Zrecenzowano: 23 października 2016 z urządzeń przenośnych

Piękne miejsce! Zarówno sam dwór, jak i jego położenie na prawdę mają klimat. Spokojna okolica z przepięknym widokiem a wewnątrz bardzo klimatyczne dodatki i stylowo urządzone pokoje.
Bardzo dobre jedzenie z możliwością dopasowanie menu do konkretnych upodobań. Bardzo miło spędzony czas! Polecam!

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, 870agatal
Zrecenzowano: 29 września 2016

Miejsce, widoki, sam obiekt i obsługa, wystrój wewnątrz i na zewnątrz, czystość, śniadania, udogodnienia, wszystko było rewelacyjne i bardzo się nam podobało. Wystrój i klimat tego miejsca jest niesamowity, podziwiam osoby które przygotowywały dekoracje, wszystko jest dopieszczone do najmniejszych szczegółów, ktoś ma niesamowity zmysł artystyczny. Wszystko jest wysokiej jakości, przepiękny na miłe, długie i romantyczne wieczory jest hol z ogrodem zimowym (przeszklone pomieszczenie z widokiem na panoramę Wisły), do tego podświetlone rośliny w tym pomieszczeniu dodatkowo dodają uroku. Miejsce to polecam na wyjazdy w tygodniu jeżeli szukacie ciszy i spokoju tak jak my. W weekendy bardzo często na sali bankietowej na dole odbywają się imprezy (wesela, imprezy firmowe, konferencje) i wtedy niestety w pokojach jest trochę głośno. Natomiast jeśli szukacie miejsca na konferencję, szkolenia, wyjazdy firmowe integracyjne to jak najbardziej weekendy będą dla was świetne. To już po prostu zależy czego potrzebujecie i czy zależy wam na błogiej ciszy tak bardzo jak zależało nam :) Na szczęście tylko ostatniego wieczora naszego pobytu było na dole głośno bo odbywała się tam impreza, więc w ciągu 90% naszego pobytu mieliśmy błogą ciszę i spokój i było przecudownie :)

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam apartament z tarasem, ma wydzieloną część tarasu od najbardziej słonecznej strony. Piękne widoki są z każdej strony.
Dziękujemy, Katarzyna K
Zrecenzowano: 20 września 2016

Piękne miejsce, może nie w centrum Wisły, ale widoki są wspaniałe, ponieważ Karolowy Dwór jest położony wysoko. Pokoje czyste, łóżka wygodne, śniadania (szwedzki stół) i obiady (serwowane) bardzo smaczne (na śniadanie nawet dodatkowo arbuz :))
Stoły super, bo duże i okrągle. Widziałam, że odbywały się wesela, na pewno warto, bo zarówno miejsce jak i hotel naprawdę fajne. W łazience mydełka, żele, szampony. Polecam.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Ela K
Zrecenzowano: 28 maja 2016

W styczniu spędziliśmy tutaj tylko 2 dni,ale za to niezapomniane.Przepiękny,czyściutki pokoik z łazienką,wspaniałe śniadanko,a widoki z okna zapierające dech w piersiach. Trzeba tylko pamiętać,że zimą bez wyższego auta z napędem 4*4 może być problem z dojazdem,Położenie jest jednak cudowne i sam budynek bardzo gustowny,.Polecam z czystym sumieniem dla osób ceniących sobie spokój w niewielkiej odległości od centru miasta( trzeba jednak być mobilnym, bo pieszo daleko)

Termin pobytu: styczeń 2016
Dziękujemy, Krystyna J
Zrecenzowano: 26 kwietnia 2016 z urządzeń przenośnych

Niepowtarzalna okolica i atmosfera. Wyjątkowe miejsce z klimatem. Idealnie zorganizowane przyjecie weselne, genialny wystroj, pyszne i nietuzinkowe menu. Wlasciciele respektowali nasze wszelkie sugestie i zyczenia. Dobra obsuga i ceny niewygórowane. Polecamy z czystym sumieniem wszystkim niezdecydowanym parom:-)

Termin pobytu: maj 2015
1  Dziękujemy, mon13491