zlokalizowany. Jeśli chodzi o nasze obiekty, oferujemy strefy dostępne "wyłącznie dla osób dorosłych", w obrębie których rodzice oraz pary bezdzietne mogą się odprężyć przy basenie, w barze lub zjeść coś w restauracji.

Na koniec, mamy nadzieję, że wkrótce powrócisz do Gran Tagoro i cieszymy się, że polecasz nasz rodzinny resort.

Zrecenzowano: 24 marca 2018

spedzilismy 10 dni w hotelu pokoje naprawde fajne z widokiem na wode .trocje wiaterek dokucza ale to tak jest na lazarote .hotel fajny obsuga fajna recepcja troche snoby bez usmiechu ale to maloistotne .alkohol bardzo dobry allinclusive .co do jedzenia to powiem ze troszke jestem zaskoczony bo niby 5 gwiazdek powinno pokazac klase a tak nie bylo jezenie zimne i prawie codziennie to samo .wieczory bardzo fajne muzyka na zywo dla dzieci zabawy .fajny hotel dla rodziny zeby sie troche zrelaxowac .

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, tomasza511

Drogi Tomaszu A.

Pragniemy Ci podziękować za wybranie Gran Tagoro jako swojej destynacji urlopowej na Lanzarote oraz za poświęcenie czasu na napisanie opinii o naszym resorcie na portalu TripAdvisor.

Bardzo się cieszymy, że podobał Ci się nasz hotel oraz oferowane przez nas usługi. Jest nam natomiast niezmiernie przykro z powodu niegrzecznego zachowania personelu recepcji, o którym wspominasz; pragniemy Cię zapewnić, że takie zachowanie nie jest zgodne z naszymi standardami i podejmiemy odpowiednie kroki, aby zapobiec takim sytuacjom w przyszłości.

Bardzo dziękujemy za wszystkie uwagi. Są one dla nas niezwykle cenne, gdyż dzięki nim możemy wprowadzać zmiany i poprawiać nasze usługi oraz infrastrukturę hotelu.

Mamy nadzieję, że zobaczymy Cię ponownie w Gran Tagoro i będziemy mogli pokazać Ci wprowadzone zmiany!

Zrecenzowano: 25 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Spedzilismy w Gran Castillo 4 noce. Świetny hotel i obsluga. Jasne, czyste, zadbane pokoje, z pieknym widokiem (nr 2240). Jedzenie urozmaicone i ogromny wybór, tematyczne kolacje. Restauracja włoska dobry dodatek aczkolwiek nie jest to 5*. Dobre alkohole w allinclusive (J. Beam, J.Walker itd.) Rozrywki wieczorne zarówno dla dzieci jak i dla doroslych na dobrym poziomie.
Dużo basenów, nie brakuje lezakow.
Podczas pobytu mozna skorzystać ze spa. Basen z masazami, saunami nie zachwycil , za to zabiegi dodatkowe bardzo profesjonalne.
Planujemy wrocic w kolejnym roku i zabrac dzieci.

Termin pobytu: luty 2018
1  Dziękujemy, B7443TNmariak
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CalidadDreamplace, Director de Relaciones con Clientes, Gran Castillo Tagoro Family & FunOdpowiedź udzielona 31 października 2018

Droga Maria K,

Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować za wybranie naszego Gran Tagoro na spędzenie wakacji, a także za poświęcenie czasu na napisane opinii na "TripAdvisor" o swoim pobycie u nas.

Bardzo się cieszymy, że jesteś zadowolony z hotelu i pokoju, do którego zostałeś przydzielony. Nasza oferta kulinarna, jak już wspomnieliśmy, składa się z dużego wyboru dań, które są delikatnie przygotowane przez naszych specjalistów, aby zaoferować naszym gościom najlepsze produkty.

Bardzo doceniamy Twoje sugestie i komentarze, aby ulepszyć nasze usługi; bardzo dobrze nam wiadomo, co myślą nasi goście.

Bardzo satysfakcjonująco jest usłyszeć, że planujesz wrócić w przyszłym roku i wziąć ze sobą dzieci; nie możemy się doczekać twojego powrotu do Gran Tagoro podczas następnych wakacji!

Zrecenzowano: 20 lutego 2018

Udany pobyt 2 osób dorosłych, aczkolwiek z kilkoma uwagami. Hotel bardzo duży. Zakwaterowanie w strefie dla dorosłych-dawało możliwość wypoczynku, dostęp do basenu i leżaków był bezproblemowy. Pokój przestronny, czysty ( w łazience mieliśmy wannę i prysznic). Posiłki określiłbym, jako "standard kanaryjski"-jak na 5 gwiazdek bez rewelacji. Obsługa -tutaj ocena nie jest jednoznaczna parę razy zdarzało się być "niewidzialnym" dla kelnerów podczas posiłków, różny poziom serwowania napojów w zależności od baru. Bogata oferta animacji, jednakże muzyka na żywo i poziom atrakcji wieczornych dla dorosłych - przeciętne. Położenie tuż przy oceanie i promenadzie, w pobliżu plaż Papagayo i niewielkiego centrum handlowego to zaleta. Generalnie polecam.

Termin pobytu: luty 2018
Dziękujemy, Maleo2015

Drogi Maleo2015,

Chcielibyśmy podziękować za wybranie naszego Gran Tagoro na spędzenie wakacji, a także za poświęcenie czasu na napisanie recenzji na TripAdvisor o swoim pobycie u nas.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, gdy wiemy, że spędziliście czas na opalaniu się w naszych pomieszczeniach przeznaczonych wyłącznie dla dorosłych, zaprojektowanych specjalnie dla naszych dorosłych klientów, gdzie można znaleźć basen, bar i mnóstwo leżaków i łóżek Bali. Co więcej, jest fantastyczne, że zadowoliliście się naszą ofertą kulinarną; subtelnie przygotowywane jedzenie przez naszych profesjonalnych zespół kucharzy.

Z drugiej strony, bardzo przykro nam słyszeć, że doświadczyłeś jakiegoś nieszczęśliwego incydentu w stosunku do naszych pracowników; zawsze dajemy z siebie wszystko, gdy pracujemy i przepraszamy za niedogodności, które wyrządziliśmy Ci. Zapoznamy się z Twoimi komentarzami i spróbujemy znaleźć odpowiednie rozwiązania.

Jak już wspomniano, nasz hotel znajduje się bardzo blisko plaży i nadmorskiej promenady, z której mogą korzystać miłośnicy spacerów. W pobliżu znajduje się także wiele sklepów, a w odległości krótkiego spaceru można dotrzeć do wspaniałych plaż Papagayo.

Podsumowując, z przyjemnością powita nas w Gran Tagoro podczas następnej podróży na Lanzarote!