Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Hotel wysoko oceniam pod względem jakości pokojów. Pokoje przestronne, dużo miejsca, łóżka ogromne, wygodne balkony. Na wyposażeniu oczywiście lodówka, klimatyzacja cicha i dobrze działająca. Porządnie utrzymywana czystość. Inne części hotelu: basen - niezbyt duży, ale wystarczający, z głęboką częścią. Mógłby być z godzinę dłużej czynny bo jest tylko do ósmej. Jadalnia i posiłki - urządzone podobnie jak w innych tego typu hotelach hiszpańskich. Śniadania różnorodne ale niezmienne przez cały czas pobytu. Kolacje urozmaicone. Raz niestety strułem się na cały dzień jak podejrzewam nieświeżą krewetką, którą nieopatrznie ugryzłem. Mankamentem jest konieczność płacenia za napoje na miejscu lub podawania danych karty (nie można po prostu wziąć na pokój).
Lokalizacja hotelu i miejscowość: wyjście koło basenu oferuje dojście na plażę w 60 sekund. Aby dojść do centrum miejscowości trzeba przebyć z pół godziny promenadą nadmorską, co w upale jest dość wyczerpujące. Miejscowość nastawiona raczej na zabawę i młodzież niż na relaks. Ogólnie wyjazd udany.

Dziękujemy, Michał B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: sestanyer, Director General, Bellamar Hotel Beach & SpaOdpowiedź udzielona 15 sierpnia 2019

Dziękuję bardzo za komentarz, to jest dla nas bardzo cenne.

Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Hotel, pomimo ze nienajmłodszy to ładny, czysty, obsługa rewelacja. Jedzenie smaczne, zawsze można coś wybrać. Pokoje super czyściutkie i całkiem duże. Bardzo dobre położenie, zaledwie kilka kroków do fajnej plaży, piaszczystej z płytką wodą.

Dziękujemy, Asia130977
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: sestanyer, Director General, Bellamar Hotel Beach & SpaOdpowiedź udzielona 11 sierpnia 2019

Dziękuję bardzo za komentarz.

Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Drodzy Państwo
Polecam Bellamar za czystość, bardzo przyzwoity standard, dobre jedzenie, bardzo profesjonalną obsługę .Hotel jest blisko plaży, restauracji i barów. Położenie spokojne, miłe atrakcje, koncerty wieczorne, pyszne drinki.

Wskazówka dotycząca pokoi: mielismy najtańszy pokój, był bardzo przyzwoity
Dziękujemy, kasz971
Zrecenzowano: 14 czerwca 2019

Byliśmy drugi raz, czego wcześniej nie robliśmy...to samo mówi, że było super! Kupiliśmy w ofercie first minute to już zupełnie cena super do jakości usług. Obsługa - recepcja, panie sprzątające , kelnerzy zawsze pomocni, uśmiechnięci. Lokalizacja dla nas idealna, blisko do centrum promenadą spod samego hotelu, plaża miejska przez ulice ale całkiem cicha i sympatyczna , woda ciepła i długo płytko do spacerów. Na pewno wrócimy !

Wskazówka dotycząca pokoi: mieliśmy teraz od ulicy - wejścia do hotelu 4 piętro, rok wcześniej z drugiej strony i obie lokalizacje sa ok.
Dziękujemy, Connector49359394430
Zrecenzowano: 31 października 2016

Hotel w dobrym położeniu blisko plaży,do centrum miasta ok.20minut promenadą.Na szczególną uwagę zasługuje bardzo pomocny personel i czystość zarówno w pokojach jak i w całym hotelu.To wszystko co dobrego mogę powiedzieć o tym obiekcie.Brak kompletnie animacji raz w tygodniu ktoś tam gra na trąbce i to wszystko.Od hotelu 4* wymaga się trochę więcej niż tylko przyjazny personel.Jedzenie jednostajne i średniej jakości.Nie polecam hotelu dla rodzin z dziećmi,brak miejsca do zabawy.Ja oceniam ten hotel na dobre trzy i pół gwiazki

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje na wyższych piętrach mają boczny widok na morze
Termin pobytu: październik 2016
Dziękujemy, Zbigniew C