“Powrót z puszczy”

"Dom nad rzeką" s.c. Kazimierz i Jadwiga Witek
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Skwierzyna)
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja Dom nad rzeką jest stałym punktem na naszej kulinarnej mapie Polski. Skwierzyna pod względem zaplecza gastronomicznego wygląda bardzo blado a restauracja to istna perełka. Jedliśmy zupę nadwarcianską dla dwojga, naleśniki warzywne w sosie kurkowym i papardelle w sosie borowikowym z grilowanym kurczakiem wszystko było pyszne i godne polecenia.

Dziękujemy, darekj65

Zrecenzowano 5 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Poledwiczki wieprzowe z sosem pieprzowym, ziemniaki duszone z koperkiem, szparagi i do Smaku i ozdoby czerwona porzeczka - no po prostu pycha, inni wzieli sznycle z jajkiem- wszyscy bardzo zadowoleni, pieknie podane, duze porcje( ciut za duze ) , przyjemna obsluga, elegancki lokal, polecam!( dalabym inny noz do miesa - troche ciezko sie kroilo)

Dziękujemy, D5453UEewaw
Zrecenzowano 22 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam bardzo. Może nie ma 5 gwiazdek ale klimat i atmosfera to zdecydowany atut tego hotelu. Wspaniała i niezwykle miła obsługa. Bardzo dobre jedzenie (porcje takie że można na 2 osoby brać) Ponadto Cicha okolica. No i w recepcji można kupić szczoteczkę, leki na ból głowy a nawet na kaca! Który inny hotel tak myśli o swoich gościach??? Na pewno będę tu nocował jeśli będę w promieniu 100km

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Quest715558
Zrecenzowano 2 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa i smaczne, pięknie podane jedzenie. Lokal elegancki choć może odrobinę starodawny. Na urodzinową kolacje sprawdził się idealnie.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, katrin1121
Zrecenzowano 3 października 2018 z urządzeń przenośnych

Zdarzało mi się jeździć i stołować w różnych hotelach, zajazdach pensjonatach,itd., ale posiłki w Domu nad rzeką biją wszystkie na głowę. Może ceny nie są najniższe, ale warto zapłacić za ten wspaniały smak. Największe zaskoczenie było gdy do restauracji przyszedł pan z akordeonem i zaczął przygrywać do posiłków. Warunki hotelowe na wysokim poziomie. Pokoje przytulne. Czysto. Polecam

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Excursion806963

"Dom nad rzeką" s.c. Kazimierz i Jadwiga Witek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łagów, Ziemia Lubuska
Gorzów Wlkp., Ziemia Lubuska

Świebodzin, Ziemia Lubuska
Pszczew, Ziemia Lubuska

Gorzów Wlkp., Ziemia Lubuska

Byłeś(-aś) w "Dom nad rzeką" s.c. Kazimierz i Jadwiga Witek? Podziel się wrażeniami!