Widoki

Jak na październik to trafiliśmy na piękną pogodę. Byliśmy w piątek rano - nie było problemu z... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 4 dni temu
BasBier
Wysoko ponad szlakiem

Prosty dojazd. Jeśli ktoś nie chce podjeżdżać gondolą to od parkingu na górę wiedzie prosty szlak... Przeczytaj więcej

681kacperh
Gliwice, Polska

Piękne widoki, dodatkowe atrakcje (zjeżdżalnia, ścieżka dydaktyczna), po drodze kilka przystanków np. opisujących okoliczna faunę, liczne uchwyty - statywy do aparatów foto.
Trzeba się trochę namęczyć idąc od parkingu - prawie godzinna droga pod górę - uwaga - to nie spacer niedzielny, trzeba mieć porządne buty, choć widziałem i sandały :) - ale dla widoków na górze warto się trochę poruszać (ew. można wjechać wagonikiem za odpowiednia opłatą)
Cena 25€ za bilet rodzinny (49€ w pakiecie z wjazdem kolejką linową) niska nie jest, ale warto zapłacić za piękne widoki.
PS. polecam przyjchac rano - ok. godz. 9-10, potem w weekendy jest dużo ludzi.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Tomek C
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Kolejna wizyta w tym miejscu.
Ostatnio miałem fatalną pogodę.
Trochę się zmieniła trasa podejścia.
Niby tylko kilometr ale daje w kość.
Jest opcja wjazdu kolejką.
Parking bezpośrednio przy dolnej stacji kolejki. 3euro wejście na wieże widokową 10 euro.
Widoki super. Miło można spędzić dzień.

Dziękujemy, Jacek J
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Piękne widoki, lekki spacer, polecam. Można od dolnej stacji gondolki wyjść pieszo pod wieżę (trasa ok 1 km pod górkę - czas przejścia ok 30 min - dla mniej zaawansowanych do 1 h). Wyjazd kolejką równie fajny, widokowy.
Podczas spaceru Ścieżką w Koronach Drzew można zatrzymać się na dwóch przystankach adrenalinowych. Zarówno dorośli jak i dzieci mogą tutaj spróbować utrzymać równowagę w przestrzeni, która odkrywa pozornie niebezpieczną przepaść. Na Ścieżce znajdują się przystanki edukacyjne, informujące o miejscowej faunie i florze. Niezwykle atrakcyjne jest opracowanie dla najmłodszych zwiedzających, zawierające humorystyczne rysunki. Wewnątrz wieży widokowej umieszczona jest spiralnie zwinięta sucha zjeżdżalnia rurowa o długości 67 metrów, która pozwala zakosztować adrenaliny a jednocześnie skraca drogę powrotną w dół.

Polecam :)

Dziękujemy, astyrana
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ścieżka robi wrażenie już z daleka. Jednak zaczynasz po niej iść czujesz emocjonujący dreszczyk. Konstrukcja oparta na wielkich, drewnianych palach. Co kilkanaście metrów jakieś zagadki dla dzieci lub ciekawostki o drzewach i zwierzętach. Także w języku polskim. Widoki zachwycają. Wejście na spirale obowiązkowe! U góry nad przepaścią rozciągnięta siatka dla odważnych. Potem zjazd super zjeżdżalnią. Warto!

Dziękujemy, Monika S
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019

Mnie spacer w konarach drzew się bardzo podobał. Na górze na wysokości 32 metrów rozwieszona jest siatką, po której można wchodzić. Zjazd zjeżdżalnią dla mnie, jak i dla mojego 5-letniego syna okazał się fajną atrakcją. Niestety cena za wszystko stanowczo za droga. Wjazd koleją i wejście na kładkę to koszt 20 euro dla osoby dorosłej i 16 euro dla dziecka powyżej 3 roku życia. Dodatkowo zjazd zjeżdżalnią to 2 euro płatne gotówką na szczycie atrakcji.

Dziękujemy, Anna M