“Polecamy”

Restaurante Snack-Bar Palmeiras
Zarezerwuj stolik
czw., 17.10
20:00
Nr 15 wśród 43 Restauracje (Porches)
Kuchnie: Portugalska
Polecane, biorąc pod uwagę: Scena barowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Ogródek, Rezerwacje
Zrecenzowano 7 września 2019

Bardzo dobra restauracja, jedzenie świeże-trzeba chwilę poczekać.Bylismy 2 razy.Raz zamówiliśmy grillowane sardynki i kalmary, kolejnym razem zupki i kalmary.Porcje duże,smaczne,ładnie podane.Obsługa miła.Polecamy.

Dziękujemy, aleksandra6400

Zrecenzowano 4 września 2019

Fajne klimatyczne miejsce szczegółnie jak sie trafi na muzykę na żywo. Potrawy dobre ale nie rewelacyjne. Polecam ryby z grila. Obsługa sympatyczna. Plusem jest brak przerwy na siestę. Polecam !

Dziękujemy, mariuszj2001
Zrecenzowano 25 lipca 2019

Restauracja bez widoku.Ciasno. Obsługa taka sobie. Czasami .a bylismy tam 2 razy
i obsługiwały nas 3 osoby, zachowywali się jakby goście ich denerwowali.Jedzenie przeciętne,dobre zupy. Są lepsze restauracje w tej miejscowości. Nie polecamy.

Dziękujemy, Turystka2
Zrecenzowano 15 czerwca 2017

Posiłki bardzo dobre ,szczególnie grilowane ryby . Drinki wyśmienite. Miła międzynarodowa obsługa ( szczególnie młody chłopak z Ukrainy )

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, danchom17
Zrecenzowano 11 lipca 2015

Hotelowe jedzenie 24h na dobe bez ograniczeń było .. wystarczające - NIE było tego za dużo :) Specjalne menu dla dzieci, co dziennie obiady i kolacje różniły się posiłkami, kontrola obsługi jakości i wyglądu serwowanych dań. Jedyny minus ze czasem jedzenie było zimne.

Termin wizyty: lipiec 2015
1  Dziękujemy, B9885AWanna_

Restaurante Snack-Bar Palmeiras — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Armação de Pera, Faro District
Albufeira, Faro District

Porches, Faro District
Porches, Faro District

Byłeś(-aś) w Restaurante Snack-Bar Palmeiras? Podziel się wrażeniami!