Wisła

“kawusia i deser”

Cukiernia U Janeczki - Wisła Centrum
Nr 1 wśród 4 Desery (Wisła)

Pyszna kawa. Duży wybór ciast i lodów. W centrum Wisły. Byłam już kolejny raz i zawsze jestem zadowolona. Polecam

Dziękujemy, pedagog48

Zrecenzowano 13 września 2019

W czasach mojej szkoły średniej mieszkałem przez 5 lat w Wiśle. Było to ponad 20 lat temu. Przyjezdzjac do Wisły, pierwsze kroki skierowałem do Janeczki, gdzie dawno temu były wspaniale lody. Ogromne rozczarowanie, gdy otrzymałem zamówione lody. Miniaturowe galki. 2 nawet nie do końca zapełniły wnętrze wafelka. Galka max 30 gram. A cena wysoka. Odradzam z całego serca. Pazerność właścicieli i nastawienie na szybki zarobek na turystach poraza.

Dziękujemy, Arturfox
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Elegancki lokal. Smaczne ciasto i kawa. Przystępne ceny. Dobra lokalizacja.Na pewno będzie to moje stałe miejsce na słodkości w Wiśle.

Dziękujemy, 682irenas
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Zlokalizowana w centrum, na deptaku. Bardzo dobra kawa. Lody nie wegańskie, ale też bardzo dobre. NIe ma sorbetów, tylko na bazie śmietany.

Dziękujemy, Anna R
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Piekny zapach cukierni jak z lat dziecinstwa. Polecam bułeczki z serem i lukrem cytrusowym. Po prostu niebo w buzi! Pani niesympatyczna i zniecierpliwiona. Bułeczki warte przemęczenia się z obsługą. Ceny... Cóż... Wolę jedną taką bułeczkę niż 2 inne.

Dziękujemy, Donata W

Cukiernia U Janeczki - Wisła Centrum — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wisła, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Cukiernia U Janeczki - Wisła Centrum? Podziel się wrażeniami!