“Świetna kuchnia i atmosfera”
Restaurante A Tendinha — recenzja

Restaurante A Tendinha
Nr 14 wśród 408 Restauracje (Matosinhos)
Kuchnie: Portugalska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 19 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjne, świeże jedzenie podane w przemiłej atmosferze. Gościnna i urocza Maria dostosuje menu do oczekiwań i możliwości gości. Dobre wino. Miejsce zdecydowanie warte odwiedzenia w Matosinhos. Do tego spacer deptakiem, czy leniwy dzień spędzony na największej, piaszczystej plaży niedaleko Porto:) polecam

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, 883beatab

Zrecenzowano 19 października 2017 z urządzeń przenośnych

Za sprawą Pani Marii zamowiliśmy pełne menu. Nie żałowaliśmy gdyż dzięki temu próbowaliśmy portugalskich specjałów.Wszystko było bardzo smaczne. Obficie podane więc nie daliśmy rady zjeść wszystkiego.

Termin wizyty: październik 2017
1  Dziękujemy, Maja K
Zrecenzowano 30 września 2017 z urządzeń przenośnych

Spędziłyśmy fantastyczne popołudnie na smakowaniu pysznych dań serwowanych przez Marię. Gorąco polecamy, naprawdę warto wybrać się do tej restauracji. Wszystko świeże i bardzo smaczne!!!

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, mart891
Zrecenzowano 17 kwietnia 2017

Miejsce dość ciekawe, kiedy przyszliśmy na dość wczesny lunch byliśmy pierwsi, po chwili zaczęli pojawiać się inni... turyści, i zaczęliśmy się bać że nie będzie najlepiej bo Portugalczyków poza obsługa chyba nie było,

Na szczęście Maria ugościła nas pysznie, dania były smaczne albo bardzo smaczne, przygotowane na poczekaniu, nie wiemy jak to się stało ale pękły dwie karafki wina i spędziliśmy tam prawie 3 godziny pijąc jedząc i dobrze się bawiąc,

Termin wizyty: styczeń 2017
Dziękujemy, Zbigniew P
Zrecenzowano 8 listopada 2015 z urządzeń przenośnych

Fajny klimat, miła obsługa, było wesoło i smacznie, polecam i pozdrawiam szefową, na trawienie dają niezły spiryt ...................

Termin wizyty: listopad 2015
Dziękujemy, 254micha_d

Restaurante A Tendinha — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Matosinhos, Porto District

Byłeś(-aś) w Restaurante A Tendinha? Podziel się wrażeniami!