Zrecenzowano: 17 lipca 2019

Hotel przypomina polski ośrodek wczasowy z lat 80.Pokoje przytulne. Wystrój sprawia,że poczujesz się w nim dobrze. Meble i tapicerka foteli podniszczone. Aneks kuchenny dobrze wyposażony. Pokoje są czyste.Nie ma insektów.Bardzo dobry serwis sprzątający. Nie ma animacji. Proponowany bufet wieczorny bez smaku,śniadania codziennie takie same i z bardzo słabych i tanich produktów. . Hotel położony jest w pięknym miejscu i to jest jego atut.Woda w oceanie jest zimna , w basenie niestety także. Okolice można zwiedzić dojeżdżając taksówką .Od 7 do 20 euro.Szkoda ,że hotel nie proponuje gościom rozrywek typu dyskoteka czy występy regionalnych artystów. W innych krajach to standard.Dzięki temu,że restauracja hotelu była słaba.poznaliśmy pobliskie restauracje. Warto je odwiedzić.Szczegółnie na plaży.Jedzenie jest świetni i niedrogie. Wina tanie i smaczne.Obsługa fantastyczna. Dziękujemy serwisowi za to,że nasz pokój był tak ładnie każdego dnia posprzątany.Polecamy ten hotel.....ale bez restauracji.

Dziękujemy, Turystka2
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: pestanaviking, Guest Relations Manager, Pestana VikingOdpowiedź udzielona 18 lipca 2019

Rogi Turystka2,

Dziękuję bardzo za opinię.

Chcemy przeprosić, że nie byliśmy w stanie spotkać się z tobą w sprawie restauracji.

Jesteśmy jednak bardzo szczęśliwi, że mogliśmy cieszyć się przebaczeniem podczas wakacji.

Z poważaniem,
Relações Públicas /
Menedżer usługi dla gości

Zrecenzowano: 7 lipca 2019

Hotel jest położony w małej, bardzo spokojnej miejscowości. Wokół obiektu jest kilka plaż (warto dodać, że każda jest przepiękna), do najbliższej około 3-4 minuty piechotą. W bliskiej odległości jest bar, do mini marketu jest 5 minut pieszo, a dotarcie do większej miejscowości z dużą ilością sklepów, restauracji oraz sklepików z pamiątkami wymaga 25-30 minutowego spaceru.
Hotel jest bardzo czysty, pokoje są codziennie sprzątane, ręczniki były wymieniane pięciokrotnie. Korzystając z terenu hotelowego przy basenie można liczyć na wspaniały widok na morze, plaże oraz klify - to zdecydowanie ogromny atut! Leżaków jest dużo, nie ma więc walk, rezerwacji i bitew :)
Pestana Viking oferuje darmowe WiFi oraz bezpłatny sejf i lodówkę.
Jeśli chodzi o minusy - największym były kolacje - przez 4 dni były po prostu niesmaczne (na szczęście były bardzo dobre ciasta i desery). Do kolacji napoje są dodatkowo płatne i niestety drogie (woda 0,75 litra kosztowała bodajże 4 lub 4,5 EUR).
Obsługa bardzo uprzejma, miła i pomocna.
Mimo małych mankamentów, polecam ten hotel ze względu na czystość, dobrą lokalizację, spokój i wspaniałe widoki :)

1  Dziękujemy, Konrad_Sz1992
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: pestanaviking, Guest Relations Manager, Pestana VikingOdpowiedź udzielona 12 lipca 2019

Dear Mr. Konrad,
Thank you for taking the time to give us your feedback.
It is very good to hear you enjoyed your time here in the Pestana Viking Hotel.
We aplogize for not meeting your expectations concerning the dinner.
We enjoyed having you as our guest and hope to welcome you again in the future!

