“Zalosna proba szybkiego zarobku na turystach”

Cukiernia U Janeczki - Wisła Centrum
Nr 1 wśród 4 Desery (Wisła)
Zrecenzowano 13 września 2019

W czasach mojej szkoły średniej mieszkałem przez 5 lat w Wiśle. Było to ponad 20 lat temu. Przyjezdzjac do Wisły, pierwsze kroki skierowałem do Janeczki, gdzie dawno temu były wspaniale lody. Ogromne rozczarowanie, gdy otrzymałem zamówione lody. Miniaturowe galki. 2 nawet nie do końca zapełniły wnętrze wafelka. Galka max 30 gram. A cena wysoka. Odradzam z całego serca. Pazerność właścicieli i nastawienie na szybki zarobek na turystach poraza.

Dziękujemy, Arturfox

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Elegancki lokal. Smaczne ciasto i kawa. Przystępne ceny. Dobra lokalizacja.Na pewno będzie to moje stałe miejsce na słodkości w Wiśle.

Dziękujemy, 682irenas
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Zlokalizowana w centrum, na deptaku. Bardzo dobra kawa. Lody nie wegańskie, ale też bardzo dobre. NIe ma sorbetów, tylko na bazie śmietany.

Dziękujemy, Anna R
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Piekny zapach cukierni jak z lat dziecinstwa. Polecam bułeczki z serem i lukrem cytrusowym. Po prostu niebo w buzi! Pani niesympatyczna i zniecierpliwiona. Bułeczki warte przemęczenia się z obsługą. Ceny... Cóż... Wolę jedną taką bułeczkę niż 2 inne.

Dziękujemy, Donata W
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Polecam, świetne miejsce podczas wycieczki do Wisły. Pyszna kawa, zwłaszcza mrożona :) Są też ciekawe smaki lodów i przeróżne ciasta :)

Dziękujemy, k_jarzabek_przeliorz

Cukiernia U Janeczki - Wisła Centrum — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wisła, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Cukiernia U Janeczki - Wisła Centrum? Podziel się wrażeniami!