Zrecenzowano: 8 lipca 2019

Byliśmy na początku czerwca na tydzień w opcji bez wyżywania, tak więc w opinii tej brak będzie informacji o jedzeniu, ponieważ nie jedliśmy w hotelu.
Mieliśmy bardzo duży pokój (typ APX3), salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, schowek, balkon. Do pokoju nie mieliśmy zastrzeżeń, na bieżąco sprzątany i dobrze wyposażony. Pilot do TV i klimatyzacji do pobrania w recepcji, za kaucją 20E, po zwrocie pilotów kasę oddają. Klimatyzacja w dwóch pokojach dodatkowo są jeszcze wiatraki na suficie, brak polskich kanałów TV. Kuchnia bardzo dobrze wyposażona, sztućce, talerze, szklanki, garnki, otwieracz do wina, mikrofala, toster, lodówka, kuchenka elektryczna.
Słaba akustyka pokoi, faktycznie słychać wszystkich na korytarzu jak przechodzą.
Jak najbardziej polecamy ten hotel, dobry stosunek jakości do ceny, dobra lokalizacja, blisko knajpy, sklepy, supermarket intermarche tylko 1km od hotelu i tam są naprawdę dobre ceny. Plaża również blisko 5 minut pieszo i to nie jedna, ponieważ w tej odległości są ogólnie 3 plaże do wyboru.

1  Dziękujemy, bylemtowiem
Zrecenzowano: 19 czerwca 2019

Właśnie wróciliśmy z tego hotelu i postaram szczerze napisać jak jest.

POŁOŻENIE:Hotel położony jest w pięknym ogrodzie wśród willi,na osiedlu apartamentowców,jakieś 300m od plaży,mniej więcej po środku wybrzeża klifowego wybrzeża Algavre,także idąc plażą w lewo lub prawo ogląda się co parę metrów widoki za milion dolarów.Miejsce cudowne,czyściutkie,wygląda na prestiżowe.Dobre zarówno dla rodzin z dziećmi jak i ludzi lubiących nocne życie ,bo do Armacao de Pera jest 2km a tam super promenada,pełno barów,z resztą wokół hotelu przy plaży też znajdują się bary.Lokalizacją i okolicą jesteśmy lepiej niż pozytywnie zaskoczeni.Okolica jest mega bezpieczna.Bardzo blisko Inter Marche i pełno małych marketów.

POKOJE:
Tutaj należy się spory plus,dostaliśmy apartament z oddzielnym salonem,sypialnią,kuchnią wyposażoną w mikrofalę,kuchenkę elektryczną,toster i zestaw garnków,talerzy,sztućcy itp.,pomieszczenie gdzie można trzymać bagaże i najważniejsze dwa balkony,z jednego widać było basen i ocean,który jest tuż za nim.Z każdego pomieszczenia w domu oprócz łazienki jest wyjście na balkon.Pokoje są czyste ,nie są może super designersko urządzone ,ale są ogromne.Jest telewizor i klimatyzacja,oraz wiatraki sufitowe.Co nas zadziwiło,nie widziałem nawet mrówki na chodniku,zero owadów a to jest mega plus

JEDZENIE:
Według nas bardzo dobre,posiłki je się z gośćmi z 4* Hotelu Palmerias w ich restauracji,wybór jest duży,jedzenie zawsze świeże,sporo warzyw i świeżych i przyrządzonych na różne sposoby.Kilka rodzajów ryb,przyrządzane przy gościach mięsa,pizze,sardynki,pieczony prosiak,kilka rodzajów owoców morza,desery i owoce.Do każdego posiłku można bez ograniczeń brać całe butelki wina.
Drinki w opcji all bardzo dobre,do wyboru kilka rodzajów,drinki wieczorem również można pić w barze 4*.

PERSONEL I GOŚCIE:

Większość gości to kulturalne rodziny z Francji,Anglii i Polski oraz pary,nie ma przechlanych towarzyszy ani małolatów.Personel Hotelu przecudowni ludzie którzy nigdy nie maja pretensji,że pracują jak to się często zdarza,zawsze pomocni i nigdy nie dało się odczuć,że jest się w części 3* anie 4*.

