“Jeżeli Wisła...to Amadeo !....ale......”
Amadeo II Pizzeria — recenzja

Amadeo II Pizzeria
Nr 17 wśród 57 Restauracje (Wisła)
Kuchnie: Włoska, Pizza

Aby ugruntować opinię, to byłem 5 razy.... ponieważ mieszkam w okolicy ! "Amadeo" można już traktować wyłącznie jako bar zakąskowy; pizza, którą chełpi się jako specjalność stała się (a obserwuję to od kilku lat), "daniem", które swoją grubością już zbliżyło się do określenia, które nazywają folią; i trzeba również przyznać, że ceny pozostały niezmienne od lat.

Dziękujemy, vivaldik

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Pizza była OK. Nie było się do czego przyczepić. Przeciętna, na cienkim cieście. Mała pizza jest faktycznie mała. Robiona przy klientach. Na plus zasługują dostępne ostre sosy (tabasco, sos sriracha itp.), jest też dostępny ketchup z dozownika jeżeli komuś potrzebny do innych dań. Zamówienia składa się przy barze. Niestety w tym samym miejscu odbiera się swoje zamówienie. Zrobiła się kolejka zamawiających i musiałem przeciskać się z talerzami pizzy i napojami na raty do stolika między kolejnymi zamawiającymi. Irytujące trochę. Można wstąpić do lokalu w razie głodu i chęci na pizzę. Pozostałych dań nie próbowałem. Toaleta jest poza lokalem. Dostępny ogródek przed lokalem.

Dziękujemy, _admiral1984
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Pizza raczej przeciętna, makaron carbonara smaczny, tortilla z kurczakiem okej, burger bardzo smaczny. Bardzo duży wybór w menu, ceny jak na lokalizację, czyli środek deptaka, umiarkowanie niskie. Plus za dużo miejsc na zewnątrz, fajne menu, keczup który można dozowac z baru, jasny system odbioru jedzenia. Polecam :)

1  Dziękujemy, KlaudiaS633
Zrecenzowano 29 lipca 2019

Niby jedzenie smaczne, ale bardzo oszczędne. Pizza za 23 zł wielkości drożdżówki. Plus za godziny otwarcia. Miłe panie kelnerki, ale za szybkie. Pani zabierała talerze, kolega jeszcze pił napój z butelki, był dopiero w połowie i usłyszał, czy zabrać też butelkę. Oczywiście to była tylko niezręczność, ale bardzo nas ubawiła, bo tak jakby został zobligowany do wypicia duszkiem :)

Dziękujemy, Katarzyna B
Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zawsze przychodzę w to miejsce na pizzę, moim zdaniem jedna z najlepszych w Wiśle, dość szybki czas oczekiwania na zamówienie, polecam

Dziękujemy, krzysiekk2290

Amadeo II Pizzeria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ustroń, Województwo śląskie

Wisła, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Amadeo II Pizzeria? Podziel się wrażeniami!