“Super smaczne”

Palato Restaurante
Zarezerwuj stolik
sob., 19.10
20:00
Nr 17 wśród 420 Restauracje (Matosinhos)
Kuchnie: Portugalska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje, Na wynos
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje, Na wynos

Restauracja wita widokiem świeżo złowionych ryb. Niestety nie jest to miejsce na każdą kieszeń, ale idealnym rozwiązaniem dla studentów jest zupa rybna za 6.50. Najlepsza zupa rybna jaka jadlismy w życiu :D

Dziękujemy, 19Dominiczka

Zrecenzowano 11 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się tam tylko ze względu na bardzo dobre opinie na jednym z blogów. Niestety bardzo się zawiedliśmy. Czytając opinię „popłakałam się tam przy jedzeniu, bo było tak dobre” naprawdę oczekiwałem wielkiego „wow”. Niestety nie było. Ryba zimna, po części surowa, zupełnie bez smaku. Być może inne dania są dobre, nie przeczę, ale ryby, które próbowaliśmy zniechęciły nas, by zamawiać dalej. Obsługa postawiła talerz i bez słowa odeszła. Bez smacznego, dziękuje i do widzenia. Można zajrzeć, ale jechać specjalnie z centrum, by odwiedzić to miejsce, to przesada.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, bbxc
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: palatorestaurante, Gerente de relações com clientes, Palato RestauranteOdpowiedź udzielona 13 kwietnia 2019

O Palato Restaurante em Matosinhos fica agradecido com o seu comentário e avaliação. Obrigado por nos visitar e desfrutar das nossas iguarias. Utilizamos sempre produtos de qualidade e confeccionamos os nossos pratos com muito carinho. Esforçamo-nos todos os dias para que os nossos clientes tenham uma boa experiência. Esperamos que repita novamente. Até breve Palato Restaurante - A gerência

Zrecenzowano 16 listopada 2018

Najlepiej zasiąść na zewnątrz i poprosić o sugestię. Ale jeżeli jesteś nastawiony na coś konkretnego to nie obawiaj się. Będzie pysznie. UWAGA Porcje spore. Jadłem sardynki, ośmiornicę, kalmary. Widziałem krewetki. Polecam nie więcej niż DWIE.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Wojtek M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: palatorestaurante, Gestor, Palato RestauranteOdpowiedź udzielona 27 grudnia 2018

Zrecenzowano 23 sierpnia 2018

Przyjechaliśmy tutaj specjalnie z centrum Porto aby zjeść dania z ryb, które podobno są najlepsze bo pochodzą z pobliskiego portu. Wpadła nam w oko restauracja Palato. Ładne wnętrze, ryby czekają na wystawie i niespodzianka - menu częściowo w języku polskim. Kelner pomógł nam skompletować zamówienie. Po kilkunastu minutach nasze ryby były gotowe. Jednak niespodzianką było tylko to, że pieczone ziemniaki prawie wcale nie były upieczone tylko może trochę podpieczone. Ale nie będziemy się czepiać bo jak się okazało w innych restauracjach też tak wyglądały. Po prostu lepiej wziąć frytki jeśli komuś takie nie smakują. Zapłaciliśmy dosyć dużo za posiłek bo sama ryba była bardzo droga. No ale cóż za dobre rzeczy trzeba słono płacić.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, mb_rszy
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: palatorestaurante, Gestor, Palato RestauranteOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2018

Zrecenzowano 17 sierpnia 2018

Pierwszy plus za możliwość zjedzenia dobrego, pełnego obiadu w Portugalii w godzinach wczesnopopołudniowych, co może być problemem. Drugi plus za świeże ryby i owoce morza. Po zamówieniu są one pokazywane gościom surowe i dopiero zanoszone na grill, który znajduje się przed restauracją. Trzeci plus za bardzo sympatyczną i pomocną obsługę - bez problemu można dogadać się po angielsku, nie ma problemu z otrzymaniem połowy porcji za połowę ceny itd.itp. I wreszcie ostatni, podwójny plus za same potrawy. Jedliśmy ośmiornicę oraz dorsza - czuć, że świeże, dobrze zrobione, ładnie podane, wielkość porcji także idealna. Ceny najniższe nie są, ale niemal identyczne jak w sąsiadujących restauracjach w dzielnicy Matosinhos - trzeba liczyć ok. 50 Euro za obiad dla dwóch osób i karafkę wina.

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, pciesielski

Palato Restaurante — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Matosinhos, Porto District

Byłeś(-aś) w Palato Restaurante? Podziel się wrażeniami!