Kindest regards,
Guest Service Manager

Zrecenzowano: 12 maja 2019

Największym atutem hotelu jest jego położenie na klifie w pobliżu kilku plaż (większość bez płatnych leżaków). Wzdłuż klifu wytyczona jest ścieżka, dzięki czemu można podziwiać piękne widoki. Okolica spokojna, w pobliżu kilka restauracji, ale wielkiego wyboru nie ma, a hotel nie oferuje niestety formuły All Inclusive. Nieopodal hotelu znajduje się dyskont Intermarche, w którym jest bardzo szeroki wybór alkoholi. Nieco dalej, w pobliskim miasteczku Armacao de Pera, jest też większy supermarket Pingo Doce, w którym jest taniej. Co do samego hotelu to ogólnie jest czysto, ale niestety nocą w łazience można było spotkać karaluchy (byliśmy na 4 piętrze). Jedzenie bez rewelacji- na śniadania codziennie to samo: jajecznica, kiełbaski, bekon, fasolka na zmianę z zapiekanymi pomidorami, ogórki, pomidory, cebula i oliwki. Do tego kilka rodzajów wędlin i sera. Kucharz smaży też na bieżąco naleśniki. Bardzo dobra kawa. Kolacje bardziej urozmaicone (dania na ciepło i sałatki- codziennie inne). Z racji HB napoje do kolacji nie są w cenie, ale kelnerzy są tak nachalni, że człowiek czuje się zobligowany do zamówienia czegoś (raz gdy odmówiliśmy zamówienia napojów do kolacji kelner z impetem zabrał z naszego stolika stojące na nim szklanki, co było po prostu chamskie). Ceny napojów zdecydowanie nie na polską kieszeń (np. małe piwo 3 euro, lampka wina 3,5 euro, 1l wody 4 euro- mniejszej wody nie było w menu). Basen wewnętrzny i jacuzzi mocno nadszarpnięte zębem czasu. Fajny taras z leżakami na klifie- można się zrelaksować.

Termin pobytu: maj 2019
2  Dziękujemy, Olga Z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: pestanaviking, Guest Relations Manager, Pestana VikingOdpowiedź udzielona 31 maja 2019

Droga Pani Olga Z,

Dziękujemy za opinię.
Dokładamy wszelkich starań, aby poprawić jakość usług w hotelu.
Przykro nam słyszeć, że byłeś rozczarowany wiele razy, zrobimy wszystko, aby rozwiązać te problemy.

Z przyjemnością powitaliśmy Państwa w naszym hotelu i mamy nadzieję, że wkrótce znów się spotkamy.

Z poważaniem

Menedżer obsługi gości

Zrecenzowano: 12 lutego 2019

Byliśmy w Portugalii 3 raz , zawsze mnie zachwyca ! Hotel jest bardzo dobry , usytuowany na samym klifie stąd widoki zapierają dech w piersi . Pokoje ładne , łazienki duże, balkony duże. Jedzenie - bardzo duży wybór. W okolicy jest gdzie pospacerować .
Na pewno wrócimy !

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Anita P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: pestanaviking, Guest Relations Manager, Pestana VikingOdpowiedź udzielona 14 lutego 2019

Dear Mrs. "Anita P",

We truly appreciate your review, it is so pleasing to read that we exceeded your expectations. We thank you the customers who take their time to inform us about it.
Hope to see you again soon.
Kind regards,
Guest Service Manager

Zrecenzowano: 1 lutego 2019

Przebywałem w hotelu z rodziną i dziećmi. W pokoju od wczesnych godzin porannych (ok.5 rano) do późnych godzin wieczornych (1 w nocy) panował hałas dochodzący z kuchennych wentylacji, dochodził fetor potraw i hałas garnków. Po zgłoszeniu uwag w recepcji nie potrafiono sobie poradzić z zaistniałą sytuacją. Od personelu dowiedziałem się, że taki stan w tym pokoju istnieje od dawna. Zaproponowano mi zmianę pokoju na oddalony znacznie od dotychczasowego. W związku, że druga część mojej rodziny przebywała w pokoju obok i nasze dzieci już spały nie zdecydowaliśmy się na zmianę. W kolejnym dniu przenieśliśmy się na jeden nocleg do innego pokoju. Do tego pokoju też dobiegał hałas z wentylacji kuchennej. Po rozmowie z Manager hotelu dowiedziałem się, że nie widzą żadnych wad w tym pokoju i do momentu kiedy klienci nie zgłaszają uwag. Dalej w takim stanie zamierzają oferować ten pokój klientom. Do końca pobytu nie usłyszeliśmy słowa przepraszam.

Termin pobytu: styczeń 2019
2  Dziękujemy, mks1975a
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: pestanaviking, Manager, Pestana VikingOdpowiedź udzielona 7 lutego 2019

Dear guest,
Thank you for sharing with us your feedback about your stay. As a valued guest, we were not pleased to hear about your experience about the noise disturbance. With aspiration to always exceed guest expectations, we have unfortunately fallen short of this goal during your recent stay and we would like to apologize. We will do our best to take corrective action and to avoid it from reoccurring. Thank you for staying at the Pestana Viking and we hope you choose to stay with us again whenever your travel brings you back to Algarve.

Sincerely,
André Freire