Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

W miejscu, w ktorym bysmy się nie spodziewali stoi pałac, w środku małej wsi. Polecam pobyt tu wszystkim chcącym wyjechać z psem, albo na aktywny wypoczynek rowerowy w okolicy. Dużo ciekawych terenów dookoła- lasy, jeziora, są oznaczone trasy rowerowe. W pałacu bardzo dobre warunki, czysto, przytulnie. Winda dla osob starszych lub niepelnosprawnych. Czysto, zadbane. W restauracji, mimo krótkiej karty (albo i dlatego) bardzo dobrze karmią, odkryciem jest zupa z żołądków. Nie ma problemu, że goście są z psami, duży teren by pies mógł swobodnie pobiegać, nie przeszkadzając innym. Właściciele sami mają dwa psy i koty, które kręcą się po majątku. W parku pałacowym można skorzystać z przejażdżki konnej, zagrać w siatkówkę, mini golfa czy mega szachy. Posiedzieć na huśtawce, czy leżaku lub hamaku. Jest plac zabaw dla dzieci. Można zrobić grilla czy ognisko w miejscu do tego przeznaczonym. Można, prosto z terenu parku wyjść furtką nad Wartę i posiedzieć, skosztować winogrona porastającego parkowy mur. W tygodniu cicho i spokojnie, fantastyczne miejsce na odpoczynek!

Dziękujemy, Klientkaa
Zrecenzowano: 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonałe miejsce na rodzinny wypoczynek lub romantyczny pobyt we dwoje zdała od zgiełku i tłoku. Urokliwy kompleks pałacowy otoczony zielenią, klimatycznym ogrodem. Przemiła obsługa. Pomimo tego, że restauracja nie była czynna codziennie mogliśmy zamówić posiłki, które były przygotowywane specjalnie dla nas. Doskonałe jedzenie. Specjalne pozdrowienia dla uroczej Florki i szałowego Franka :)))))

2  Dziękujemy, Marcelina1976
Zrecenzowano: 3 lipca 2019

Organizowane są wycieczki oraz spływy kajakowe.Otoczenie ciche i spokojne.Posiłki smacznie przyrządzone obsługa bardzo miła i pomocna.Idealne miejsce dla zapracowanych i zrstresowanych, można tutaj wśród zieleni odpocząć od miasta.

Dziękujemy, Dorota R
Zrecenzowano: 23 czerwca 2019

Przyjechaliśmy z Elbląga. Wszystko wtedy wyglądało "nieco" inaczej, bardziej siermiężnie. Obecnie wygląda to cudownie. Czas ten wspominam wspaniale. Pamiętam basen z lodowatą wodą, mecz piłkarski pomiędzy Wiejcami, a Zamyślinem i nasze okrzyki "Wiejce górą, a Zamyślin dolinami!", zabawy z kolonią z Niemiec która nas odwiedziła, świetlicę z telewizorem, ogromne ognisko, kocioł z pyszną zboźówką, dżem na suficie na stołówce (stoczyliśmy małą wojnę) i pogadankę pani dyrektor podczas apelu, dyżury przy bramie i telefon na korbkę. Bardzo chętnie przyjadę już jako dorosły obywatel.

Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Miszkurka2000
Zrecenzowano: 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pałac znajduje się pomiędzy Wartą a Puszczą Notecką, daleko od wszelkich miast. Ciche i spokojne miejsce. Pokoje gustownie urządzone i przestronne. Polecam na wyjazd weekendowy jako miejsce wypadowe do spacerów po puszczy lub wycieczek rowerowych. Jednak śniadania, jak na takiej klasy hotel, są nad wyraz skromne. Jeśli chcesz pooglądać telewizję to masz do dyspozycji tylko kilka kanałów.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, RyszardB786