Widoki

Jak na październik to trafiliśmy na piękną pogodę. Byliśmy w piątek rano - nie było problemu z... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
BasBier
Warto

Kolejna wizyta w tym miejscu. Ostatnio miałem fatalną pogodę. Trochę się zmieniła trasa podejścia... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019
Jacek J
Gostyń, Polska

Bardzo blisko Polskiej granicy +/- 20 km, po drodze piękne widoki na Tatry. Polecamy wjechać od razu na 3 parking a nie 1 jak my to zrobiliśmy, zwłaszcza osobom które będą się wspinać, a nie jechać gondola. Trasa do najłatwiejszych nie należy natomiast jest krótka bo idziemy ok. 1 km. Na samej górze piękne widoki

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, olgakrzak

Piękne widoki, dodatkowe atrakcje (zjeżdżalnia, ścieżka dydaktyczna), po drodze kilka przystanków np. opisujących okoliczna faunę, liczne uchwyty - statywy do aparatów foto.
Trzeba się trochę namęczyć idąc od parkingu - prawie godzinna droga pod górę - uwaga - to nie spacer niedzielny, trzeba mieć porządne buty, choć widziałem i sandały :) - ale dla widoków na górze warto się trochę poruszać (ew. można wjechać wagonikiem za odpowiednia opłatą)
Cena 25€ za bilet rodzinny (49€ w pakiecie z wjazdem kolejką linową) niska nie jest, ale warto zapłacić za piękne widoki.
PS. polecam przyjchac rano - ok. godz. 9-10, potem w weekendy jest dużo ludzi.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Tomek C
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Kolejna wizyta w tym miejscu.
Ostatnio miałem fatalną pogodę.
Trochę się zmieniła trasa podejścia.
Niby tylko kilometr ale daje w kość.
Jest opcja wjazdu kolejką.
Parking bezpośrednio przy dolnej stacji kolejki. 3euro wejście na wieże widokową 10 euro.
Widoki super. Miło można spędzić dzień.

Dziękujemy, Jacek J
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Piękne widoki, lekki spacer, polecam. Można od dolnej stacji gondolki wyjść pieszo pod wieżę (trasa ok 1 km pod górkę - czas przejścia ok 30 min - dla mniej zaawansowanych do 1 h). Wyjazd kolejką równie fajny, widokowy.
Podczas spaceru Ścieżką w Koronach Drzew można zatrzymać się na dwóch przystankach adrenalinowych. Zarówno dorośli jak i dzieci mogą tutaj spróbować utrzymać równowagę w przestrzeni, która odkrywa pozornie niebezpieczną przepaść. Na Ścieżce znajdują się przystanki edukacyjne, informujące o miejscowej faunie i florze. Niezwykle atrakcyjne jest opracowanie dla najmłodszych zwiedzających, zawierające humorystyczne rysunki. Wewnątrz wieży widokowej umieszczona jest spiralnie zwinięta sucha zjeżdżalnia rurowa o długości 67 metrów, która pozwala zakosztować adrenaliny a jednocześnie skraca drogę powrotną w dół.

Polecam :)

Dziękujemy, astyrana
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ścieżka robi wrażenie już z daleka. Jednak zaczynasz po niej iść czujesz emocjonujący dreszczyk. Konstrukcja oparta na wielkich, drewnianych palach. Co kilkanaście metrów jakieś zagadki dla dzieci lub ciekawostki o drzewach i zwierzętach. Także w języku polskim. Widoki zachwycają. Wejście na spirale obowiązkowe! U góry nad przepaścią rozciągnięta siatka dla odważnych. Potem zjazd super zjeżdżalnią. Warto!

Dziękujemy, Monika S