Zrecenzowano: 21 maja 2018

Hotel ma ciekawą lokalizacje; fajna plaże; dużo zakątków wartych zobaczenia; dobra na wypady samochodem. |Sofa zostawia ślady po sprężynach - jak by to zmienili było by bardzo dobrze; życie wieczorem zupełnie zamiera, brak sportu. słaba kuchnia.

Termin pobytu: lipiec 2017
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Tfox1234
Zrecenzowano: 12 lutego 2018

Hotel spełnił nasze oczekiwania. Mieszkaliśmy w apartamencie dwupokojowym z dużym balkonem wyposażonym w dwa leżaki, stół i krzesła z widokiem na ocean. Apartament miał wszystko czego potrzebowaliśmy: aneks kuchenny, wygodne łóżka, klimatyzację, codzienne sprzątanie. Bardzo dobra, spokojna lokalizacja, dużo miejsc parkingowych. Piękne plaże. Obsługa profesjonalna, bardzo miła.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, 248Magda
Zrecenzowano: 21 września 2017 z urządzeń przenośnych

Trudno nie polecić tego hotelu, położenie przy przepięknej plaży, rozmiary pokojów są imponujące, ich funkcjonalność, przemiły i pomocny personel. A że warto, napewno świadczy to że po powrocie chcieliśmy bukować na przyszły rok, i załapaliśmy się na ostatni pokój. Pokoje - apartamenty świetnie wyposażone od sypialni i kuchni. Zaznaczam jednak że gotować nie warto wokół pełno restauracji i barów. Śniadania w hotelu standardowe bez szału, ale smaczne, są owoce i pomidory, acz nie zawsze:-).

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, 894ma_gorzatak
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2017

Teoroczne wakacje spędzilismy w hotelu Jardim do Vau i muszę powiedzieć,ze był to doskonały wybór.
Jesteśmy pięcioosobową rodziną. Z trojgiem dzieci zajmowaliśmy przestronny , trzypokojowy apartament z dużym tarasem, klimatyzacją, z dwiema łazienkami( bidet ,wanna z zasłoną prysznicową),kuchnią wyposażoną w lodówkę,kuchenkę elektryczną,zmywarkę i pralkę.9 jeśli ktoś nie korzysta z opcji all inclusive i gotuje samodzielnie,warto wziąć kilka tabl. do zmywarki).
Hotel wygodny min. ze względu na lokalizację.Wystarczy zejść do basenu i przejść na plażę bez potrzeby długiego spaceru nagrzanymi ulicami miasta.
Basen czysty,bardzo zadbany, dwa brodziki dla dzieci,plac zabaw, boisko do gry w piłkę siatkową.
Na terenie hotelu znajduje się market( ceny nieco wyższe ).Platność gotówką. Mozna jednak poprosić o paragon i zapłacić w restauracji hotelu.
Wychodząc z hotelu w prawą stronę dotrzemy do plaży z drugiej strony,chodnikiem i dojdziemy do marketu( można płacić kartą) idąc dalej dotreby do centrum Portimao i twierdzy.Są tam markety, kafejki,restauracje,stragany itp.
Jedyną niedoodnością było to,że jeden z pokoi znajdował się od strony ulicy i wieczorem słychać było ruch uliczny.
W Portimao znajduja się wypozyczalnie aut. My skorzystaliśmy Europcar( wychodząc z hotelu w lewo ok 15 km spacerem)warto zarezerwować w Polsce przez internet- dodatkowy rabat).Parking przed hotelem bezpłatny

Pokoje czyste, przestronne.

Wskazówka dotycząca pokoi: Jesli komuś zależy na całkowitym spokoju ,powinien poprosić o rezerwację w budynkach nie znajdujących się blisko ulicy( bud. A i B)
1  Dziękujemy, Katarzyna B
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry hotel usytuowany tuż przy pięknej plaży. Apartamenty przestronne klimatyzowane wygodne łóżka w pełni wyposażona kuchnia taras z krzesłami stolikiem i leżaki świetny stosunek ceny do jakości. Pokoje jak i cały hotel bardzo czysty personel miły i pomocny. Basen bardzo ładny głęboki leżaków nie brakowało. Byliśmy na opcji ze śniadaniem ale w hotelu jest sklep, gdzie można kupić podstawowe produkty. Jadaliśmy w restauracji przy oceanie Lino. Bardzo dobre jedzenie, śmiało mogę polecić tylko trzeba być troszkę cierpliwym ale widoki tez są piękne. Ogólnie pobyt bardzo udany warto odwiedzić stare miasto oraz marine w Portimao oraz urokliwe Alvor.

Dziękujemy, Pablo76-2015