Wisła

“Fajne miejsce przy deptaku.”

Cukiernia U Janeczki - Wisła Centrum
Nr 1 wśród 4 Desery (Wisła)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Elegancki lokal. Smaczne ciasto i kawa. Przystępne ceny. Dobra lokalizacja.Na pewno będzie to moje stałe miejsce na słodkości w Wiśle.

Dziękujemy, 682irenas

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Zlokalizowana w centrum, na deptaku. Bardzo dobra kawa. Lody nie wegańskie, ale też bardzo dobre. NIe ma sorbetów, tylko na bazie śmietany.

Dziękujemy, Anna R
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Piekny zapach cukierni jak z lat dziecinstwa. Polecam bułeczki z serem i lukrem cytrusowym. Po prostu niebo w buzi! Pani niesympatyczna i zniecierpliwiona. Bułeczki warte przemęczenia się z obsługą. Ceny... Cóż... Wolę jedną taką bułeczkę niż 2 inne.

Dziękujemy, Donata W
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Polecam, świetne miejsce podczas wycieczki do Wisły. Pyszna kawa, zwłaszcza mrożona :) Są też ciekawe smaki lodów i przeróżne ciasta :)

Dziękujemy, k_jarzabek_przeliorz
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po całym dniu nalezalo nam się ciacho. Wstąpiliśmy o 20tej co Cukierni. Dla mnie pachnie w niej jak w Cocktail Barze -połączenie kawy, ciast, i tyle. Żadnych przeszkadzaczy.
Zamowilismy tort "Daklas" i ciasto "Almond".
Tort, to byl ostatni kawałek, troche gora była wyschnięta, natomiast masa byla idealna.
Almond, hmm z jabłkiem. Nie moja bajka, ale też nie było to moje ciasto właściciel byl zachwycony.

Dziękujemy, 343izabelas

Cukiernia U Janeczki - Wisła Centrum — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wisła, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Cukiernia U Janeczki - Wisła Centrum? Podziel się wrażeniami!