“dobra pizza i desery”
Bulli and Pupe — recenzja

Bulli and Pupe
Nr 12 wśród 101 Restauracje (Praia da Rocha)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje

Bardzo wesoła obsługa, tworzy specyficzny klimat tego miejsca, ladny widok z tarasu na plaże. Położona jest w dość wysokim punkcie na promenadzie, stek średni, wino średnie, pizza bardzo dobra! Desery bardzo dobre.

Dziękujemy, mewoszem

Zrecenzowano 3 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tam kilkakrotnie i zawsze zadowoleni. Pizza przepyszna, winko smaczne obsługa świetna wesoła. Obowiązkowy punkt to odwiedzenia

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, Ola D
Zrecenzowano 21 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Jedno z takich miejsc do których chętnie wracaliśmy, dobra obsługa, przyzwoite ceny oraz rewelacyjne jedzenie. Trzeba spróbować pizze która serwują bo warto.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, karold645
Zrecenzowano 8 października 2017

Pyszne posiłki, sympatyczna obsługa ,duża różnorodność dań i deserów.
Dobry stosunek ceny do jakości.
Piękne położenie.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, wkos2017
Zrecenzowano 21 września 2017 z urządzeń przenośnych

Wróciliśmy tu po roku dla niego właśnie, jak narazie najlepsze jakie jadłam jednak klasyczne z wołowiny już nie tak dobre wg. nas . Pizza dobra, makarony jak się im uda jednego dnia przepyszne innego przeciętne.Desery i kawa super. Napewno jednak warto zjeść, ogólnie smacznie i przyjemnie.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, 894ma_gorzatak

Bulli and Pupe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Praia da Rocha, Portimăo

Byłeś(-aś) w Bulli and Pupe? Podziel się wrażeniami!