BASEN:

Czysty,nie za duży,można spokojnie znaleźć leżak

Jedynym mankamentem jest temperatura powietrza w nocy w czerwcu oraz niestety oceanu,ciężko się w nim wykąpać,także zalecam wsiąść bluzę bo wieczorami potrafi powiać.W dzień wiatr + wieczne słońce potrafi nabroić,także filtr mocniejszy chociaż na pierwsze dni.

Ogólnie za cenę z biura Tui polecamy z czystym sumieniem,jest to jedno z takich miejsc do których chętnie się wraca,a samo wybrzeże jest przepiękne.

1  Dziękujemy, Radzio2019
Zrecenzowano: 19 września 2018 z urządzeń przenośnych

Apartamenty naprawdę dobrze wyposażone, czysto, schludnie bez grzyba i chodzacego robactwa. Obsługa hotelowa bardzo miła i pomocna. Minus to to, że w hotelu wszystko się niesamowicie niesie. Słychać dosłownie wszystko, nie wspominając już o pokojowkach, które sprzątajac sąsiednie apartamenty robiły taki hałas jakby się budynek walił. No i śniadania...tragedia. Codziennie to samo. Owoce z puszki i najtańsza sałata lodowa podawana na śniadanie w hotelu położonym w Portugalii wypada bardzo biednie.

Termin pobytu: wrzesień 2018
2  Dziękujemy, Ben M
Zrecenzowano: 8 września 2018 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce, super lokalizacja. Plaże, klify, ocean cudowne. Apartamenty bardzo dobre, duże: sypialnia, pokój dzienny z dobrze wyposażonym aneksem kuchennym, łazienka, dwa duże balkony i dodatkowo niewielkie pomieszczenia na np. bagaż. W niedalekiej odległości Intermarche. Posiłki bez rewelacji, ale każdy coś znajdzie dla siebie. Natomiast obsługa w restauracji na minus. Stoją nad tobą, czekają aż skończysz jeść i od razu zabierają naczynia. Nigdy wcześniej z takim zachowaniem się nie spotkałam. Polecam ten hotel, ale zdecydowanie w opcji bez wyżywienia.

Termin pobytu: sierpień 2018
2  Dziękujemy, Barbara L
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2018

Wybierając ten hotel czytałam fora i brakowało mi kilku informacji, które napiszę. Oczywiście położenie hotelu jest na 6+ dla tych co chcą mieć mało osób na plaży i mniejszą ilość turystów na ulicach- wypożyczaliśmy autu na 2 dni i wiem jak są zatłoczone centra w sezonie. Basen jeden oblegany przez dzieciarnię/ Leżaki rezerwowane od rana generalnie niedostępne. Apartament raczej starszy - widać czas/ Nie porównujmy do pięknych apartamentów w Turcji, Tunezji etc. Jedzenie: smaczne, ale mały wybór. Na tydzień raz się pojawił ryz z owocami morza i kilka razy kalmary smażone. Generalnie na kolację zwykle 2 dania mięsne 2 ryby i ryż , frytki lub makaron. Sałatki to buraki marchew i sałata czasem pojawiał się pomidor. Były też lokalne sardynki- pasta. Ciasta 2 rodzaje i owoce- 2 rodzaje. Zwykle to samo co dzień. Napoje podawane w plastikach nawet wino i piwo. Za 2.5 euro od osoby można pić dowolną ilość napojów i trunków do kolacji. Śniadania to samo non stop- jajecznica z proszku. I dania dla Brytyjczyków brak warzyw nawet pomidorów często na śniadaniu. Warto skorzystać z wycieczki szybka łodzią pontonową i podziwiać cudne zatoki i delfiny na wyciagnięcie ręki.

Termin pobytu: sierpień 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
2  Dziękujemy, groszki2018