Zabytkowy Park Przygód i Pomnik Źródeł Wisły
Bardzo ładny park.

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019
Surykatka
Sosnowiec, Polska
Ładny park na krótki spacer

Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019
Dorota G

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Park jak w miejscowości wypoczynkowej, bardzo zadbany, mnóstwo kawiarni. Ciekawy(choć artystycznie średnio)pomnik Wiślanki, ładne figurki niedźwiedzi. Spacer bulwarami wzdłuż Wisły bardzo przyjemny, odpowiedni dla osób na wózkach oraz młodych rodziców. Po drodze tablice z informacjami.Ciekawe miniatury zamków.

Dziękujemy, Surykatka
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dopiero po przeczytaniu że są to źródła Wisły zorientowałam sie o co chodzi z rybkami.
Fontanna dla mnie dość przeciętna. Chyba przyzwyczaiłam się do innych bo ta wydała mi się ukladem jak nagrobek. Coś u zwieńczenia a potem z przodu prostokąt.

Dziękujemy, 343izabelas
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Warto zostawić tu samochód i przejść się na pieszo w stronę rynku. Park zadbany, fontanna ciekawa. Zaraz obok jest pomnik niedźwiedzi który szczególnie spodobał się dzieciom.

Dziękujemy, Dorota G
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Wczasy, Wisła sierpień 2019, park źródeł Wisły obowiązkowy program spacerów w Wiśle.Polecam, Stanisław, Kwidzyn

Dziękujemy, Stanisław P
Zrecenzowano: 16 lutego 2019

Park, jak park. Nie ma tu nic nadzwyczajnego. Podczas spaceru można pooglądać rzeźby lub przejść się nad brzegiem rzeki, ale to w sumie tyle.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
Dziękujemy, Ewa W