Zrecenzowano: 9 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Byłam na weselu w Karolowym Dworze i powiem uczciwie, że to było najlepsze miejsce, z najlepszym jedzeniem i obsługą, w jakim byłam na weselichu. Przyjaciółka miała szczęście, że tam urządzała swoje wesele. Widoki piękne! Szkoda, że trochę przeciekały okna podczas burzy, bo podlalo trochę zapasowego obuwia do tańczenia ;) poza tym rewelacja!

Termin pobytu: czerwiec 2017
Dziękujemy, Agu U
Zrecenzowano: 2 maja 2017

Mieliśmy przyjemność wybrać Karolowy Dwór na miejsce naszego wesela i nie zawiedliśmy się. Od poczatku do końca wszystko przebiegło bez najmniejszego problemu, pan Mirek jest odporny na fanaberie panien młodych i na wszystko się zgadza, totalnie bezproblemowy, zawsze uśmiechnięty człowiek. Wszystkie nasze sugestie zostały wziete pod uwagę i w dniu wesela mogliśmy się tatalnie na luzie cieszyć bliskością rodziny i przyjaciół przy dobrym jedzeniu i przemiłej obsłudze. Apartament zaproponowany nam na noc poślubną także spełnił wszystkie nasze oczekiwania. Dodatkowo trafiliśmy na piękną pogodę i goście nie mogli się napatrzeć na widoki :)

Termin pobytu: wrzesień 2016
1  Dziękujemy, freya91
Zrecenzowano: 15 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

"Karolowy Dwór ", pensjonat, 5 dni, 5 Rodzin,wspaniałe przyjęcie gości, smaczne potrawy. Bardzo dobrze bawiły się dzieci, był Mikołaj, jazda saniami , ognisko z kiełbaskami Wszystkie sale, korytarze, pokoje były świątecznie przystrojone. Polecamy gorąco i do zobaczenia.

Termin pobytu: grudzień 2016
Dziękujemy, St K
Zrecenzowano: 3 lutego 2017

Czuliśmy się tutaj jak w alpejskim, przytulnym hoteliku. Położenie wyśmienite. Z góry rozciąga się widok na całą kotlinę w której położona jest Wisła. Zimą z jednej strony widzimy Stożek, Siglany, Pasieki a z drugiej Nową Osadę - wszystkie okoliczne stacje narciarskie. Sam dworek urządzony ze smakiem. Czysto i pachnąco. W sobotę było trochę głośno na korytarzu ponieważ na dole odbywała się rodzinna impreza. Śniadanie podawane w pięknej sali. W kominkach rozpalony ogień więc ciepło i przytulnie. Obsługa miła i dyskretna. Spędziliśmy wyjątkowy weekend. Należy zwrócić uwagę na dojazd. Ponieważ hotel położony jest dość wysoko, dojeżdża się wąską drogą. Zimą, po dużych opadach śniegu dojedziemy, założywszy na koła łańcuchy. Warto tutaj przyjechać i odpocząć w ładnie urządzonych wnętrzach, podziwiając piękne widoki.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój nr 12 - duży, z tarasem i pięknym widokiem.
Termin pobytu: styczeń 2017
1  Dziękujemy, Ewa G
Zrecenzowano: 23 października 2016 z urządzeń przenośnych

Piękne miejsce! Zarówno sam dwór, jak i jego położenie na prawdę mają klimat. Spokojna okolica z przepięknym widokiem a wewnątrz bardzo klimatyczne dodatki i stylowo urządzone pokoje.
Bardzo dobre jedzenie z możliwością dopasowanie menu do konkretnych upodobań. Bardzo miło spędzony czas! Polecam!

Termin pobytu: wrzesień 2016
Typ podróży: Podróż służbowa