“Próbowaliśmy portugalskich specjałów”
Restaurante A Tendinha — recenzja

Restaurante A Tendinha
Nr 16 wśród 402 Restauracje (Matosinhos)
Kuchnie: Portugalska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 19 października 2017 z urządzeń przenośnych

Za sprawą Pani Marii zamowiliśmy pełne menu. Nie żałowaliśmy gdyż dzięki temu próbowaliśmy portugalskich specjałów.Wszystko było bardzo smaczne. Obficie podane więc nie daliśmy rady zjeść wszystkiego.

Termin wizyty: październik 2017
1  Dziękujemy, Maja K

Zrecenzowano 30 września 2017 z urządzeń przenośnych

Spędziłyśmy fantastyczne popołudnie na smakowaniu pysznych dań serwowanych przez Marię. Gorąco polecamy, naprawdę warto wybrać się do tej restauracji. Wszystko świeże i bardzo smaczne!!!

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, mart891
Zrecenzowano 17 kwietnia 2017

Miejsce dość ciekawe, kiedy przyszliśmy na dość wczesny lunch byliśmy pierwsi, po chwili zaczęli pojawiać się inni... turyści, i zaczęliśmy się bać że nie będzie najlepiej bo Portugalczyków poza obsługa chyba nie było,

Na szczęście Maria ugościła nas pysznie, dania były smaczne albo bardzo smaczne, przygotowane na poczekaniu, nie wiemy jak to się stało ale pękły dwie karafki wina i spędziliśmy tam prawie 3 godziny pijąc jedząc i dobrze się bawiąc,

Termin wizyty: styczeń 2017
Dziękujemy, Zbigniew P
Zrecenzowano 8 listopada 2015 z urządzeń przenośnych

Fajny klimat, miła obsługa, było wesoło i smacznie, polecam i pozdrawiam szefową, na trawienie dają niezły spiryt ...................

Termin wizyty: listopad 2015
Dziękujemy, 254micha_d
Zrecenzowano 2 czerwca 2015

Niezapomniane wrażenia !!!
Przede wszystkim - właścicielka lokalu to osoba tak serdeczna, dowcipna, pogodna i powoduje, że w jej obecności świat wygląda piękniej. A po zakończonej uczcie poczęstowała nas jeszcze swoimi domowymi specjałami alkoholowymi. Najchętniej pozostalibyśmy tam na całą noc.
Jedzenie nie ustępuje. Próbowaliśmy chyba 7 dań i każde następne było wspaniałe. Niezapomniane smaki. Wszystko proste, a jednocześnie wysublimowane. Nie zatrzymujcie się na 1-2 przystawkach. Trzeba ich spróbować co najmniej 5. Właścicielka szczerze doradzi.
Jeżeli tylko będę w Portugalii ponownie, to na pewno tam wrócę.

Tak się zaprzyjaźniliśmy z Właścicielką, że zrobiliśmy całą sesję zdjęciową z wizyty w tym lokalu i chcieliśmy tu zamieścić. Niestety skradli mi telefon w Lizbonie i wszystkie zdjęcia szlag trafił.

Termin wizyty: maj 2015
    • Atmosfera
2  Dziękujemy, a_kolobrzeg_pl

Restaurante A Tendinha — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Matosinhos, Porto District

Byłeś(-aś) w Restaurante A Tendinha? Podziel się wrażeniami!