Zrecenzowano: 27 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel spełnił nasze oczekiwania , całkiem dobre jedzenie , bardzo miła obsługa, a w szczególności pan Alfred, który jest tam kelnerem. Stanął na wysokości zadania , służył zawsze pomocą , dobrą radą jak również towarzystwem. Polecam ten hotel z czystym sumieniem . Pozdrowienia dla pana Alfreda

Termin pobytu: kwiecień 2018
Dziękujemy, angelikamadejska96
Zrecenzowano: 23 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel jest położony w pięknej okolicy przy plaży. Personel był bardzo sympatyczny i starał się spełniać wszystkie życzenia . Super! Dwuosobowy pokój z widokiem na morze był fantastyczny - bardzo czysty i ładnie urządzony. Smaczne i urozmaicone posiłki, śniadania bardzo dobre.
Rowniez chcialabym pochwalic Alfreda, ktory od pierwszego dnia zainponowal nam swoja postawa do pracy jak i do gosci !!!..Bardzo profesjonalnie podchodzi do pracy jest przyjazny , pracowity.Pomogl nam z rekomoendacja miejsc ktore powinnismy zwiedzic na wyspie ,co pomoglo nam w zaoszczedzeniu czasu !!!super Alfred
Pozdrawiamy go serdecznie

Termin pobytu: kwiecień 2018
Dziękujemy, AniaM269
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LluisOcampos, Gerente, Hotel Playasol San RemoOdpowiedź udzielona 5 maja 2018

Dear Ania,

First of all, I would like to thank you for having chosen our Hotel Club San Remo-S'Estanyol as your last holiday destination.

We are very proud to know that we have been able to fulfil your expectations with our services and facilities and the hospitality of our people.

We would also like to thank you for your comments, because the only way to improved and become better day by day is receiving your feedback, the most important and helpful tool for us.

Regards,

Lluís A. Ocampos
Manager

Zrecenzowano: 17 października 2015

Jesli chodzi o stosunek jakosci do ceny to ok. 3* tez ok, zgadzam sie. Bez szalu, ale tez bez mega negatywow. Blisko malej plazy. Dosc blisko plazy San Antonia - taksowka wodna ok 2 euro lub spacer promenada 15 min. Blisko sklepow, wypozyczalni samochodow/skuterow, knajpek. Jedzenie ok, nie nazwalabym go pysznym, ale zjadliwe, kazdy powinien znalezc cos dla siebie. Bylo kilka minusow co do czystosci pokoju - jakies wlosy w wannie, niedotarty zlew... Luksusow nie ma. Jesli ktos szuka mega wypasionego hotelu 5* to nie polecam, bo nie bedzie zadowolony. Jesli natomiast ktos szuka taniego noclegu to spokojnie tak. Nie polecalabym rodzina z dziecmi, bo we wrzesniu nie bylo zadnych animacji/klubow dla dzieci itp. Sporty wodne na plazy tuz przy hotelu-warto skorzystac, prowadza to bardzo sympatyczni ludzie. Hotel zdecydowanie dla imprezowiczow - i tutaj nie ze wzgledu na halas w hotelu - w zadnym wypadku. Bardziej chodzi o baze noclegowa w niskiej cenie. W czasie naszego pobytu bylo kilka grupek chlopakow ktorzy w dzien probowali wytrzezwiec na plazy, a wieczorem znowu robili wypad - daleko nie bylo, a hotel jest ok. Za nieduze pieniadze jest na pewno przystepny, chociaz bylam juz w lepszych 3* hotelach. Dla wybrednych i marudnych zdecydowanie nie polecam, natomiast dla kogos kto szuka taniego, cichego wypoczynku- jak najbardziej, chociaz jak wspomnialam na niektore rzeczy trzeba troszke przymruzyc oko :) (Pobyt wrzesien 2014)

Termin pobytu: wrzesień 2015
1  Dziękujemy, MagdaScotland
Zrecenzowano: 23 września 2015 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo czysty, sprzątany na bieżąco. Jedzenie bardzo dobre! Obsługa hotelu rewwlacyjna!!!! Minusy.. Hmmm basen nocą nie oświetlony i za mały poza tym chyba nic. Jak na tą cene to naprawde dobry hotel wróciłabym z pewnością!

Termin pobytu: wrzesień 2015
Dziękujemy, karrolinnka89
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Laura M, Gerente, Hotel Playasol San RemoOdpowiedź udzielona 28 września 2015

Dear guest,

Thank you for sending us your review. We are happy to know that you enjoyed your holidays at Hotel San Remo.
Do not hesitate to visit us on your next trip to the island.

Regards,

Laura Martinez
San Remo Hotel Manager

Zrecenzowano: 30 października 2014 z urządzeń przenośnych

Wizyta w hotelu koniec września. Hotel przyjemny z plażą co jest rzadkością na zachodniej stronie wyspy. W niedalekiej odległości (15min) spacerem wzdłuż plaży od rozrywkowego centrum co na prawde jest dużym plusem jeżeli ktoś ma ochote odpocząć lub kilka minut taksówką wodną za 2€. Polecam opcję all inclusive. Obsługa bardzo miła i pomocna, hotel czysty choć ma już swoje lata. 90% gości to Brytyjczycy jak zreszta w całym mieście co mi zresztą odpowiadało gdyż sam mieszkam w Londynie. Jednym słowem - polecam!

Termin pobytu: wrzesień 2014
Dziękujemy, tomaszm642
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DIRECCION_SR_ES, Manager, Hotel Playasol San RemoOdpowiedź udzielona 12 listopada 2014

Dear guest,

Thank you very much for your comments. We´re glad to know you had a nice holiday in our hotel San Remo.

Hope to see you again.

Regards.