“Słaby burger”

T-Bone Wine Bar & Steak House
Nr 10 wśród 57 Restauracje (Wisła)
Zrecenzowano 9 września 2019

Burger z oscypkiem niezbyt smaczny. Oscypki od razu wypadły z bułki, mięso suche i rozpadające się, nie dało się zjeść klasycznie ( rękami). Na plus jedynie dodatki- sałatka i frytki.

Dziękujemy, przemys_awm216
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelWislaPremium, Kierownik, T-Bone Wine Bar & Steak HouseOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Panie Przemysławie dziękujemy za dodanie opinii. Przykro nam, że burger nie spełnił Pana oczekiwań. Informacja została przekazana Szefowi Kuchni i mamy nadzieję, że taka sytuacja się nie powtórzy.
Mamy nadzieję, że da nam Pan jeszcze jedną szansę w przyszłości!

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Jedzenie pięknie podane, fajne porcje. W karcie sporo pozycji, więc każdy znajdzie coś dla siebie. W porze obiadowej dostępne są lunche za 20 - fajny pomysł. :) Polecam!

Dziękujemy, Marek12M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelWislaPremium, Kierownik, T-Bone Wine Bar & Steak HouseOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2019

Panie Marku cieszymy się że nasza kuchnia Panu zasmakowała - rozsądne porcje, dbałość o formę podania - z tego słyniemy! Menu przygotowane z myślą nawet o najwybredniejszych - staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom, dziękujemy za docenienie :)
Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra restauracja! Stosunek jakości dań do cen zdecydowanie na korzyść klienta! Życzę każdemu 3-gwiazdkowemu hotelowi tak dobrej restauracji oraz obsługi. Na pewno wrócimy, żeby spróbować reszty dań z karty.

Dziękujemy, Mikołaj B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelWislaPremium, Kierownik, T-Bone Wine Bar & Steak HouseOdpowiedź udzielona 6 sierpnia 2019

Panie Mikołaju bardzo dziękujemy za tak wysoką ocenę! :) Jest nam bardzo miło, że nasza kuchnia Panu zasmakowała i mamy nadzieję, że będziemy mogli ugościć Pana już niebawem :) Na jesień planujemy delikatne zmiany w karcie, także będzie co próbować!

Zrecenzowano 22 lipca 2019

Jedzenie bardzo smaczne, super podane. Będąc w wakacje w hotelu załapaliśmy się na promocję ze stekami od 40 zł - fajna opcja :)

Dziękujemy, MaderM123
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelWislaPremium, Kierownik, T-Bone Wine Bar & Steak HouseOdpowiedź udzielona 23 lipca 2019

MaderM123 dziękujemy za maksymalną ocenę i podzielenie się swoim doświadczeniem z T-Bone. Steki to nasza specjalność, cieszymy się że możemy Gościć prawdziwych smakoszy :) Tym samym zachęcamy do obserwowania naszych profilów - tam właśnie udostępniamy specjalne promocje.
Serdecznie zapraszamy do ponownej wizyty!

Zrecenzowano 25 czerwca 2019

Bardzo smaczne dania, ładnie podane - duże porcje. Kapitalna sałatka w zestawie z hamburgerem - co nie jest normą w tego typu daniach ;). Bardzo miła obsługa. Warto polecać !

Dziękujemy, hungry1313
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelWislaPremium, Kierownik, T-Bone Wine Bar & Steak HouseOdpowiedź udzielona 26 czerwca 2019

Hungry1313 dziękujemy za odwiedzenie naszej restauracji i maksymalną ocenę! Jest nam bardzo miło, że porcje spełniły oczekiwania - tym co dobre trzeba się dzielić ;) Obsługa i jedzenie na medal - pozostaje nam bardzo serdecznie zaprosić do ponownej wizyty :)
Zespół T-Bobe

T-Bone Wine Bar & Steak House — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wisła, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w T-Bone Wine Bar & Steak House? Podziel się wrażeniami!