Zapisz
Worthy for 1-2 days of skiing

Dobre miejsce na jednodniowy wyjazd dla urozmaicenia wypoczynku po polskiej stronie. Wyciąg bierze... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 18 lutego 2020
PatrykCybulski
Błonie, Polska
Na narty super

Zostaliśmy mile zaskoczeni> brak kolejek do wyciągów, szybki wjazd gondolą , można korzystać mając... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 18 lutego 2020
Arky1969
Toruń, Polska

Zrecenzowano: 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam każdemu kto jest w okolicy podjechać do Słowacji aby podziwiać super widok. Wystarczy 20 € aby wjechać gondola na punkt widokowy oraz zjechać z niego. Widok niepowtarzalny.

Dziękujemy, 616_ukaszf
Zrecenzowano: 26 lutego 2019

Bardzo polecam narciarzom, którzy mają problem z Zakopanem. Trzy długie szlaki, całkiem niezła infrastruktura z wypożyczalnią sprzętu(Polak) i fajnymi knajpkami zwłaszcza w hotelu przy kolejce. Co prawda mogliby lepiej przygotować trasy, ale ogólnie jest nieźle i naprawdę gorąco polecam - tym bardziej, że to niecała godzina jazdy z Zakopanego.

Dziękujemy, 26micha_d
Zrecenzowano: 18 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Ferie na stoku w lutym 2019. Codziennie przygotowany stok w miarę możliwości pogodowych. Przy większym mrozie naśnieżane i ratrakowane. Dobry wyciąg dla początkujących

Dziękujemy, X8286XRsebastians
Zrecenzowano: 15 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

W dn. 15.02.2019 odwiedziłem stok wraz z narzeczoną. Pierwsze wrażenie całkiem pozytywne - wolne miejsca na parkingi ok godz 10:00 (u nas na stokach o tej porze próżno szukać wolnych miejsc), do gondolki nieduża kolejka ale wszystko idzie szybko i sprawnie. Rozczarowałem się już podczas pierwszego zjazdu gdzie w połowie trasy były muldy takie że z daleka było słychać naszą piękną polszczyznę. Kilka osób leżało a kilka innych klęło pod nosem powoli się zsuwając, bo nie nazwał bym tego zjazdem. Myśle-pojadę inną trasą. Na innych niestety to samo. Jakby nie przygotowane od conajmniej dwóch dni. Nie wykorzystując karnetu wyjechaliśmy po 3 h zawiedzeni. To niedopuszczalne aby tej klasy stok był w takim stanie.

3  Dziękujemy, Daniel R
Zrecenzowano: 7 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Fajny ośrodek, nowa gondola otwarta w tym roku. Dużo miejsc parkingowych, ale polecam jechać na sam koniec gdzie można zjechać z parkingu od razu pod gondole. Fajne trasy dla dzieci i dla bardziej zaawansowanych. Z minusów to czerwona trasa pod krzesłem szybko się zmuldza. Dodatkowo podwójny orczyk jest okrutnie wolny, choć trasa obok super. Nie wiem tylko dlaczego o 15:45 zamykają większość wyciągów jak widno jest do 16:30.

Dziękujemy, Michal S