Widoki

Jak na październik to trafiliśmy na piękną pogodę. Byliśmy w piątek rano - nie było problemu z... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
BasBier
Wysoko ponad szlakiem

Prosty dojazd. Jeśli ktoś nie chce podjeżdżać gondolą to od parkingu na górę wiedzie prosty szlak... Przeczytaj więcej

681kacperh
Gliwice, Polska

Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ścieżka robi wrażenie już z daleka. Jednak zaczynasz po niej iść czujesz emocjonujący dreszczyk. Konstrukcja oparta na wielkich, drewnianych palach. Co kilkanaście metrów jakieś zagadki dla dzieci lub ciekawostki o drzewach i zwierzętach. Także w języku polskim. Widoki zachwycają. Wejście na spirale obowiązkowe! U góry nad przepaścią rozciągnięta siatka dla odważnych. Potem zjazd super zjeżdżalnią. Warto!

Dziękujemy, Monika S
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019

Mnie spacer w konarach drzew się bardzo podobał. Na górze na wysokości 32 metrów rozwieszona jest siatką, po której można wchodzić. Zjazd zjeżdżalnią dla mnie, jak i dla mojego 5-letniego syna okazał się fajną atrakcją. Niestety cena za wszystko stanowczo za droga. Wjazd koleją i wejście na kładkę to koszt 20 euro dla osoby dorosłej i 16 euro dla dziecka powyżej 3 roku życia. Dodatkowo zjazd zjeżdżalnią to 2 euro płatne gotówką na szczycie atrakcji.

Dziękujemy, Anna M
Zrecenzowano: 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

WArto się wybrać. Widoki cudowne. Można poczytać opisy po Polsku. No trzeba się wybrać koniecznie jak jest pogoda.

Dziękujemy, blondi13a
Zrecenzowano: 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Ciekawe miejsce z pięknymi widokami. Miejsce warte zwiedzania szczególnie podczas ładnej pogody i bezchmurnego nieba. Cały obiekt niestety jeszcze w budowie co trochę psuje klimat ale w przyszłości pewnie będzie super. Ceny za wszystko dosyć wysokie.

Dziękujemy, m_olej87
Zrecenzowano: 5 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

przed chwilą

Byliśmy rodzinnie z 2 dzieci : 11 lat i 1 rok. Parking 3€ + wyjazd wygodną gondolą na góre i z powrotem oraz wejście na kładkę - 49€. Mieliśmy wózek spacerowy i bez problemu można wjechać z nim gondolą. Obsługa pomaga na każdym kroku. W kasie mówią po polsku. Z resztą co drugi turysta to Polak. Na górze przed wejściem na ścieżkę jest plac zabaw oraz kojce dla psów. Wszedzue panują roboty jeszcze ale w zasadzie nam nie przeszkadzały. Parking tak się kurzy, że nasze czarne auto wyjechało jasne, jednak widziałam że próbują podlewać go wężami z wodą. Wózkiem nie da chyba rady wyjechać samemu na górę. Niby jest gdzieś ścieżka, ale woleliśmy nie ryzykować z niemowlakiem. Co innego z nosidlem. Aaa i najważniejsze, należy wziąć coś ciepłego do ubrania ponieważ, na górze strasznie wieje. Pomimo ciepłej pogody 25 'C , nad drzewami jest było baaardzo zimno. Podsumowując bardzo polecam zobaczyć ta ścieżkę, bo robi wrażenie! Dla dzieci po drodze fajne przejścia i opisana roślinność

1  Dziękujemy, J8810JTannak