Zrecenzowano: 2 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Cześć ! Właśnie wróciliśmy z tygodniowego pobytu w hotelu Jardim do Vau . To świetny hotel w jeszcze lepszej lokalizacji . Śniadania i szczególnie obiadokolację bardzo smaczne .Tak naprawdę śniadanie mogło by być bardziej urozmaicone . Obsługa hotelu bardzo miła. Plaża bardzo fajna -nie ma takiego tłoku .
Przepiękne widoki - raj na ziemi . Woda przynajmniej na koniec czerwca ma 18 stopni ale już po chwili można się do niej przyzwyczaić . Dodatkowo w tym hotelu jest basen kryty oraz basen z podgrzewaną wodą przy hotelu i dwa małe baseniki dla dzieciaków. Napewno wrócę tam z rodzinką i ze znajomymi.

Dziękujemy, WojtekC08
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jardim_do_Vau, Public Relations Manager, Jardim do VauOdpowiedź udzielona 3 lipca 2019

Thank you so much for your kind review! We are happy that you enjoyed your sta with us and we hope to welcome you again very soon :)

Zrecenzowano: 4 lutego 2019

Raczej jesteśmy zadowoleni – byliśmy 14 dni w sierpniu 2018
Naszym zdaniem najlepsza lokalizacja w okolicy ! jak na okolicę mały i spokojny Aparthotel - praktycznie przy plaży (przy pięknej plaży) na plaży wypożyczalnia sprzętów sportowych – super przy okolicznych skałkach popływać kajakiem

Jedzenie bardzo słabe – przez 14 dni zmieniała się tylko kolejność ułożonych potraw - (jedno mięso – jedna ryba – jeden deser i tak dzień w dzień ) my nie mieliśmy opcji bez wyżywienia ale namawiamy aby nie brać HB
pokoje bardzo akustyczne – słychać bardzo dużo 
duży balkon – to na plus !

Internet działał czasem lepiej czasem gorzej ale to co trzeba popracować dawało się rade
Leżaki na basenie zawsze do znalezienia – niestety obok basenu grill hotelowy który dawał się we znaki w porze obiadowej
Wyposażenie w kuchni we wszystko co potrzeba
Przez 14 dni które byliśmy przez 7 dni woda była bardzo zimna – ale potem się poprawiła
Duży parking – raczej polecamy ale my już tam nie wrócimy

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Trek756976
Zrecenzowano: 21 maja 2018

Hotel ma ciekawą lokalizacje; fajna plaże; dużo zakątków wartych zobaczenia; dobra na wypady samochodem. |Sofa zostawia ślady po sprężynach - jak by to zmienili było by bardzo dobrze; życie wieczorem zupełnie zamiera, brak sportu. słaba kuchnia.

Termin pobytu: lipiec 2017
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Tfox1234
Zrecenzowano: 12 lutego 2018

Hotel spełnił nasze oczekiwania. Mieszkaliśmy w apartamencie dwupokojowym z dużym balkonem wyposażonym w dwa leżaki, stół i krzesła z widokiem na ocean. Apartament miał wszystko czego potrzebowaliśmy: aneks kuchenny, wygodne łóżka, klimatyzację, codzienne sprzątanie. Bardzo dobra, spokojna lokalizacja, dużo miejsc parkingowych. Piękne plaże. Obsługa profesjonalna, bardzo miła.

Termin pobytu: sierpień 2017
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, 248Magda
Zrecenzowano: 21 września 2017 z urządzeń przenośnych

Trudno nie polecić tego hotelu, położenie przy przepięknej plaży, rozmiary pokojów są imponujące, ich funkcjonalność, przemiły i pomocny personel. A że warto, napewno świadczy to że po powrocie chcieliśmy bukować na przyszły rok, i załapaliśmy się na ostatni pokój. Pokoje - apartamenty świetnie wyposażone od sypialni i kuchni. Zaznaczam jednak że gotować nie warto wokół pełno restauracji i barów. Śniadania w hotelu standardowe bez szału, ale smaczne, są owoce i pomidory, acz nie zawsze:-).

Termin pobytu: wrzesień 2017
1  Dziękujemy, 894ma_gorzatak