“Najlepsze owoce morza jakie jadłem”
Palato Restaurante — recenzja

Palato Restaurante
Zarezerwuj stolik
czw., 18.07
20:00
Nr 14 wśród 408 Restauracje (Matosinhos)
Kuchnie: Portugalska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje, Na wynos
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje, Na wynos
Zrecenzowano 16 listopada 2018

Najlepiej zasiąść na zewnątrz i poprosić o sugestię. Ale jeżeli jesteś nastawiony na coś konkretnego to nie obawiaj się. Będzie pysznie. UWAGA Porcje spore. Jadłem sardynki, ośmiornicę, kalmary. Widziałem krewetki. Polecam nie więcej niż DWIE.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Wojtek M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: palatorestaurante, Gestor, Palato RestauranteOdpowiedź udzielona 27 grudnia 2018

O Palato Restaurante em Matosinhos fica agradecido com o seu comentário e avaliação. Obrigado por nos visitar e desfrutar das nossas iguarias. Utilizamos sempre produtos de qualidade e confeccionamos os nossos pratos com muito carinho. Esforçamo-nos todos os dias para que os nossos clientes tenham uma boa experiência. Esperamos que repita novamente. Até breve Palato Restaurante - A gerência

Zrecenzowano 23 sierpnia 2018

Przyjechaliśmy tutaj specjalnie z centrum Porto aby zjeść dania z ryb, które podobno są najlepsze bo pochodzą z pobliskiego portu. Wpadła nam w oko restauracja Palato. Ładne wnętrze, ryby czekają na wystawie i niespodzianka - menu częściowo w języku polskim. Kelner pomógł nam skompletować zamówienie. Po kilkunastu minutach nasze ryby były gotowe. Jednak niespodzianką było tylko to, że pieczone ziemniaki prawie wcale nie były upieczone tylko może trochę podpieczone. Ale nie będziemy się czepiać bo jak się okazało w innych restauracjach też tak wyglądały. Po prostu lepiej wziąć frytki jeśli komuś takie nie smakują. Zapłaciliśmy dosyć dużo za posiłek bo sama ryba była bardzo droga. No ale cóż za dobre rzeczy trzeba słono płacić.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, mb_rszy
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: palatorestaurante, Gestor, Palato RestauranteOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2018

Zrecenzowano 17 sierpnia 2018

Pierwszy plus za możliwość zjedzenia dobrego, pełnego obiadu w Portugalii w godzinach wczesnopopołudniowych, co może być problemem. Drugi plus za świeże ryby i owoce morza. Po zamówieniu są one pokazywane gościom surowe i dopiero zanoszone na grill, który znajduje się przed restauracją. Trzeci plus za bardzo sympatyczną i pomocną obsługę - bez problemu można dogadać się po angielsku, nie ma problemu z otrzymaniem połowy porcji za połowę ceny itd.itp. I wreszcie ostatni, podwójny plus za same potrawy. Jedliśmy ośmiornicę oraz dorsza - czuć, że świeże, dobrze zrobione, ładnie podane, wielkość porcji także idealna. Ceny najniższe nie są, ale niemal identyczne jak w sąsiadujących restauracjach w dzielnicy Matosinhos - trzeba liczyć ok. 50 Euro za obiad dla dwóch osób i karafkę wina.

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, pciesielski

Zrecenzowano 26 czerwca 2018

Podstawową zaletą tej restauracji jest to, że w naszej porze obiadowej jest otwarta, Większość pozostałych na tej ulicy otwierają ok 19.00. Zamówiliśmy owoce morza. Polecam ośmiornicę oraz szaszłyk. Ciekawy smak duszonych małż. Poza tym jedliśmy bardzo dobrą wołowinę. Przemiły Pan, który grilował nam jedzenie dodał od siebie pyszne sardynki. Wszystko gustownie podane. Obsługa bardzo miła, ceny normalne.

Termin wizyty: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, wro1974
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: palatorestaurante, Gestor, Palato RestauranteOdpowiedź udzielona 13 lipca 2018

Zrecenzowano 14 listopada 2017

Trafiliśmy z polecenia, ryby grillowane na zewnątrz, wszystko świeże, miło podane. Obsługa sympatyczna. Dania podane szybko, sprawnie. Jedliśmy ośmiornice i małże. Ośmiornica wyborna, małże nie w moim smaku, ale to mój osobisty gust wiec za całość bardzo dobrze ,poza tym w porównaniu do samego Porto tu jeszcze w miarę spokojnie i kameralnie. Dla podróżujących z Polski jest karta dań w naszym języku to napewno dodatkowy atut za wyborem tego miejsca

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, KaroMar
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: palatorestaurante, Proprietário, Palato RestauranteOdpowiedź udzielona 9 grudnia 2017

Boa tarde, estimado Sr Karomar

Ficamos gratos pela sua critica ao Palato Restaurante.

É sempre um gosto enorme servir clientes tão especiais quanto vocês. Estaremos cá ao seu dispor.

Agradecemos nova visita assim que lhe aprouver. São sempre bem-vindos.

Muito obrigado
Palato Restaurante

Palato Restaurante — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Matosinhos, Porto District

Byłeś(-aś) w Palato Restaurante? Podziel się wrażeniami!