“Smaczne żarcie !!!”
Pizzeria La Dolce Vita — recenzja

Pizzeria La Dolce Vita
Nr 25 wśród 101 Restauracje (Praia da Rocha)
Kuchnie: Włoska
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Obiad, Lunch, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje

Moja wizyta w tej Pizzerii odbyła się po południu, wieczorem stoją przed nią kolejki chętnych czekających na stolik. Pizze były bardzo dobre i rewelacyjna sałatka z tuńczykiem. Tuńczyk był z górnej półki nie jakiś tam zmielony. Dużo i bardzo smacznie i niedrogo.

Dziękujemy, Adam K

Zrecenzowano 14 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przeciętna pizzeria ale za to znakomita, przemiła obsługa można poczuć się jak w domu.
Pyszne lody, polecam

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, Arczik
Zrecenzowano 1 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Szczególnie polecam sok pomarańczowy- świerzo wyciskany i lody o smaku pistacjowym. Sympatyczna obsługa.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, bartoszw566
Zrecenzowano 25 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardo dobre dania , pyszna pizza , i bardzo miła obsługa , ceny też spoko i blisko do Praia da Rocha ,polecam

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Szmula S
Zrecenzowano 29 stycznia 2016

Ta knajpa nas zaskoczyła. Dostaliśmy pyszną pizze, pyszne krewetki i jeszcze lepsze lody. Ciekawa i wesoła obsługa, szczególnie kelner z Jamajki - pozdrawiam go serdecznie :)

Termin wizyty: styczeń 2016
1  Dziękujemy, dezeusik

Pizzeria La Dolce Vita — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Portimăo, Faro District

Ferragudo, Faro District

Praia da Rocha, Portimăo

Byłeś(-aś) w Pizzeria La Dolce Vita? Podziel się wrażeniami!