“Magiczne miejsce 🤩”

Cafe Mambo
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pojechaliśmy na Ibizę rodzinnie więc imprezki niestety odpadają, poszliśmy zatem w miejsce które tak często śledzę na Facebooku, nie zawiodłem się ;) piekny wręcz magiczny zachód słońce, a po zachodzie rewelacyjna muzyka !!! Największe gwiazdy światowego formatu grają dla wszystkich za totalne free (w Polsce nie do pomyślenia) ludzie bardzo mili i uprzejmi co w całości tworzy cudowny chillowy klimacik... Obowiązkowo do odwiedzania podczas pobytu na Ibizie ;)

Dziękujemy, mizgaj

Zrecenzowano 17 lipca 2019

Mnóstwo pijanej i naćpanej młodzieży z Anglii, ceny z kosmosu Dje tylko podnoszą kieliszki i piją ale tylko chyba dlatego iż tej muzy co puszczają nie da się na trzeźwo słuchać.

Dziękujemy, WALDI R
Zrecenzowano 12 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Słyszałyśmy, ze kultowe miejsce, wiec postanowiliśmy pojechać i zobaczyć jak jest naprawdę. Super muzyczka, bardzo dobre aperole spritz (tzn duże porcje), zamówilyśmy przystawki pity z różnymi rodzajami hummusów oraz quesadillę i były naprawdę pyszne i warte zjedzenia. Zachód słońca piękny w tym miejscu !

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, 642marcinp
Zrecenzowano 25 października 2018 z urządzeń przenośnych

Kultowe Cafe Mambo na Ibizie. Wspaniałe miejsce do podziwiania zachodu słońca na białej wyspie. Swietna muzyka, must see na Ibizie.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, GoshaL
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MamboGroup, Customer Service Coordinator, Cafe MamboOdpowiedź udzielona 18 stycznia 2019

Hello,
Thank you for setting time aside to review your visit to Café Mambo, we are very pleased to hear that you enjoy the one and only Café Mambo sunset experience. Our team would love to welcome you back as a returning guest in the near future!

Zrecenzowano 24 października 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce z mega klimatem super zachody słońca. Jedno z najlepszych miejsc na Ibizie. Super artyści zabawa do samego rana

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, 292bartoszg

Hello Bartosz,
Thank you for setting time aside to review your visit to Café Mambo, we are glad to hear that you enjoy coming to visit us. We hope to see you again soon!

Cafe Mambo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sant Antoni de Portmany, Ibiza

Byłeś(-aś) w Cafe Mambo? Podziel się wrażeniami!